Електронна книга (e-book)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Ashlie, 17 Березень 2011.

  1. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    зайшла сьогодні на сайт амазону, а там нова пропозиція на kindle wifi - 114$ і крутять рекламу на скрінсейвері і т.п. написано, що читати реклама не заважає. й на фото виглядає зовсім не нав'язливо. :girl_crazy:

    до речі, я почитала інфо про різні рідери і вирішила, що все-таки хочу кайндл!
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

     
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    Kindle with Special Offers is currently only available in the U.S.A, почитайте ще деталі
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2011
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    дійсно, потреби перепрошивати нема, якщо хочете зберегти англомовну прошивку. Я от наприклад перепрошивала, бо хотіла щоб меню було українізоване.
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    До речі, про обкладинки(як для кіндла, так і для соні чи покетбука). Пропозиція СП далі в силі(ділим суто доставку), до того ж деякі обкладинки мають зараз гарні знижки!
    http://tuff-luv.com/e-readers/amazon-kindle-cases/kindle-3-cases.html
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2011
  6. bubamara

    bubamara Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    і що важливо, бажаючі вже є, і ще! літо попереду, а то пітні руки і сліди на читалці, що не є добре. Думайте і приєднуйтеся! :)
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    а то до любої моделі кіндла підійде?
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    тобто? ну, те посилання що я давала - то для моделей 3го покоління з вай-фай і 3-джі(6 дюймів екран). Але там можна вибрати і за іншими моделями.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    просто я не знаю, який саме мені купили на подарунок, думала собі замовити, але певно не буду.
     
  10. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    Дівчатка, ви вже замовили обкладинки для своїх книжок? У мене поки що нема електронної книжки, але, сподіваюсь, на днях буде, тому я б з радістю долучилась до компанії бажаючих обкладинку для Кіндла:)
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    ще не замовляли. Але можемо скоро замовити)
     
  12. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    Тоді давайте замовляти, поки ще є знижки на тому сайті! Кажіть умови (можна в ПП) :girl_smile:
     
  13. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    У мене Покебук 301 моделі ще з минулого року. Поки що працює добре і читає всі потрібні формати)
     
  14. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    А в мене "Азбука".
    [​IMG]
    Ми з чоловіком читаємо дуже-дуже-дуже багато, і на книжки багато грошей витрачали, так що за ті 1600 грн. не шкодую зовсім, ми вже втричі більше на книжках зекономили :)
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Вітаю! І просто цікаво: чому саме e-book, а не iPad?
    Мене чоловік відмовляв від першого на користь другого. Правда наразі без жодного, але то ніц :)
     
  17. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Відповідаю:
    1. IPad коштує набагато дорожче, та і не потрібні мені його супер-пупер можливості.
    2. Мій Kindle 3 Wi-Fi 3G - з так званим E-ink (електронне чорнило), тобто не викликає жодної втомлюваності очей від читання. А від IPad'у Ви дуууужеее швидко втомитесь:girl_tender: Та і заряджати останнього треба буде набагато частіше.
    3. Хотіла просту "читалку", невелику та зручну. IPad є більшим за розмірами.
    4. Хочу просто ЧИТАТИ, не втомлюючись! Все решту, на мою думку, можна робити на компі:girl_yes2:
    Взагалі, після двох днів "юзання", дійшла до висновку - супер вєшчь!!:girl_blum:
     
  18. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Ага, тоже таке собі запримітила, страшенно люблю читати, а кожного разу купляти книги, і незнати куди їх дівати не підходить... Хочу... Але ще немаю. Коханий щось там намікав, що як буду чемна,:girl_haha: то на День варення буде:girl_claping:
     
  19. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    наскільки я знаю e-book саме для читання, а айпад для нету, нє? Я теж скоро буду мати кіндл :girl_tender: Сестра вже на нього скидує мені книжки :clapping: