Фільми, на яких ви плакали

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем GoldenFish, 25 Січень 2011.

  1. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    це напевно фільм, над яким я ревіла найбільше при кожному перегляді.. а ще колись сплакалась над стареньким фільмом "Флюк"(1995)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    "Воровка книг" розчулив так, що сама не сподівалась, гарний фільм, раджу до перегляду.
     
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    Фільм на основі реальних подій. Історія іранської жінки. "Забрасывая камнями". Зревілася наніц. Основна суть в назві....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Кімната хороший фільм. Вагітним ні, а таким як я - ниючим і деколи незадоволеним мамам - корисно подивитися
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Рудий пес / Red Dog (2011) - спочатку здавалося, що тут драматичного - хороша комедія і все. А вже потім - драма і сльози... Фільм хороший, мені сподобався, хоч і сплакалась.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    "Філомена" (2014) - сплакалась... Якось фільм зачіпає з самого початку... В мене до самого кінця таки залишалася надія на щасливий кінець, але на жаль....
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Плакала під "Хатіко", "Марлі та Я". Страшенно розчулює військова тематика, а саме "Хлопчик в смугастій піжамі", "Список Шиндлера", "Життя прекрасне". Вразило "Життя Девіда Гейла". Ридала під фільм катастрофу "Неможливе" то просто щось. А от з мелодрамами тугенько. Розчулюють лише тваринки, катастрофи, війни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    "До зустрічі з тобою" (Me before You). Я взагалі не прихильниця мелодрам, а тут- захотілося чогось романтично-сльозливого... І навіщо я це дивилася? Сплакалася наніц... чоловік довго заспокоїти не міг...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Абсолютно з Вами згідна. Реально хороше сльозливе кіно. Проте більше емоцій було від книжки. Сподіваюсь другу частину відзнімуть також якісно:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    На "Хатіко" ревіла так що капєц!!!!!
    То є щось з чимось, і то три рази дивилась і всі плакала!!Річард Гір мега актор.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Olelesia

    Olelesia Brow-master

    "Перед класом", "Цветок пустыни"- це дуже мотивуючі фільми.
    Є моменти, що всплакнути можна
     
  12. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Не давно сплакнула на "Ла ла ленді". Фільм дуже з життєвою ситуацією пересікся. Хоча ніби й мюзикл і все мало б бути позитивно)
     
  13. basia

    basia Well-Known Member

    Випадково натрапила на фільм Ті,що пішли ( Ушедшіье) 2008р. Лауреат Оскара. Дуже японський- звичаї,ментальність. А в решті - дуже загальнолюдський. Під настрій. Сльози і роздуми гарантовано.
     
  14. Olelesia

    Olelesia Brow-master

    Дуже хороший і мотивуючий фільм "Мері Ком". Вважаю, що має його подивитися і жінка і чоловік. Тому що там є гарний приклад відносин між подружжям. Та й натхнення додає щось робити і добиватися свого. Не лякайтесь, що він індійський. Це сучасний фільм, без танців і пісеньок. Всім раджу.
     
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

  16. varusya

    varusya New Member

    хочу поділитися списком, на який колись натрапила
    Фильмы, которые заставили меня плакать
    дійсно, дуже хороші фільми, під кожним можу підписатися, що ревіла (майже всі передивилася). Там ще є один список, але цей більш витончений і жіночний.
    тут є і романтичні, такі як "Найкраще в мені", "Пам'ятна прогулянка" і більш важкі як "Зелена миля"
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. LadyEva

    LadyEva Member

    "Хоробре серце Ірени Сендлер" про жінку, яка під час холокосту євреїв врятувала 2500 дітей, вивівши їх з території гетто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Не можу сказати, що плакала, але фільм справді зачепив... "Красавица из трущеб" 2011 - драма про дівчину із бідної сім'ї, що була змушена заробляти гроші, це їй вдається, але ціна грошей дуже висока.
     
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    "2+1" ("Demain tout commence")... давно я так не ревіла на фільмі...і хоча фільм з дуже схожим сюжетом вже знято раніше, це зовсім не зіпсувало враження від перегляду
     
  20. Milamila

    Milamila Active Member

    З останніх переглянутих х ф "Лев". Про хлопчика,який загубився,і багато років шукав свій дім і маму. Сцена зустрічі розчулює.... Гарний фільм,раджу.
     
    • Подобається Подобається x 1