Физическое наказание детей

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Саша Львовский, 15 Квітень 2007.

?

Физическое наказание детей

  1. легитимно,как мера воспитания

    14 голосів
    9,5%
  2. нелигитимно,как мера воспитания

    57 голосів
    38,8%
  3. каждый ребенок индивидуален

    71 голосів
    48,3%
  4. нет связи между подростковой преступнопстью и наказаниями

    5 голосів
    3,4%
  1. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Вашому старшому майже 11 років... не знаю, з ляпасами для майже підлітка я б не експерементувала, нічого крім агресії і спротиву з його боку це не викличе. Биття - це взагалі для мене незрозумілий спосіб виховання, хоча маленьку дитину цим хоча налякаєте, а підлітка тільки відштовхнете від себе...
    Я не маю досвіду спілкування з підлітками, але пам`ятаю добре себе: чим більше ви будете критикувати і читати моралі, тим гіршою буде поведінка дитини. Спробуйте стати йому другом і партнером, не кажіть як йому не треба робити, а порадьте як було би краще вчинити...
     
  2. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Так в тому й справа, що не критикую дітей, а , навпаки, в кожному вчинку намагаюсь знайти хороше щось. Але от приклад вчорашній: прийшли "з гостей", малих переодягла, помила, вони бавляться. Старший ходить одягнений далі. Прошу його, щоб переодягся, так буде краще, та й вуличний одяг не для дому. Проходить хивлин п"ять, а рекція нульова. Прошу вдруге. У відповідь: "добре, зараз переодягнусь". Ще кілька хвилин. Дала меншій цицю, пройшло ще з 20 хвилин, приходжу, а він далі не переодягнений. Ще раз йому ввічливо, без крику розказую, що треба переодягтись, поскладати речі та будеш займатись своїм. Але реакція далі нульова. Ну от на цьому моє терпіння й увірвалось. Вдарила по м"якому місцю не сильно, але чомусь лише тоді відразу зрозумів. Ну а далі як бути???
     
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Мабуть, вже роками виробилась звичка, що на мамині зауваження і прохання можна не реагувати. Я так на свою маму мала імунітет, вона говорила, просила, а потім прикрикувала, тоді виконувала прохання. А коли говорив тато, то розуміла з першого разу. Не знаю, як пояснити чому так.
     
  4. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Так у нас все "з очністю до навпаки". Тато у нас характер має м"якший, то вони мене більше слухають та так би мовити "бояться". А тут от навіть я не можу зрозуміти ситуацію та дати собі раду.
     
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    І що до того син реагував на ваші прохання зразу ж? В любому випадку фізичні покарання в такому віці точно не вихід, навіть легенькі "пляцки"...
     
  6. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Хоч мені ще далеко до таких розмов з дитиною,але я у такому випадку сказала б - переодягнись серйозно так і постояла над ним кілька хвилин,не відводячи погляду доки дитина не зробить це. Я маю наувазі,що коли ви говорите це раз,другий, і йдете займатись своїми справами-то син думає,що для Вас(а відповідно і для нього) це не важливо,тому треба дати йому зрозуміти,що це важливо. Хоч постійно стояти над ним не будеш,але думаю він би привчився до важливості Ваших слів.
     
  7. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Так з підлітками тяжче стає розмовляти. Мій син розуміє і виконує якщо по-доброму спокійно говорити. А якщо я не в гуморі чи зла, то бачу що син нічого не сприймає - тільки озлоблюється і нервується. То я тепер стараюсь спокійно "наказовим" тоном (якщо щось не виконує) переконувати його.
     
  8. Titi

    Titi New Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    вважаю, бити дітей не можна. Якщо змалечку не бити, то і до старших можна буде знайти підхід. Агресія породжує лише агресію у відповідь.
     
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Термін "бити" до дітей вважаю взагалі недоречним - звучит дуже грізно. А якщо деколи легенько "притулитись" долонею до попи, то дитина не завжди сприйме це як агресія, а ще й ваша реакція до всього цього. Не обов"язково робити грізне обличчя та брати криком, а при цьому зрозуміло та доступно для дитини відповідно віку пояснити ситуацію.
    Згідна, цього теж робити часто не варто, але хіба ми ідеальні та ніколи такого не траплялось?
     
