Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    На сайті електронної черги у розділі "інструкція" під усіма пунктами вже є "Списки опрацьованості ДНЗ на 2017/2018 навчальні роки". Галицький і частково Залізничний райони.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Два дні список опрацьованих не рухається зовсім. Що не значить, що два дні нічого не робиться.
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2017 ---

    Сьогодні ходила в садок. Послали чекати. Нема списків.
     
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Прийшла сьогодні смс, а потім і мейл про зарахування в садок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    скажіть, будь ласка, в якому районі міста ваш садочок? Сьогодні НАРЕШТІ на сайті по всім районам списки опрацьовані)))
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Це 92 садок, вул. Карпатська
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    І ми зараховані!
    Мейл прийшов чоловіку о 00:30 ночі, смс вже вранці

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Melian

    Melian Well-Known Member

    А, якщо не секрет, які ви були в черзі і в якому районі попали в садок? Мені так, для статистики, в нас акція "попади в садок" буде наступного року)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ми вийшли 24 з 25 =))))) АЛЕ реєструвалися ми о 00:02 01.01. і на той момент були перші =) Так виглядає, що 19 людей (-5 пільговиків), які встигли зареєструватись о 00:01 вирішили змінити пріорітетність садка саме на той в який ми реєструвались.
    Садок на Любінській
     
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    Ми 10, 2 і 4 відповідно в різні садки...ех, будемо надіятись що й нам пощастить)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  10. maavka

    maavka Well-Known Member

    Дівчата це вже остаточне зарахування?
     
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я в попередні реєстрації вказувала пільги (Точно вказувала, все як має бути). На новий сайт не заходила, бо тоді переносили заявки і якось незрозуміло було, не могла там подивитись. А тут дивлюсь, що пільг нема. Та знаю, що запізно, дуже по дурному я поступила(
    Але я думала то до серпня. Як ходила в садок на день відкритих дверей мені не казали, що це до 11 травня (чи то до якого числа приймають заявки?) і на старому сайті того наче не писали такого.
     
  12. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    почитайте тут детально описані всі нюанси. 11 травня закривається електронна черга, для опрацювання списків. Не згадаю де саме читала, що пільговикам потрібно підтверджувати документально свої пільги в управлінні освіти.
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а по Шевченківському району вже хтось має дані?
     
  14. Talya

    Talya Well-Known Member

    ми ще чекаємо. наш район останній в черзі((
     
  15. Sjanik

    Sjanik New Member

    Дівчата, а по Сихівському районі вже комусь повідомили? Бо не знаю чи ми пролітаємо з тим садком чи ще надіятися?
     
  16. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Сихівський, Франківський і Шевченківський - списки складені, але на сайті ще не з"явилось "батькі повідомлені".
     
  17. Sjanik

    Sjanik New Member

    Моїй сестрі, вона з Франківського району, повідомили ще минулого тижня що вони проходять.
     
  18. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Сихівський р-н- стан заяви-пише на розгляді.
     
  19. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Навіть не знаю чи вийде зрозуміло пояснити,але спробую. Сестра племінника зареєструвала в один садок,але трохи далекувато від дому знаходиться,а тут відкрили біля дому садок,і вона хотіла б його перереєструвати в цей що ближче. Але,щось тягнула з цим і вийшло,що вчора прийшло повідомлення про те що їм дали місце в садку, в якому вона реструвала дитину раніше. Тепер сестра думає чи можна відмовитись від місця в тому першому садку і стати на чергу,в той,що біля їхнього дому,чи то вже пізно робити і дитина туди просто не попаде і краще йти туди де вже дали місце. Племіннику 2.3 зараз,на осінь хотіли його відправити в садочок
     
  20. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    І я послухаю, в нас така сама ситуація. Але ми вимушено переїзджаєм, і відповідно до тих садків де зараз дитина в черзі - нам дуууже далеко.