другий шлюб

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lulu, 1 Січень 2008.

  1. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: другий шлюб



    А якщо говорити серйозно і по темі, то я знаю, що таке бути другою дружиною, бо такою була моя мама. 18 років мій тато справно сплачував аліменти. Був момент, коли в нього виникли труднощі з роботою (90-ті роки), він крутився як міг, працював на трьох роботах. Нас двоє. Мама не працювала, бо в маленькому містечку важко було знайти роботу за фахом, а вона диригент. Продавцем-двірником тато не дозволяв працювати. В той момент (так було біля 3-х років) він домовився, що вона не буде претендувати на аліменти, а він забиратиме малого на все літо до нас і збиратиме повністю в школи і на зиму. Аліменти на той час були смішні 17-25 грн.
    Отже, так воно і було. Тато купляв сину все найкраще з одягу (від трусів до зимового одягу), портфелі, канцтовари і т.д, а ми з братом тихо заздрили, бо доношували за двоюрідними і тягали один подертий рюкзак по три роки.
    Потім, коли ситуація в сім"ї стала більш-менш стабільною, перша дружина то пронюхала, і подала на аліменти і заборгованість за ті три роки. Татові було дуже образливо, бо допоміг він більшим, ніж тими копійками, що вона отримала би.
    Після цього, хлопець більше не приїжджав до нас на літо. Коли йому виповнилось 18 років, прийшов лист з юстиції, що він поступив і платити аліменти тато мусить ще 5 років. Тато подзвонив йому, привітати з Днем народження, коли трубку взяла бабуся і сказала що Колю забрали в армію. Тобто вона підробила документи.
    Ось так буває, а ви кажете на всьому готовому. Уявіть, як було моїй мамі дивитись в чому ходять її діти, купуючи курточку не для них.
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: другий шлюб

    У першої жінки мого чоловіка фінансове становище краще за наше, набагато. Тим не менш чоловік сплачує аліменти, і ще таку саму суму щомісяця відкладає на рахунок сина, у 18 років він зможе ним скористатись.
    Чи не було у мене часом думки взяти ті гроші з рахунку? Коли прижимало так, що капець? Коли продавали з хати останню золоту прикрасу? Але усвідомлювала, що підтискає думка " от на нього є, а на наших не вистачає" не тому, що є дитина від першого шлюбу, не тому що їй, відітє лі, добре й так, а ми( чому, зрештою, вона має входити в наше становище, розуміти і т.д.)... А тому, що нам мало і треба щось робити, щоб виправити фінансові справи. От і все. Направду, хтось питався, чому тема крутиться навколо грошей, та тому, що такі питання виникають не з якоїсь особистої неприязні, а недостатності коштів, які ПОТРІБНО виплатити. Найбільше мене дивує, коли люди мають звідки і самим достаньо коштів, а починають вести війну за те, що по закону належить першій дружині. Ще й рахувати куди і як вона їх потратила.
     
  3. redfox

    redfox New Member

    Відповідь: другий шлюб

    у меня, честно говоря, есть тоже мнение на сей счет.
    есть закон и есть требования по закону, тут что должен - отдай, а все остальное - это по решению /желанию новой семьи, ну и понятно, в случае каких-либо ситуаций также нужно помогать... но пока да не только бывшие жены/мужья, но и иные родственники начинают садиться на шею...
     
  4. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: другий шлюб

    Це така щепитильна тема, що думаю, кожен хто через це проходить у кожного своя індивідуальна історія. Але сам факт , що розлучення і другі , треті шлюби з кожним роком тільки набирають обертів і стають якось нормою для нашого суспільства, це викликає у мене якийсь страх, бо переважно в цьому страдають діти. З великої кількості моїх знайомих, є тільки три пари, які як одружились, так і живуть по сьогоднішній день, всі остальні мають "веселі" історії. Я абсолютно ніколи нікого не засуджую, бо це життя і кожний може опинитися в такій ситуації:girl_in_dreams:
    І фінансова сторона , яка тут так обговорюється, нажаль має велике значення. Знаю дівчину, в якої все починалось стабільно, одружились, жили на зйомній квартирі, дівчина відразу завагітніла, відповідно не працювала, потім розлучились і оскільки у матері не було свого житла і роботи ( на роботу не могла ходити, бо дитина дуже хвороблива, а на няню не було коштів), то чоловік в неї відсудив дитину:girl_sad:, я її близько не знаю, але знаю, що вона хотіла закінчити життя самогубством. Що найцікавіше, що її всі заспокоювали, що закон на стороні матері, але нажаль....так не сталось(((
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: другий шлюб

    якщо слідувати чітко цьому припису, то кожен "тато" буде давати на дитину "законодавчий мінімум"- в межах 260-360 грн( залежно від віку). А от на решту треба чекати "благословіння нової сім ї"? Вибачте, але це скажіть мамі, яка залишилася сама з дитиною якій ще 2 років немає ( наприклад), коли ще ні в садок, ні на роботу ( бо бабусь немає або вони у ін. місті живуть). А от "бажання" поза законодавчі норми щось не у багатьох "колишніх" виникає.

