другий шлюб

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lulu, 1 Січень 2008.

  1. Dog

    Dog New Member

    Відповідь: другий шлюб

     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: другий шлюб

    нафантазувати можна , але суддя нафантазовану суму не призначить. Відштовхується від фактів, наведених у позові ( матеріальний стан жінки, перебування чи ні її у відпустці по догляду за дитиною, стану здоров я дитини, додаткових витрат матері на дитину з певних причин, в т.ч. і розвиваючих ( наприклад, син чи доня займаються у художній студії і показують певні результати, які потребують дальшого розвитку їх здібностей і т.п.). І далі приймає рішення на основі власних переконань. Тому отримати 1000 грн на одну дитину- так.( вже знаю не перший такий випадок)


    ---------- Додано в 20:12 ---------- Попередній допис був написаний в 20:09 ----------

    звісно, що не кожен. Особливо, якщо чоловік офіційно працює . Тоді деяким суддям простіше просто призначити суму аліментів відносно довідки про з\пл, особливо, якщо жінка у позові не вказує про прохання стягувати аліменти у певній сумі
     
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    Таке враження, що
    а) розлучення ініціюють лише чоловіки і
    б) гроші - найперша основа шлюбу

    Мдя
     
  4. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: другий шлюб

    в мене погляд такий, що жити на гроші колишнього чоловіка і самій при цьому не заробляти - неправильно.. Я спочатку зрозуміла, що Ваша кума не працює і не заробляє грошей, а суто живе на те, що колишній дасть. І така позиція жінок для мене дивна. Хоча цілком зрозуміла )) Нащо напрягатись )) Ясно, що коли дають - треба брати, але коли дають для дитини - тратити на себе: такого я не розумію ІМХО
    та нє, мабуть, найперше питання при розлученні ))
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: другий шлюб

    не дати.
    Це так складно?
    хай вона в тій шубі послухає , як вчителі будуть розказувати про потрібні зошити. Не думаю, що довго буде слухати.
    Якщо дали , те що треба, то далі хай сама викручується. Дитину шкода? То ставимо питання так- ми забираєм , у нас вона буде мати з чим до школи йти.
    Я- за " не дати". Додатково.
    Це якщо фінанси рахуються.
    Чому так часто говориться про маніпуляції? не треба бути маніпульованими, присікати такі моменти, та й усе.

    ---------- Додано в 00:16 ---------- Попередній допис був написаний в 00:12 ----------

    Ммммгмм. Власне в чому неправильність? )))
    Дає ( виплачує) гроші... Ви берете ( отримуєте)... і живете...Так як вважаєте за потрібне.
    Писала Фісташка- гроші під дулом пістолета випрошуються?

    ну, побутує така думка, що жінка непрацювати взагалі немає права, сидіти на шиї в мужа це велике нахабство. І, взагалі, не працювати- це велике зло. Це егоїзм. Це "тунєядство" і за це можуть посадити в тюрму. Пра? Це теж дууже спірні питання))
     
  6. Відповідь: другий шлюб

    Прикольно! :girl_claping:
    Коротко підсумую: Розлучається - має гроші на нову сім'ю.
    Логічний висновок (я би навіть сказала, слоган): Ти заробляєш більше, ніж потрібно, щоб утримувати твою сім'ю? Заводь ще одну! :girl_haha:

    AilataN, ти мені друх, але істіна дороже я з твоєю позицією все одно не згідна.

    Можливо, це проблема якихось моїх особистих комплексів, але бути фінансово залежною мені було б дуже важко. Одне діло - сім'я. Залежність від чоловіка я розумію і приймаю позитивно. Це вже як сім'я собі вирішить: хочуть, щоб жінка працювала - працює, не хочуть - не працює. А бути фінансово залежною від колишнього чоловіка... Ну не розумію я такого, хоч вбийте. Маленькі діти - да, розумію. Більшенькі діти - переконали, теж щось в тому є. Інвалід, каліка (то як в законодавстві) - нема питань. Але отак собі просто: нашо я буду працювати, якщо він (колишній) гроші дає - ну ніяк :girl_nea: Це якщо чоловік добровільно утримує дружину. А вимагати цього - то взагалі.
    Так, сидіти на шиї в чужого мужа вважаю за велике нахабство.
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: другий шлюб

