Фільми, на яких ви плакали

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем GoldenFish, 25 Січень 2011.

  1. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Фільми, які мені дуже сподобались і "довели" до сліз - це "Форрест Гамп" і "Я - Сем".
     
  2. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Фільм, який надзвичайно сподобався - Семь Жизней, так плакала, капець, але він дійсно сильний, після просмотру ше хвилин 5 сиділа і думала.....
    Ну і звичайно Хатіко, собачок дуже люблю, ридааала....:girl_cray:
     
  3. Njuta

    Njuta Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    самий перший фшльм над яким я ревіла- " Белый Бим Чёрное ухо ", ну і звичайно " Хатіко ", " Титанік".....
     
  4. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Бельій плен"... Сиджу після перегляду і думаю: напевно собак я люблю і жалію більше, ніж деяких людей.
     
  5. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали



    ---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:35 ----------

    Хотіла якраз написати))) Простіше сказати, на яких фільмах я НЕ плакала:girl_haha: Завжди так не було, звичайно) А тепер навіть в кінотеатри не ходжу))) Вдома, якщо є настрій щось подивитися, то вибираю виключно комедії))) Навіть якщо "не умні")))
     
  6. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Останній фільм який я проплакала ( по секрету : мій чоловік теж ) "Вир и Зара" ( індія ).
     
  7. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Разом з коханим обоє пустили сльозу від перегляду Хатіко :sad:
    а ще "Дневники памяти" розчулили кінцівкою...
     
  8. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Вкотре переглядаю "Сибірський цирюльник" Михалкова, стільки раз ридаю....
    Це просто шедевр, як і усі його фільми....
     
  9. Miss.Sadie

    Miss.Sadie Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    І ми з мужом над Хатіко плакали, як двоє малих дітей, та ще й в автобусі)) А наші друзі, що сиділи поруч, сміялися з нас всю дорогу. В результаті я сиділа вся заплакана, з головним болем і зла на той фільм і на того хто його включив:girl_devil:
     
  10. smallyUa

    smallyUa New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    а я плакала, коли дивилась фільм "Прислуга". Достойне кіно
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Плачу на усіх фільмах, де якось можуть образити тварину і зробити їй боляче. Трохи соромно, але людей мені якось так не шкода...:girl_blush2:
    Останній такий фільм, на якому плакала, був "Вода для слонов", обіцяю собі не дивитися такі фільми, бо серце розривається. Одразу починаю думати, що може навіть у цю хвилину хтось ображає і мучить ні в чому не винну тваринку.
    Один раз переглянула в 10 років і на все життя собі пообіцяла більше ніколи не дивитися його. Не для дитячої психіки... навіть "хатіко" ховається, порівняно з цим фільмом.
    А на всіх інших жалісливих фільмах-мелодрамах, типу "A Walk to Remember", мені просто дуже шкода головних героїв, але все-таки до сліз вони не доводять мене.
     
  12. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Я плакала, коли дивилася "Титанік". Не можу більше дивитись цей фільм:sad: Все-таки більше люблю фільми з хепі-ендом
     
  13. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    А я щойно переглянула фільм "Мами" сльози рікою...душевний фільм:sad:
     
  14. Michelin

    Michelin New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Фільм "Підміна" з Анжеліною Джолі...
    Я страшенно переживала, оскільки сама являюсь мамою...
    Напевно, якби переглянула цей фільм раніше (до того, як стати мамою), то так би не ридала... Хоча... Важкий і одночасно цікавий фільм... На реальних подіях...
     
  15. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Сибірський цирюльник я дивилась раз 7 і кожного разу я не плачу, я реву...
    Мене зворушує герой Меньшикова, захоплює дух справжніх офіцерів
     
  16. Maryna Demeshko

    Maryna Demeshko New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Багато є фільмів, які мене зачепили, згадується "Сім життів" з Вілом Смітом, "Спіши кохати", "Чтець" недавно подивилась, теж плакала, "Манолетт" з Едріаном Броуді.:sad::sad::sad::sad::sad:

    ---------- Додано в 10:53 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

    Тут я читала за "Плату вперед", теж плакала, неочікуваний кінець для мене був, вдруге цей фільм я не дивилася б, важкий. "Перл Харбар" така сама ситуація. Загалом серед таких фільмів є такі, де той потік емоцій не хочеш відчувати ще раз, такі фільми з першого разу залишають свій слід, враження дуже надовго.

    ---------- Додано в 10:56 ---------- Попередній допис був написаний в 10:53 ----------

    А найулюбленіший найкращий в світі фільм для мене, який я щоразу під настрій передивлююсь і плачу це "Леон" з Жаном Рено, коли Матильда садить те деревце під пісню Стінга...я не можу:sad:
     
  17. dudushka

    dudushka New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Я теж нещодавно подивилась фільм "Мамы" .
    Дивилась і стримувала сльози ((:)cry::cry::cry:
    Особливо вразив момент коли Безруков приїжає на могилу своєї мами:girl_cray:
     
  18. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Я просльозилась дивлячись "Искусственный разум", якось було шкода того хлопчика-робота.
     
  19. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Я теж ревіла, фільм не може не зачепити!
     
  20. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    А мені дуже сподобався і зворушив фільм "Исцеляющая любовь".