другий шлюб

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lulu, 1 Січень 2008.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: другий шлюб

    І в чому би то виражалось?
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    абсолютно згодна.

    при умові що дитина має все необхідне для життя і розвитку, то я б теж не була проти, як та мама купить собі якусь сумку чи мешти то її гарний настрій тільки піде накористь дитині ніж її невдоволеність.
     
  3. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: другий шлюб

    Підтримую
    вважаю, що жінка повинна бути свідомою. Якщо люди разом досягнули багатства, то можливість залишити дітей і піти на роботу заради стажу / знайомств/ досвіду роботи присутня. А чому через небажання жінки працювати чоловік повинен потерпати після розлучення? та ще й забезпечувати їй той рівень життя, який був до розлучення? Маю безліч прикладів коли після розлучення жінка не хоче шукати праці, бо колишній повинен забезпечувати і її і дітей. При чому свідомо не хоче. Маю риторичне запитання - дочка вийде заміж, син одружиться - підуть жити окремо (нехай з допомогою батька), тоді що? тоді чоловік також зобов"язаний утримувати аж до кінця? бо мінімальна пенсія ......
     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: другий шлюб

    так виходить, що він не дуже би потерпав, якби не "жаба" нової дружини)))


    Закон каже , що не зобов"язаний. які проблеми? не хоче то й не дає гроші, якщо вважає за потрібне то дає. Чи радиться він при тому зі своєю новою жінкою це вже їхня справа))).

    ---------- Додано в 20:54 ---------- Попередній допис був написаний в 20:47 ----------


    З вашої логіки виходить, що жінка повинна себе забезпечувати завжди, бути самостійною і незалежною, не важливо чи вона перша, чи вона друга, бо друга не значить остання))). Продовжуючи думку- якщо жінка поряд з чоловіком самодостатня, сама себе може утримувати, то вона і в справи чоловіка не буде лізти і жаба з приводу виплачених аліментів її давити не буде. Отже, ті жінки, які зажимають фінансову допомогу для перших подумали б краще про збільшення своїх доходів, а не як зменшити витрати чоловіка.
    Попередня дружина повинна працювати,самостверджуватися, щоб в разі розлучення бути на плаву, а слідуюча- ото вже як їй захочеться, але претендувати на доходи чоловіка може тільки вона, перша ж- зась, довідзеня. Типу - розслаблялася, з дітьми сиділа, жила в своє задоволення, кар"єру не робила, а тепер ще й утримання хочеш?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: другий шлюб

    я вважаю, що чоловік не зобов"язаний повністю утримувати колишню жінку після розлучення. Допомагати так, але жінка повинна думати про майбутнє, не буде ж її чоловік утримувати постійно? А друга жінка , як і кожна, сама повинна зважувати на обставини. Моя думка така, що жінка повинна бути самодостатньою в будь-якому випадку. я не кажу про захмарливу карєру і т.д., але генерувати якийсь дохід потрібно вміти. не обов"язково на утримання всієї сімї.
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    тобто? була б проти і все. дітей утримувати-так. А жінка мус вже сама про себе дбати, а не чекати милостині від колишнього.
    так,шось типу того..адже вона законнна дружина

    Дівчата, треба розрізняти допомогу колишній сім"ї від утримання. Обов"язок чоловіка забезпечити повноцінне життя своїм дітям( але насправді рідко коли в жітті так є), дружину ж колишню утримувати чоловік вже не повинен. В життя всяко буває, добре коли сім"я після розлучення змогла зберегти "людські" відносини, тоді в разі потреби( чи тимчасово не працює жінка, чи хвороба чи інші матеріальні труднощі) чоловік повинен підтримати матеріально колишню, але те ,про що ви тут говорите- власне про утримання щомісячне колишніх дружин-то неправильно.
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    дівчата а хто вважає що чоловік має утримувати колишню дружину чи хоча б трохи підкидати грошей особисто для неї, і чому?
    хоча чоловіки просто інші, як дійсно добрі відносини то можуть і давати потай від іншої дружини.
     
  8. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: другий шлюб

    Ніхто не вважає)))
    Йшлося про те, що жінка отримує гроші на дитину і витрачає ( частину, чи як вже повезло) на себе. І що робити таке вона не має права. Вона повинна або відкладати надлишок коштів, або віддавати назад зі словами "мені забагато".(с)
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: другий шлюб

     
  11. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    А ви знаєте, я майже впевнена, що то часте явище - у першому шлюбі подруги разом "росли", добивались всього з нуля, ставали на ноги, проходили через скрутні часи, навчились економити та не витрачати важкозароблене на "всілякі дурниці", а коли перша сім"я розпадається і о диво! нова дружина швиденько "вчить" як то файно витрачати гроші і має все - шубку, діаманти, машину і всілякі інші "милі дрібнички", на які не прийнято було тратитись раніше, бо то так тяжко зароблялось. :) Тому, так, поки перша дружина заробляє на життя, друга ним вже насолоджується. ;)
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    буває і навпаки :)
    чоловік одружившись вдруге, згодом почав непогано заробляти, заробив і на авто і на житло, і дітей ще народив з дружиною другою, і дитині від першого шлюбу допомагає в непоганій суммі... а колишня дружина, яка з ним колись розвелась, тепер побачила це все і давай всіма правдами і неправдами намагатись гроші побільше витягнути....

    п.с. я тут темку читаю, багато разів пориваюсь щось написати, пишу, стираю, знов пишу... але темка така складна і така наболіла що навіть словами описати важко...
    Не все однозначно. І не лише чоловіки ініціюють розлучення, жінки також його ініціюють, бо хочуть мати все і одразу і так часто не буває. А потім коли у чоловіка вже нова сімья, колишні прозрівають... ну і со всємі витєкающімі...

