Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Бачила, класний. Я взагалі люблю цього режисера)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Європейський класний сімейний фільм «Розправити крила». Про гусей, на основі реальних подій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Рекомендую легку і смішну комедію
    "Не всі вдома (10 Days Without Mum)"
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    я лише російською знайшла... може з субтитрами можна спробувати?
     
  5. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Made in China (2019) (Франція). Не очікувала від фільму нічого особливо, та й початок дивилась через силу. А потім - стало цікаво. Наприкінці я навіть сльозу пустила :)
     
  6. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    тааак! теж обожнюю, "moonrise kingdom" взагалі улюблений, дуже чуттєвий і незвичний !
     
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  8. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    А "Складнощі перекладу" дивились? дуже ніжний фільм !
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Шлях матері 2019, дуже мені зайшов). Жіночий такий, навіть швидше мамсьуий.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    I care a lot - фільм досить цікавий, чорна комедія.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Yaroslavik

    Yaroslavik New Member

    Поворот не туда 7 теж моторошний)
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я не знаю як я провтикала і раніше не бачила «Законопослушний громадянин», але це прям вау і прям моє-моє. Співпереживання з головним героєм (одним з) змінювались на обурення щодо його дій, але на фіналі я плакала.

    І раз вже зайшла, ще відмічу «Три дні на втечу» , дивилась вдруге, але враження вчорашні не порівняти з першим разом. Дуже сентиментальна я останнім часом, теж ревіла, аж запухла. Люблю такі фільми, що за живе беруть.
     
  13. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    а ви мультик "душа" бачили? дуже крутий, надихаючий, сумний, смішний та серйозний. раджу, якщо ще про нього не писала. просто зараз згадала, побачивши в інтернеті трейлер
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Mavkayagidna

    Mavkayagidna New Member

    "Пітер Пен та Аліса в країні чудес" 2020 р - не вразив, примітивний фільмець!. Дуууже нудний та незрозумілий. Хоча і люблю Анджеліну Джолі...
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    "Аферистка". Легкий, іронічний, з елементами чорного гумору. Рекомедую для уважного сімейного вечірнього перегляду.
    Аферистка (2020) - IMDb
    Далі, два фільми, які я можу радити для фонового перегляду, під вишивання, готування і т.д. Також легкі, з гарною картинкою, але без динаміки чи якихось заплутаних поворотів. Просто такі собі розповіді...
    "Аеронавти" - очікувала більше гарних краєвидів, більше повітряних куль і т.д. По факту багато розмов і графіки. Але на раз глянути годиться.
    Аеронавти (2019) - IMDb
    "Енола Холмс" - пригоди молодшої сестри Шерлока. Історія фактично про підлітків, але думаю, що дорослому теж зайде.
    Енола Голмс (2020) - IMDb
    Обидва фільми більше жіночі, чоловіки можуть знудитись))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    також "Енола Голмс" сподобалась, на диво. хоча чому дивуватись, ми ж теж іноді діти )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Milamila

    Milamila Active Member

    Подивилась французький фільм "Мій король". Кому цікаві історії про складні відносини між чоловіком і жінкою, можете переглянути. Я трохи важко звикала до зовнішності акторів, але вони зіграли свої ролі дуже по-справжньому. Мені фільм сподобався.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    подивилась вкотре "товариство мертвих поетів" - знову в захваті!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Досить непогана сімейна комедія День "Так". Батькам підлітків мало б сподобатися.
     
  20. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Stage Mother - доволі легкий фільм на тему секс меншинств.
    Причому, це не основна тема стрічки - тут про спробу сприйняти сутність своїх близьких, які виявились НЕ такими, як ми очікували.
    Не комедія, але подано досить легко, і моментами, деякі сцени викликають посмішку.
    ГГ намагається зрозуміти і сприйняти сутність драг квін свого сина через управління клубом, який вона успадкувала після його смерті (із сином, з яким вона та її чоловік обмежили своє спілкування, коли дізнались, що їхній син не такий, яким вони його хотіли бачити).

    Серйозна тема в стилі бурлеску. Добрий фільм