  10. Hreshtak

    Hreshtak New Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Я вважаю, що "бити" дитину так щоб було боляче і "притулити" легонько - це одинаково принизливо для дитини (пам'ятаю зі свого дитинства і юності). На мене діяв мамин погляд більше ніж татові резинові капці чи ремінь:girl_haha: Недавно почитала дитячу психологію не пам"ятаю чию і там така рекомендація мені сподобалась: якщо ви хочете щоб дитина переодяглась наприклад, то скажіть: Ти будеш одягати зараз ці штани чи дати тобі ті шорти в яких ти любиш по хаті ходити? Тим самим ви вирішили вже що дитина повинна переодягтися, а в неї є вибір в що переодягтися.
     
  11. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Це гарно діє на менших дітей. Мою шестирічну малу таким вже не задуриш... :sad:
    У неї зараз взагалі якась криза 6 років, деколи витримати неможливо, хоч з хати втікай.
    Вчора просить встановити нову гру, підходжу до компа і бачу поруч забуту тарілку, прошу занести на кухню - нуль реакції. Кажу, щоб гри не буде, доки тарілка не опиниться на кухні (тихо прошу, не кричу) - починає ревіти, :girl_cray: в результаті хвилин за 10 будить тата, який людина дуже спокійна, але сонного краще не чіпати, тато прикрикує, щоб занесла вже нарешті ту нещасну тарілку - піднімає такий вереск, що доводиться скоренько зачиняти вікна, бо сусіди подумають, що дитину катують. :girl_blush2: В результаті вляглася між нами, поплакала хвилинку-другу, і спокійно затарабанила ту миску до мийки. Питаюся, невже не можна було відразу послухатись, - каже, що не знає, чому вона так робить...
    І так майже кожного дня. :girl_impossible:
    Побачила у знайомої ролики, почала канючити, добрий тато сказав, що купить, якщо перестане нити і торгуватися, то два дні терпіла, а потім так довірливо мені каже: "знаєш, я так подумала собі... не треба мені тих роликів!" :girl_crazy:
     
  12. pacis

    pacis New Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Не так давно спостерігала таку картину на лавочці біля лікарні. Сидить мама у лікарняному халатику і син, на вигляд йому рочок. Нормально так сидить, спокійно, але нудиться і голосом вимагає якусь забавку. Я також сиділа на лавці, і у мене в сумочці була пуста півлітрова пляшечка від води. Витягаю, питаю у мами, чи можна дати, вона не заперечує. Дитина сидить, бавиться пляшкою, а потім помічає, що пляшка гарно проходить між дощинками лавки, тулить її туди, пляшка падає, а він чекає, доки мама підбере і дасть йому.
    Так було кілька разів, потім мамі набридло піднімати, і вона попередила дитину:
    - будеш викидати пляшку - поб"ю.
    Синок продовжує закидати плашку між дощинками (ще б пак, такий сортер :) ). Мама піднімає пляшку і б"є нею дитину по голові. Не сильно, але досить довго, і явно від цього задоволення отримує. Потім побила ще по ніжках.

    Ось тут я якось розгубилася. Тобто, розумію, що це було не покарання. Але ось щось я не зрозуміла сенсу цієї маніпуляції... Ось мені цікаво, якщо биття сприймається сторонами процесу, не як покарання, а як гра. Чи має право на існування?
    Тобто така дитинка вийде на майданчик і буде бавитися тим, що "настучить" пляшкою по голові свому товарищу? Або щось перебільшую я :)
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    я стараюсь того не робити. Часом просто спокiйно кажу...."шось ти напрошуешся на пляцок на попу"........ ))) дiе.
     
