Електронні щоденники

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Mirabo, 18 Листопад 2010.

  1. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Електронні щоденники

    В 48 школі ввели щоденник, але я ніяк не зберусь сходити отримати код у вчителя інформатики та зареєструватись, щоб глянути що то таке. Про додаткову оплату поки нічого не говорили.
    У нас в класі нема компа, нема мережі, як і у більшості, тому наповнення того щоденника і його інформативність під питанням. Якось слабо уявляю реалізацію, як то вчительки мають бігати в комп. клас вносити дані чи хтось один буде ганяти по школі - збирати інформацію та вносити. Зареєструюсь - розкажу враження.
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Електронні щоденники

     
  3. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Електронні щоденники

    Власне збори були - ніц не казали, можливо чекають, поки батьки зареєструються.
     
  4. TataMyronivna

    TataMyronivna New Member

    Відповідь: Електронні щоденники

    "Нарешті запрацював щоденник в Сихівській гімназії. Оцей . оплата - 50 грн за навчальний рік" не вийшло зробити цитату :sad:
    Ука, а Ви 50 грн зі школи платили чи з дитини?
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Електронні щоденники

    з дитини.
    Але то давно було. 5 клас.
    В 6му ми на то забили. Керівничка раз в пару тижнів виписує оцінки для батьків в щоденник та й по всьому.
     
  6. TataMyronivna

    TataMyronivna New Member

    Відповідь: Електронні щоденники

    Було б добре, якби й в нас якась така система з'явилась. І з смс-інформуванням. І з чим там ще буває. Тільки наша школа щось не охоче на то йде. :umbrage: Розкажіть будь ласка, хто вже має в школі електронні щоденники, як ви до цього прийшли. То треба якусь колективну заяву від батьків писати?

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

    а чого не пішла та система?
     
  7. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Електронні щоденники

    В школі визначають вчителя, який з журналів виписує оті оцінки щотижня і вносить в систему. Він мав би отримувати за то доплату. Але вона настільки мізерна, що наприкінці на то просто забили. А оскільки класний керівник виписує оцінки всім і регулярно, то й потреба відпала
     
  8. TataMyronivna

    TataMyronivna New Member

    Відповідь: Електронні щоденники

    Так, система виглядає трохи недолугою. Я чомусь уявляла, що кожен вчитель вводить щодня оцінки дітей по своєму предмету. Ще чула, що роблять смс-інформування батьків по оцінкам, прогулам... я б від такого не відмовилась). тільки сподіваюсь та функція автоматизована :) ато за таке навіть не знаю скільки доплачувати.
     
  9. TataMyronivna

    TataMyronivna New Member

    Навчальні системи для школярів. Всі добрі в теорії, але чи добрі на практиці?

    Зараз в інтернеті є купа корисного для навчання вже не тільки студентів, а й школярів. Онлайн-підручники, тести, вправи для швидшого вивчення предметів.. Є школи які вже пробували або й далі працюють з електронними щоденниками.
    Наш батьківський комітет те за те, щоб завести електронний щоденник чи повну навчальну систему. Лишилось вибрати кращий
    Знаю є Е-Курс, але вони платні і наскільки зрозуміла система більше по звітності вчителів.. Чи для батьків-дітей там теж все є? Хто з ними працює, може розкаже

    Дивилась на Щоденник.ua: там розписано що мають крім ел. щоденника ще свою соцмережу, що цікаво. Але вже чула, що вчителям там щось незручно заповнювати в той ел. щоденник. Наскільки він все ж зручний?

    Ще звернула увагу на Класну оцінку, але не знаю, хто з нею працював:). Описали гарно)

    Поки самим цікавим, що бачила є MySchool.ua. там і ел. щоденник, і соц мережа, і навч матеріали... Але купило смс-інформування батьків про оцінки-прогули інше.

    Тільки це все в теорії. Підкажіть плз, може хто якою системою користується і дасть пораду в виборі. Розкаже, як що працює. Ще переживаємо чи вчителі нормально працюють по цим системам, без них жодна система не має змісту