    Наприклад, умовно (ок?)
    Я ( умовно) була в шлюбі з мужчиною. Він добре заробляв/ляє. Ми розійшлись.
    Я залишилась з дитиною.
    Його фінансові виплати (законні, альбо добровільні, не виклянчені) забезпечують мені комфортне існування/життя, яке відповідає мому рівню ( рівні бувають різні) , мені цих грошей достатньо для забезпечення побуту моєї дитини і мого. Питається в задачі : чому я повинна йти працювати, якщо , перелік типу" мене не беруть на роботу,не можу знайти, робота мене не влаштовує, зарплата мала, робочий графік не ...іт.д."
    Якщо мені моя совість дозволяє так поступати( все ж відносно), то які претензії мій бувший чоловік може мені виставляти? Що я могла би працювати і дати дитині набагато більше? Знову ж таки , не все вимірюється грошима, може я хочу з дитиною більше часу проводити, то розлучення мене мало би спровокувати йти на заробіток в мінус спілкуванню з дитиною? ( до речі це теж типова ситуація, після розлучень, жінки змушені йти на мега роботи, і бути фінансово залежними від роботодавців, йти на тяжкі компроміси, тільки щоб не звільнили.. ну, думаю всі це розуміють)
    І, хочу зауважити, що фін.залежність не до чужої людини, а до людини, з якою я була близька...
    Одначе, якщо чоловік покинув жінку неспроможну реалізувати себе в цьому світі настільки, що її життя залежить тільки від його фінансових вливань , ну то , як писали " ми повинні відповідати, за тих кого приручили". Кожен крок, особливо такий , як одруження, тягне за собою певні наслідки. І це повинні усвідомлювати всі учасники подій. Як жінки, які часто лишаються біля розбитого корита, так і чоловіки, які не можуть деякі корита наповнити.
     
  8. Відповідь: другий шлюб



    А взагалі - якщо всім: колишнім, теперішнім, майбутнім.. жінкам, чоловікам, дітям.. добре, - то нехай собі живуть, як хочуть.

    Тобто, якщо чоловік з власної ініціативи, по добрій волі і при тверезій пам'яті погодився утримувати колишню, і всім це підходить, то з позицією AilataN погоджуюсь. Все-таки ти права. Я не маю досвіду шлюбу, тож не враховую всі нюанси.
    Але вимагати такого утримання - все одно не згідна.
    Складна і неоднозначна то штука, виявляється..
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: другий шлюб

     
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    Скажу, що знаю декілька сімей, де є 2 дружина і діти в попередньому шлюбі.
    важко бути другою, бо нормальний чоловік підтримує прекрасні стосунки з дітьми, багато їм помагає, звісно, багато компенсовує грошима, якщо вони є , а то й і увагою. а ще часто спілкується і з бувшою дружиною і помагає їй фінансово.
    Єдине, що я б не хотіла бути другою, бо я також егоїстка, і мені важко ділити в першу чергу увагу, ну і фінанси також. Така селяві.
    окремий респект новим дружинам, які вміють то в собі стримувати і жити з тією ситуацією в мирі і злагоді, бо доброта народжує доброту. чого всім і бажаю.
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    які воюють за аліменти роками, і почергово підкуповують суддю який то назначає більші аліменти (з "прохання однієї сторони) то зменшує (з прохання іншої)
    також знаю сім"ї де перші жінки творять чудеса у вигляді ходіння по ворожкам, в ту всю нечисть втягують дітей - йде війна за чоловіка який вже побудував інші відносини. то фактично змушений жінку наказувати грошима тобто як тільки прийде до нього на роботу чи видзвонює додому то в той місяць не отримає все що понад аліментів дається.
     
  12. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: другий шлюб

    ну, виправдання для заспокоєння совісті є )) Типу колишній платить за те, що жінка глядить його дитину )) А заодно вона глядить і свою дитину (дітей).
    При умові
    Щось в тому є.
     
  13. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    Дуже супер, коли людина то розуміє))) Я напевно така ж. Такшо мушу вже свого любити до конца жизні))

    Маю доречі подругу, яка не може собі в такій рисі зізнатись. Зустрічається з хлопцем, який має сім'ю(колишню), збирається за нього заміж. І вже зараз від неї проскакують такі думки шалені, що мені очі на лоба лізуть, бо то найдобріша в світі людина, яку я знаю . А в тій ситуації вона мені виглядає страшною курвою і заразою. Так їй і кажу, - ображається.
    Та і то добре.
    Але от наприклад ситуація. Я зараз не працюю, чоловік розвивається у своїй сфері. Якщо в нас скоро народиться дитина то це означає, що ще роки три я буду вдома. Так от, уявляю собі ситацію, що ми розодимось. І що? Чоловік за той час, поки я виховувала дитину(дітей) гарно розвивався в професії. Я йду на будь-яку роботу, щоб хочаб вистачало на життя, а він виділяє мені суто суму, достатню на дитину.
    Несправедливість повна! Зате наступна дружина повністю задоволена:)
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: другий шлюб

    так, але погляди на суму "достатню на дитину" можуть різнитися для вас і для вашого чоловіка. І якщо ви достатньою вважатимете, скажімо суму у 3-4 тисячі, то чоловік вважатиме, що достатьо і 500-800 грн. Так само зі старшою дитиною: ви можете вважати, що їй краще навчатися у престижній гімназії чи ліцеї , де свої витрати, а ваш чоловік- що немає чого "випендрюватися" і дитині достатьоо навчатися у будь-якій першій ліпшій школі. І шо дєлать?
     