    складно це все, чесслово, і навіть часом смішно читати те що пишуть дівчата знаходячись у статусі "першої дружини" бо з боку "другої дружини" воно зовсім не так сприймається...особливо про оце довічне утримання, винен бо скільки то років з нею прожив і т.д.
     
  13. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    От власне!
    Я впевнений, що якби був такий подібний чоловічий форум, то чоловіки би також навели масу аргументів, на доказ того якими поганими були їхні перші дружини...

    Хоча я розумію і приймаю те, що уся відповідальність за стан і збереження сім"ї все таки лежить на чоловікові як на голові сім"ї. Про це Біблія говорить.
     
  14. xenia

    xenia New Member

    Відповідь: другий шлюб

    "Немає нічого таємного, щоб не стало явним" - тому коли чоловік розлучившись, одружується вдруге, він зобов"язаний поставити довідома, свій статус батька і як він буде приймати участь у вихованню дітей, в тому числі і фінансова підтримка.

    Якщо там є щире кохання, то є і розуміння, то ж друга дружина буде розуміюче до цього відноситися, правда за умов , що перша не буде тим зловживати, часто буває коли людина залишається одна, бо людина щаслива завжди в парі.
    І щоб потім не було оцього "таємно", і від таких відносин не страждали діти, бо ще крім фінансової підтримки, дитині потрібне спілкування, а така підтримка може ще й важливіша.
    Правда, важко таке сприймати, та коли люди дорослі розуміють, що дитині потрібно відчути, що вона має маму і тата, навіть якщо вони не живуть разом, вони будуть старатися обидвоє робити так , щоб не зловживати становищем іншого.
     
  15. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: другий шлюб

    Дівчатка, але ж ми не знаємо насправді всього що в тій сімї було..., а якщо дружина з тих двох а може трошки більше тисяч аліментів взяла тай доклала собі до дуже бажаної сумочки яку побачила на розпродажі чи ще чогось (бо в даний момент не було власних коштів) я не думаю що зробила великий гріх. Дуже сумніваюся що справжня мама зможе обділити свою дитину, тут ж не обговорюється ті аспекти як мама виховує, доглядає, різні гуртки , харчування, одяг, ліки...
    Нам зараз дуже легко висказувати свої думки, радити, але то доки поки такі ситуації не стаються з нами, з близькими. У житті все має дві сторони медалі, і кожна сторона по своєму "права".
     
  16. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: другий шлюб

    безперечно то не гріх! але якщо чоловік повністю утримую колишню? Тобто вона не просто доклала собі до сумочки, а купила за гроші колишнього все для дитини, оплатила няню/гімназію/ліцей, їжу для обох, комунальні послуги, і весь одяг для себе, витрати на свої задоволення, поїздки на море і т.д. тобто усе-усе. І при цьому не заробляє зовсім.

    Звісно моя проблема в тому, що суджу по собі. Мені пощастило, що маю хоч не високооплачувану, але пристойну роботу. І нехай мені не особливо подобається сама робота, але мені подобається, що мене на роботі поважають, цінують мої знання, що можу реалізувати себе, свої здібності, що маю широчезне коло спілкування з розумними людьми і сама можу в них чогось навчитись, і ще свою дитину чогось навчити. Що після декрету я маю куди повернутись і що маю мінімальну карєру і навики. І за те, що я отримую задоволення мені ще й гроші платять. Єдиний мінус - повний робочий день. Тому хочу мати подібну роботу, але щоб більш вільний графік. Самореалізації у сфері домашнього затишку мені мало. Так, жінка берегиня, господиня і т.д., але мені того мало. Я не хочу все життя тільки готувати, подавати на стіл, прибирати, прати, мити. Для мене то не є самореалізація. Суджу по собі, тому й думаю що і для інших жінок то не є самореалізація. Хоча є жінки, які люблять і вміють смачно пекти торти - печуть і здають в магазин. Тобто і задоволення і гроші. І так і увсьому. Було б бажання.

    Дитина виросте і з часом я буду їй потрібна все менше і менше. І то природньо. І тоді аж йти на роботу - втрачу кваліфікацію, навики, буде важко вчитись нового. Пізно буде. Але то я так думаю.
     
  17. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: другий шлюб

    а таке взагалі існує??? :)
    мій колишній три роки як "без вісті пропавший" з заборгованістю по аліментах в 25 тис.грн.
    щоб з цієї катастрофічної суми витратити на себе? може то шубку купити.. подумаю над тим, якщо він мені їх виплатить... :girl_haha:
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: другий шлюб

    То вже направду інша тема))
     
  19. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: другий шлюб

    та ж не вона.. не якась там теоретична жінка.. я ж сказала, що суджу по собі. тобто я! то все було про мене )))

    AilataN ще забули оце скопіювати для повної картини
    тому й написала

    і звичайно ж буду мати таку роботу )) "по вірі нашій да буде нам". Зараз Левко точніше напише ту цитату з Святого Письма )))
     
  20. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: другий шлюб

    Згідна на всі 100%. Я теж, хоча і сиджу в декреті але працюю в дома, по-перше дуже люблю свою роботу і клієнтів, по-друге звикла забезпечувати себе сама, і вважаю що усі мають право реалізувати себе в цьому житті.

    Звичайно так не має бути, але з другої сторони, а як можна їжу поділити? То маляткові тато дав мясце, а то мама собі сама купила? Якось дивно, правда. Также само і мабудь на море тато теж дає кошти бо розуміє що дитинамає оздоровитися, то мабудь і мам з нею їде, а якщо ні то нехай батько сам везе дитину.
    І тато врещті решт дорослий дядінька який може сам з своєю дружиною колишньою порозумітися і розтавити всі точки над "і".