Електромобіль

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Happy Fiancee, 30 Квітень 2015.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну тут проблема не з авто, а з майстрами. Думаю, що знайти нормального та адекватного по ціні майстра можна і для Рено, і для Ніссану). Вам просто не повезло. Звичайно, якщо виникне проблема з батареєю, то майстра буде знайти важче, але не є нереальним. Наперід такого майстра ми не шукали). Мали проблеми з зарядним. Коли вони приїзжають з США, їх треба пристосувати до нашої мережі. Ми зробили дурницю, бо не звернулись до професіоналів (Одеса), знайшли майстра у Львові. В першу кращу грозу то зарядне згоріло. Той горе-майстер протримав купу часу, а потім сказав, що не полагодить. Попали в 1000 грн і відремонтували в Одесі. Так що буває всяке, не застрахуєтесь від усього. Але це не привід не купувати електромобілі))).
     
  2. Cholovik

    Cholovik Active Member

    А не знаєте, як зараз виглядає купівля "ліфчика" у Львові? Тобто, машину потрібно замовляти і чекати якийсь час, поки вона припливе, чи можна вибирати з того, що вже є в Україні? І скільки приблизно коштує така машинка в хорошому стані? А як вона рушає під гірку? Там є якесь гальмо, що автоматично не дозволяє відкочуватися назад, чи якась інша система? :)
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Cholovik, багато питань). Отже,:
    1. Якщо хочете купити авто з США (а так було найвигідніше), то спочатку вибираєте на сайтах, потім приймаєте участь в аукціоні. Якщо виграєте, то оплачуєте безпосередньо в США. І чекаєте))). Як повезе, то від місяця і до трьох. Далі вже розмитнюєте і ремонтуєте. Найвигідніше таки купувати бите авто. А можна не заморочуватись і купити авто вже в Україні. Найбільше їх в Одесі, Харкові, Києві. Якщо повезе, то можна знайти нормальне за нормальні гроші. Цього року держава відмінила пдв з таких авто. Чи на наступний рік відмінять наразі невідомо. І є така попередня і не аж дуже достовірна інформація, що пдв таки повернуть. Оті всі зміни, чи швидше невідомості, спричинили до того, що електроавтомобілі почали масово викупляти в США, відповідно ціни пішли дуже догори. Кум наш від літа шукав, але було дуже дорого і невиправдано. Купив десь лише тижня 2 тому. Коли вже часу на доставку ще в цьому році не залишилось. Тому, можливо, йому прийдеться платити оте пдв.
    По цінам на авто в Україні не підкажу, все можна знайти в авторіа. Але орієнтовно який рік така й ціна), тобто машина 2015 року приблизно15 тис умовних). Там все дуже залежить): батарея, пробіг, стан, яке було пошкодження.
    Відносно руху під гору. Рухається як всі авто на автоматі). Не котиться зовсім! Тяга в них суперова), особливо на режимі драйв. Якось так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Приймайте в клуб власників електромобілів! Я нарешті дочекалася свого авто, мегазадоволена. Купила Renault zoe. Привезли з-за кордону. На разі вивчаю авто. Проїхала поки що 335 км. Заряджаю трохи вдома, трохи на ОККО.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    А яка вартість заряду на окко?
     
  6. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    На ОККО безплатно). В торгових центрах Вікторія Гарденс, Кінг Крос теж безплатно. Деякі офіси ,ресторани,клініки мають зарядні станції для клієнтів безкоштовно. Я скачала додаток PlugeShare, там показує платні і безплатні станції. Для платних є свої додатки,де закидуєш гроші на свій рахунок і так розраховуєшся. Сама їздила по авто в іншу область, тому треба було підготуватися, промоніторила де по дорозі будуть безплатні зарядки. А ще є додаток TO-U для бронювання зарядки. Бо не проблема знайти станцію, проблема ,щоб була вільна. Дуже стрімко росте кількість електромобілів. А ще якісь мудаки умудряються зайняти паркувальні місця для підзарядки.
    Сьогодні з теслою на світлофорі зустрілася)
    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 15 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 4
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А як зі шнурами? Маєте? Бо в нас нема, а ціну, щоб купити, назвали ого-го). Тому ми тільки поки домазаправляємось.
    І вітаю!!!
     
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Дякую). Шнури на заправках видають! Є зарядні станції з вбудованими кабелями, а там де нема, то видають. Йду на касу до оператора і мені дають кабель).