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    Та судитись!)))
    Або складати списки, і най купує і за хату платить.
    Звичайно все залежить віід того, скільки чоловік заробляє.
    Якщо він і при нашій сім'ї заробляв скажемо 2-3 тис. грн., то ясна річ, що марна справа вимагати від нього більше, ніж він може.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: другий шлюб

    Для когось виправдання, для когось реальна причина. тут вже йде мова про особисті якості людини, і оцінювати їх справа невдячна, бо критерії у кожного різні.
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    а чому несправедливість? Дитину ж забезпечує. А жінка вже на олну себе я вважаю взмозі заробити

    на то вона і дружина. А колишня дружина,то колишня і яке відношення вона може мати до кошелька чоловіка,колишнього-не розумію.
    Моя думка, що дітей чоловік зобов"язаний утримувати, не до 3, 10 чи 18 років..а все життя. Інша спарва,що таке зустрічається досить рідко, і честь тим чоловікам ,які після розлучення залишились повноцінними татами для своїх дітей.
    А то чи жінка працювала, чи ні , доки були в шлюбі, це вже її особисті проблеми. Зрештою і після розлучення ніщо не заваджає знайти роботу.
    Хіба що жінканепрацездатна- тоді так,після роздучення чоловік зобов№язаний утримувати і її також.

    ---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

    як то кажуть,не зарікайся...але я теж завжди знала,що зі своїм характером не зможу бути ані коханкою, ані вийти заміж за розлученого. Хіба що за вдівця, без дітей:))
     
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    Та в тому, що вона вирощувала дітей їхніх, а могла так само як і чоловік розвиватись фнансово і за 10 років вже не жити на копійки.
    Плюс, погодьтесь, коли є дитина(діти) вдома, навряд дозволиш собі працювати сутками, чи підробляти у вечірній час. Ну і кожен хоче для себе кращого.
    Чоловік за роки досяг фінансової стабільності, їздить на моря по кілька разів на рік, а дружина теж то могла б мати. Ну можливо і може, якщо буде дуже багато праювати. Але вдома дитина.

    Знаєте, я коли себе ставлю на місце другої дружини, то мене б також жабка трохи дусила. Але незважаючи на те, я би була не проти, щоб частину грошей які дає чоловік тратила на себе колишня. Звісно за умови, що я маю не менше.
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    А хто не давав?. Хто хоче робити кар"єру-той робить, незважаючи на те є діти чи нє..Дітей ж не нянчиш до 18 років,правда? з 2 років вже в садок можна віддати, та і няньок ніхто не відміняв. Якщо жінка приймає рішення не працювати,то це тільки її рішення, і потім тільки себе в тому і винити( я от теж не працюю, не хочу, не маю потреби, АЛЕ...знаю що треба теж мати якийсь тил, ніхто незнає що буде за 3-5-10-20 років..)

    Знову ж таки , хто хоче той підробляє- інтернет-торгівля, якась робота на дому...


    А я би проти:))
     
  20. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: другий шлюб

    Ну поки в сім'ї все ок, то якось не дуже тим паришся. А жити і наперід думати про розвід, якось не дуже весело.
    Та хто зна взагалі чиє рішення. Як в сім'ї достатньо грошей заробляє чоловік, то чого жінка має обділяти дітей увагою і турботою, раз вони разом собі так вирішили.
    Ну і про дітей, їх може бути не одне. Одне відавила до 3-4 років, бо не було потреби в грошах. Друге народилось...там вже і 10 років пройшло. А чоловік в один прекрасний момент прийшв і заявив, що розлучається.
    Всяке буває. І про різні ситуації можна говорити по-різному.
    Ну і звісно ніхто не говорить про споконвічне утримання колишньої.

    ---------- Додано в 16:47 ---------- Попередній допис був написаний в 16:39 ----------

    А я ні, бо звикла ставити себе на місце когось.
    Уявляю ситуацію, що люди досягли разом досить великого багатства. Разом, бо сім'я. Вона його підтримувала, діток ростила, він за той час заробляв і розвивався. Купа великих планів на майбутнє. І в один момент чоловік прийшов і розводиться.
    Припиняється все, жінка йде за копійки на роботу, а чоловік далі живе на широку ногу. Розважає новеньку молоденьку дружину. Несправедливо.