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 11:01 ----------

    моїм коліжанкам та знайомим, вже ближче до "40". Тому такі історії- дуже непоодинокі. У трьох моїх близьких знайомих свого часу відсудили чоловіки дітей - синів( у всіх трьох випадках чоловіки були дуже небідні люди, а жінки на той час або перебували у відпустці по догляду за дитиною або довший час були домогосподарками). Зараз у цих жіночок усе гаразд- вони давно заміжні вдруге, мають діток у другому шлюбі. Але отой досвід першого шлюбу їх багато чому навчив. І ті рани стосовно власних дітей не загоєні і досі ( хоч синам зараз вже по 14-16 років)
     
  6. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: другий шлюб

    Ви знаєте для мене це повний ужас, тому незважаючи на своє прекрасне подружнє життя я всеодно мушу якось перестаховуватись (надіюсь мій муж цього не читає:girl_flirt:).
     
  7. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: другий шлюб

    то мені нагадало допис однієї форумлянки, яка ще на ЛФ писала, що жінка може мати стільки дітей, скільки зможе прогодувати сама. Щось у цьому є... напевне...
     
  8. zestim

    zestim New Member

    Відповідь: другий шлюб

    ... раціональний погляд. Я теж, коли планувала дитину, запланувала і заникала "резерв" - заробила особисто!
    Коли в чоловіка не було роботи, я декілька разів давала йому грошей на аліменти - дитина ж не винувата! на все треба адекватно реагувати - це не є проблема!
     
  9. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: другий шлюб

    Пишу тут бо моя ситуація сімейна близька до цієї гілочки. Нажаль у нас з чоловіком несклалося зберегти сімю (майже діло близьке до завершення), по моїй вині бо замучилася я вже жити з людиною котра може підняти руку, любить погуляти цілу ніч і зовсім нехоче працювати, тому я вирішила подавати на розлучення (але ще думаю) після (збилася з рахунку після якої) очередної виходки (послав мене, обматюкав, і напився поки мене не було вдома). Я точно знаю що буду рано чи пізно готова до нових стосунків, але напевно більш прискіпливо буду відноситися , аби не набити гулю на тому самомо місці. Невважаю що мушу ставити на собі хрест, адже в мене немає дітей від нього, хоча ми теж брали шлюб і я тільки через це старалася зберегти сімю і дати ще один шанс. Недумаю що нормальна жінка мусить таке терпіти все життя, бо то вже не життя! а ми прожили разом 3 роки. Насправді дуже хочеться бути щасливою нехай і в другому шлюбі)
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2013
  10. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    ну нє, не можу промовчати!!!дуже мене це обурює, що деякі дівчата вважають, що дитина - це якась обуза, що життя напівзруйновано...А якщо б залишились ви з дитиною, то що б поставили хрест на собі???У нас з чоловіком теж бували і бувають далі непорозуміння, сварки (і то серйозні!), але я вдячна Богу, що у мене є дитинка, вона для мене сенс життя, що би не сталося, і саме заради дитини я планую багато чого досягти, щоб вона пишалася мною.

    ---------- Додано в 19:03 ---------- Попередній допис був написаний в 19:01 ----------

    А з цим я погоджуюсь)
     
  11. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: другий шлюб

    Якби була дитинка, то я б теж пішла і ні на мить не пожалала б що народила від такого, бо я дуже хочу дитинку і в змозі дати їй все необхідне....але я говорю про те що є на даний момент і на мою думку мені простіше що я одна ...а з дитям на руках в жодному разі б на собі хрест не ставила, бо вважаю що всі мають право бути щасливими!
    думаю Веронічка вже може пишатися що в неї така мама!:girl_tender:
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: другий шлюб

    ги, мій чоловік сказав, що ніколи мені не пробачить, що я з малою поїхала на море
    зі. гроші я заробила сама, в декреті))
     
  13. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

     
  14. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: другий шлюб

    Нажаль це все тягнулося напротязі 1,5 року але я старалася рятувати шлюб, думала ось народимо дитинку і все в нас буде добре, він зміниться, але бачите напевно помилилася. Бозя все бачить і не просто так ми неможемо завагітніти, а я досі дуже хочу народити, тільки останні обставини підштовхнули мене до такого рішення що в вчора я зібрала речі і переїхала до батьків:girl_yes:
    Ой скільки разів себе на цьому ловила, думала що вже все, але потім проходило, така жіноча натура....але зараз мушу добре думати, щоб знову не попектися. В голові страшенний кавардак всі думки лізуть на купу...треба розбиратися в собі, чи то він дурачок чи я)

    Те що стосується цієї теми просто хотіла висловити свою думку, що немаю нічого проти одруження вдруге! а навпаки за те щоб люди немурдувалися а жили щасливо!
     
  15. maxtess

    maxtess New Member

    Відповідь: другий шлюб

    Очень распространенное мнение. Но увы, как показывает практика, наличие детей не всегда помогает сохранить брак.. Я собрала вещи и ушла к родителям с 3х летним сынулей. Иногда действительно нужно просто отдохнуть. Я вышла замуж второй раз и живу в счастливом браке вот уже 12 лет
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. jkz

    jkz New Member

    Відповідь: другий шлюб

    Хочу погодитися з AilataN. Кожен хоче відхопити більше.
    Я друга дружина свого чоловіка, він - вдівець, є син від першого шлюбу, який живе з нами. Проте я не можу малого всиновити, бо бабця (мама першої дружини ) забирає собі пенсію на хлопчика і каже, що це її гроші. Дитині купує щось дрібне *(сочки, соломку, чипси!!!) і завжди з ціною. Хоча "добра бабця" цього літа зробила ремонти і купує собі дорогі речі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: другий шлюб

    видко їй це потрібніше))) а на якій підставі вона отримує гроші, якщо хлопчик живе з вами і на вашому утриманні?? що чоловік каже?
     
  18. Soniacjom

    Soniacjom New Member

    Підтримую!