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Верховна Рада до кінця 2022 року подовжила дію норми Податкового кодексу, яка дозволяє ввезення електромобілів без сплати ПДВ та акцизу
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    Дівчатка, як перевіряли батареї при купівлі авто? Хтось вже стикався з проблемами в батареї? Міняли елементи чи цілу батаерю?
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми купували в США, на аукціоні. Там не видно стан батареї, сподівались на краще). Нам повезло. Буквально недавно кум теж так купив, але з більшим в двічі пробігом (щось поза 60 тис миль). Батарея виявилась супер. Ну але тут як пощастить).
    Поки проблем з батареєю не було.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Rodionochka Тобто, при купівлі на аукціоні стан батареї взагалі не вказаний?
     
  13. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Ні, це по суті кіт в мішку. І взагалі є реальність, що на якомусь етапі доставки можуть підшаманити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо купується на копарті чи іааі, тобто там де биті авто, то переважно не видно стан батареї. Там є необхідний перелік фото авто, і якщо дуууже повезе, то на такій фотці можна буде побачити кількість поділом батареї. Але це рідкість. На манхаймі, де переважно цілі авто, видно. Ну але там і ціни відповідні).
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2019 ---
    Як можна підшаманити з батареєю? Не уявляю. Ще до погрузки авто в контейнер перед відправкою в порту авто фотографує страховий агент. І от вже на цих фото можна побачити стан батареї, якщо звісно авто заводиться. Це свого роду страхівка) від подальших змін комплектації та стану авто. Знаю про випадки, коли крали ключі, можливо - зарядки. Але що можна зробити з батареєю? Не думаю. Але й не претендую на істину.
    @dyzain, а Ви знаєте про такі випадки, коли щось робили з батареєю? Цікаво.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Я не можу сказати, що конкретно знаю. Ми брали машину з мінімальним пробігом, а потім виявилось, що як на такий стан батарея мала би бути краща, тому закрадаються підозри.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тут все дууууже відносно). Насправді не треба багато розуму, щоб «вбити» батарею за малий пробіг. Наприклад, шкідливими є швидкі зарядки. А ще бажано не виходити за рамки заряду від 20 до 80 відсотків. Температурний режим місцевості, в якій експлуатувався автомобіль. Тому я в такому випадку більше таки схиляюсь до думки, що таки попередній господар не дуже беріг.
    А де купували авто? Бо якщо тут, в нас, то від махінаторів ніхто не застрахований).
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2019 ---
    Ну і ще додам, що наразі серед друзів-знайомих-родини автопарк електромобілів конкретно поповнився. Навіть ті, що раніше були скептично налаштовані, таки придбали чи мають в планах). Ми своїм натішитись не можемо). Виходить приблизно 500 грн в місяць при їзді в середньому 50-100 км в день. Тобто їздимо «і в хвіст, і в гриву».
     
  17. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Брали в Америці з того сайту, де не биті. Я, звичайно, не стверджую, що по дорозі шаманять, але стан батареї при купівлі не визначиш.
    Більшість електричок у нас зліплені з таких донорів, що аж страшно. Є багато відео з порту Одеси, де видно який металобрухт везуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тому варто купувати таки з аукціону в США, а не у нас на ринку). Ну по він-коду видно, у якому стані було куплене авто. Також можна взнати все, що з ним робили там, в США. Коли ж воно потрапляє сюди - його подальша історія залишається за кадром).
    Ну і безпосередньо по Вашому авто - там можна глянути скільки і яких зарядок отримала батарея. А по кар-факсу що взагалі робилось з авто. І вже по цьому всьому зрозуміло буде чи хтось щось підшаманив по дорозі.
    Приклад з життя). Купив знайомий авто, ліфа. Привезли, і запропонували ще купити запасні ключі за копійки. Вони потім перепрошиваються під своє авто. Водій, що перевозив авто запропонував). Де він його взяв? Риторичне питання. А до чого це я? А до того, що треба все детально вивчати і спостерігати: є інформація офіційна (кар-факси, він-коди), є інформація візуальна (фото на аукціоні, перед погрузкою в США, після розвантаження в Одесі). І ось там насправді є багато інформації. Відносно самих же ключів - вони завжди є на фото, їх кількість. А хто не дивиться - того надурять).
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka а яка процедура купівлі з аукціону? Ви це робили самі чи через посередника?
     
  20. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    В нас був великий плюс, що авто їхало в Німеччину і звідти в Рівне, тому порт Одеси минувало.