  14. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Старшому сину 11 років, то за цей час стільки по попі вже отримав! Не пам'ятаю, з якого віку перший раз отримав, але дуже добре пам'ятаю, як змінювалось його ставлення до того. Був період, коли це його тільки розважало - купа сміху, було, коли ігнорував - знімам штанці і чемно чекав, коли отримає, було, що дуууже ображався....Ну а зараз, зрозуміло, вже давно по попі не отримує. Пізно вже.
    Впринципі, отримував не так часто, але іноді дійсно були випадки, коли краще дати по попі.
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Ну мій малий спочатку напевно настучить мені :girl_yes:. Недавно почав раптом долонею лупити мене по руці, або коли цицю смокче то вище груді. Я зробила висновок, що він повторює цей жест за нами коли ми його жартома по голій попці типу шльопали-щипали, не били звичайно, а сміялись "де та попа, що хоче бути битою", ну щось типу того. Я перестала так робити і чоловіку звернула на це увагу і малий теж перестав по мені руками шльопати. Висновок: тепер я більш обережна у своїх діях по відношенню до дитини.
     
  16. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Щойно розмовляла по тедефону зі свекрухою. В розмові вона питає чи малий ще при капризах не падає на підлогу. Кажу, що була вже така спроба і навіть на вулиці теж. Вона мені на це порадила коли він ще раз так зробить добре дати ремньом або прутом по задниці, так щоб аж підскочив. Бо вона бачила такі істерики на вулиці, "ще спозоритесь перед людьми". Каже, що молодший її син раз так впав і вона влупила йому і він більше таких спроб не робив. Мені аж якось недобре зробилось. Кажу, що навіть не уявляю, щоб чимось його вдарити (мала грішок по попі шльопнути). Вона "а ти не уявляй". І то все ще й зі сміхом. Правда вже поговорила з чоловіком і вияснила, чи важлива для нього думка оточуючих в такій ситуації (щоб раптом не поступив по бабціному методу, бо він може рознервуватись коли малий капризує, а чоловік не знає як його заспокоїти). Але він якраз розповів, що мав сьогодні подібну ситуацію і нормально її розрулив. То я вже спокійна, ну але такий неприємний осад залишився.
     
  17. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Мені страшенно не подобається як лізуть з своїми порадами люди зі сторони в момент коли дитина, плаче, чи щось вимагає. Минулого тижня, в четвер, забрала малого з садочку, він там не спав, бо поки заснув, то вже розбудили. Погуляли і пішли тата з роботи зустрічати. Малий дуже хотів на тролейбусі проїхатися, я була не проти щоб він з татом ще трохи погуляв а малий почав вимагати просто щоб я з ним йшла, і одразу дуже голосно на всю вулицю.я знаючи що він невиспаний і капризний від того, присіла щоб з ним поговорити, сказала щ піде з татом тоді як тато поможе мені винести сумку з базару, а ми його зачекаємо внизу. Малий коли це почув, то заспокоївся. А сусідки, які гуляли почали радити що дитину треба бити кропивою, щоб слухалася. Мені було не приємно, я не змогла б бити дитину кропивою. мені з малим простіше говорити і все-таки прислухатися чого він хоче і по-можливості або робити то що він хоче, або пояснювати чому не можна чи не треба залежно від ситуації.
     
  18. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Погоджуюся на всі 100%. Ніяк не можу зрозуміти, чому коли дитина будь-що вимагає (навіть і те що не можна), чому потрібно зразу бити дитину, дитина мусить вимагати, пізнавати , бо вона вивчає світ. Інша справа, що батькам не вистарчає терпіння пояснювати і знаходити компроміси(по собі знаю). Був у мене одих гріх-так рознервувалася (хоч я досить спокійна і терплю довго), що добре шльопнула доню по попі, то потім разом з нею плакала. Ніяк собі цього не пробачу. Найкращий вихід - пояснення та головне давати вибирати дитині самій як зробити чи що одягнути, тоді погодиться зробити те що ви її просите.
     
  19. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Мені здається що бити і пити це старі слов'янські традиції, які я ніяк не можу збагнути. Моя доця у своїх два роки вже сильна і цікава особистість, як можна підняти на неї руки не уявляю, вона ж людина і добре розуміє людську мову :girl_feminist:
     
  20. GaykaDesign

    GaykaDesign New Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Бывает шлепну по попе,но скорее не в качестве накозания,а в качестве отметочной шкалы,видите как вы меня уже разозлили давайте дальше не продлжать.Вот и сейчас есть желание шлепнуть поле 5 часов незделанных уроков.Просто не делает,а играет с мелкой и ждет когда я прийду и сяду рядом с ней:8: