Електронні бібліотеки

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем allja, 21 Вересень 2010.

  1. agatha

    agatha Member

    А де можна зкачати книги польською?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    хтось знає аудіоуроки англійської мови?
     
  3. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    у різних групах вконтакті по вивченню англ. мови є часто аудіоуроки. Можете глянути, якщо зареєстровані.
     
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, де ви шукаєте книги, якщо до них доступ обмежений)Я розумію, що це грубе порушення авторських прав, але що поробиш...Останнім часом багато книг, які хотілося б почитати, важко знайти: на Флібусті доступ обмежений, в інших бібліотеках тільки продаж. Здебільшого мова йде про це сучасні бестселлери. Наприклад, зараз би хотіла знайти Джоджо Моєс, третю книгу Халлед Хоссейни. Може десть в контакті можна безкоштовно скачати?
     
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я беру звідси http://www.e-reading.pw/ . Треба зареєструватися.( Це дуже просто і швидко). Подивилася, там є :
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Текст книги И эхо летит по горам автора Хоссейни Халед закрыт по требованию органов государственной власти или по требованию правообладателя.
     
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я щойно скачала і переглянула, все добре. Повторюю: треба зареєструватися! Або напишіть в пп пошту і я вам скину книгу.
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я зареєстрована :)
    Дві перші книги я можу скачати, а "И эхо летит по горам" пише, що видалена.
    --- дописи об"єднано, 12 Березень 2015 ---
    Книги Джоджо Моєс недоступні для скачуваання теж.
     
  9. Demetra

    Demetra Well-Known Member

     
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Мені теж зараз більшість книг вибиває "закрыт по требованию органов государственной власти или по требованию правообладателя" чи щось у цьому дусі, причому на різних сайтах. Моєс дещо нарила різними шляхами) От щодо Хоссейни перевірте, бо я вже раз скачала " И эхо летит по горам", так втішилася, а потім почала гортати і виявилося, що це лише третина книги, наприкінці пише, що повну версію можете придбати тамто й тамто). Якщо маєте повну, пліз поділіться)
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Burberry там є така опція "відправити книгу на електронний адрес". Мені прийшла, але чомусь відправила в спам. Чи ціла книга не знаю. Треба читати. Але здається, що текст повний.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Не прошло и пол года)) На chomukuj.pl, але треба намучитися, щоб знайти цілу книжку, а не перші три сторінки, і щоб читабельне було.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Шукає знайома електронну версію книги "50 відтінків сірого" укр .мовою, підкажіть де можна скачати?
     
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    В мережі є російською. Українською хіба купити можна...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    я останнім часом присіла на японське 20 століття, більшість качаю з рос. Лібребук. українською мало, але є на Чтиві (там дещо своє, а дещо вони чесно тягають з інших ресурсів :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

  18. La asiano

    La asiano New Member

    Дівчатка, шукаю власне електронні книжки , оскільки безкоштовно зараз майже все відсутнє. І сама надзвичайно багато не можу запропонувати, так як необережно все повитирала. Я шукаю для мами, вона в мене поціновувач детективів. І оскільки сидить з маленьким внуком то під час прогулянки в парку щось би читала. Маю трохи в електронному виді і детективів, і класики. Пишіть в ПП. :girl_smile:
     
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Дівчата, може хтось цікавився таким і має повну версію книжки Домініка О'Браєна - в рос. версії звучить Как развить совершенную память? Знайшла неповну(. Чесно кажучи, підійде в будь-якому форматі.
    Якщ б в когось "завалялося", поділіться. Наперед дякую.
     
  20. Rosetta

    Rosetta Active Member

    Шукаю в електронному вигляді книгу Ірен Роздобудько "Гудзик-2". Підкажіть будь-ласка де можна скачати?