Друга дитина

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Linh, 4 Лютий 2023.

  1. Linh

    Linh New Member

    Привіт дівчата)
    У мене в житті зараз наступив такий період коли чоловік починає просити родити другу дитину!Але проблема в тому,що я ше не готова до другої дитини,я чесно кажучи не знаю,коли захочу вчи взагалі захочу.
    Першій дитині зараз 3.5 роки.
    Мені 30,а чоловікові 38.
    Коли я кажу чоловікові ,що не хочу другої дитини,він починає мене шантажувати чи погрожувати розлученням,каже шо він хоче що у нашого сина був братик чи сестричка.
    Я все розумію,але він мені з дитиною не допомагає,гроші на мене дає з дуже великим скрипом іто тілбки на проїзд і на шось дуже необхідне( наприклад шапку).Навітьколи я процювала ,я просила в нього гроші,томущо моя зарплата маленька і всі гроші контролює він.
    Зараз я вивчилась і шукаю хорошу роботу,щоб не бути залежною залежною від чоловіка.
    Але він мені каже ,зо я думаю лише про кар‘єру,а не про сім‘ю.І якшо ми не домовимось на другудитину то він буде шукати іншу жінку,яка захоче йому родити другу дитину.
    Питання в тому,хто в цій ситуаціі правий.
    Я розумію,що друга дитина це добре.
    Але я притримуюсь думки,що після народження все буде на мене,він буде казати ,я заробляю гроші і ти сиди з дітбми і готуй і прибирай і так і буду продовжувати просити гроші у нього.
     
  2. Witer

    Witer Member

    Загалом, не мені з моєї дзвіниці судити, але ситуація не дуже здорова, і як ви самі пишите, друга дитина, швидше за все, її не вилікує, а лише погіршить. Для вас.
    Розставте для себе всі "за" і "проти". Часом викладене на папері (чи набране в телефоні) впорядковує і прояснює думки краще ніж їхній рій в голові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт. На мою думку рішення про дитину завжди є за жінкою. Це ти будеш її виношувати, ти ночі не спати, твоє тіло буде приймати в цьому участь, вже не кажу про зміну гормональну, емоційну і психологічну.... Цілком нормальною є відмова. Це є маніпуляція і шантаж. Задайте собі питання: Що буде якщо він піде? Що буде краще для вашої сім'ї? Чи такі стосунки вас влаштовують? Чи впливають ваші стосунки з чоловіком на вашу теперішню дитину? Що буде якщо ви відмовитеся від своїх бажань у незалежності, у спробі бути кимось ще окрім мами і покірної дружини.... Чи є гарантія, що після народження 2 дитини, ваш чоловік не скаже що мені все це набридло і я пішов до іншої..... Якщо він зараз так легко може відмовитися від Вас, то він зможе це зробити в любий час. Вибір завжди є за Вами!!!
     
  4. ViktoriaR

    ViktoriaR New Member

    Більше схоже що він хоче не другу дитину, а саме контролювати вас і щоб ви повністю були залежні.
    Це не здорово, і чесно кажучи, якщо зараз погрожує розлученням, то і надалі буде погрожувати, адже це просто маніпуляція.
    Ви краще подумайте за себе і чи потрібен вам такий чоловік взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. mehurricane

    mehurricane New Member

    Насправді, дуже схоже просто на маніпуляції, шантаж. Нажаль, я не бачу, аби він поважа ваші бажання та вибір. Ви величезна молодець, що вивчились і шукаєте роботу, аби бути незалежною від нього, це найвірніший шлях.
     
  6. NikitaBondarenco

    NikitaBondarenco New Member

    Це жахливо! З таким чоловіком і перша дитина це проблема, я вже мовчу про другу. Чоловік має забезпечувати свою сім'ю, а не вимагати, ще й низько падати до шантажу. Краще б працював і заробляв!
     
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я не бачу проблеми. Ви - сім’я, чоловік і дружина, ви любите один одного, в вас народжуються діти.
    Та, хотілось би і для себе пожити, і отримувати захоплені слова-погляди-подарунки щодня і щомиті, і от Оленці подарували авто одразу після пологів, а тур в Дубай на День народження, а мені… на шапочку дали грошей, і то, бо попередня зносилась…

    Пам’ятайте, що ви з чоловіком до кінця життя. Та, і в горі. Але ж мета не жити в горі. А жити в любові. Десь приходиться поступатися чи довго чекати (деякі називають це жертовністю, тільки звучить воно страшно), десь приходиться вчитися просити, домовлятись, відмовлятись, радувати, наполягати, відстоювати - і ще треба мати розуміння щоб пріоритети були розставлені правильно і в потрібний час була потрібна реакція, а не вінегрет емоцій та образ. Робіть ради сім’ї. Не заради чоловіка, чи себе, чи дитини, чи батьків, а саме сім’ї. Дивіться на 20 років допереду: якою ви бачите сімю, один одного, де ви будете жити, чи будете щасливі і за яких обставин, кількість дітей … Визначайте важливі один для одного моменти, обмінюйтесь думками, домовляйтесь.
    Це ж прекрасне бажання мати від вас ще одну дитинку, і, можливо, не одну :) . Так, важко, і страшно, і невідомо що буде завтра. І питання навіть не в грошах - от скільки розлучень та ненависті у тих, чиї дружини отримували буквально все що хотіли з матеріального…

    А як ви бачите, щоб чоловік допомагав з дитиною? Якщо вам потрібен відпочинок (а він потрібний і з однією дитиною), то домовтесь, що 30-90 хвилин в день в вас є час на себе, або 3-5 годин раз на тиждень в вихідний.
    Шукайте відповідей, що саме потрібно вашій сім’ї щоб бути щасливою. Я знаю десятки щасливих сімей, де працюють обидвоє, і сотні щасливих сімей, де заробляє та повністю забезпечує тільки чоловік. Причому, багато сімей і з 3-12 дітьми, і хати, і машини, і відпочинок на морі-в горах мають. Шукайте відповіді і вирішення питань зсередини. Передивіться на чому фундамент вашої сім’ї збудований, може, щось треба змінити. Бо вже стіни тріскають. Маю на увазі, вдвох передивитися. Спілкуйтесь.

    Зазвичай, чоловік говорить про дітей, коли готовий взяти на себе цю відповідальність. Інакше можна понатикатись по бабам - і за рік мати кільканадцять малюків, бо так ся захтіло. Але не думаю, що ваш чоловік ідіот. Скоріш за все, він не навчений пояснювати свою любов, знаходити до вас особливий підхід, щоб лагідно, довірливо надати впевненість, що друга дитина, яку він дуже хоче саме від вас, принесе тільки радість. Хай, не однозначну радість, а з часом (при умові сімейного виховання, любові і так далі). Тому і кидається необдумливо «погрозами».

    Я колись здивувалась цій інформації, але згодом зрозуміла: «Найефективніший працівник - це мама-одиначка». Ви хочете бути такою? Легко! Хочете в старості жити з близькою людиною, мати опору і солодке любляче «бубубу» від старого чоловіка - треба постаратись. Працювати теж добре. Тільки ось ця незалежність від чоловіка - йой, стільки жінок зробила незалежними… одиначками. Якщо є підтримка чоловіка в цьому питанні - це одне. Якщо ви незрозуміло з чого налякані і попри його забезпечення хочете ще доходи - то подумайте… може, спільну справу заведіть чи свій невеликий бізнес, щоб приділяти 2-3 години в день на роботу і мати чистий спокій з шапочками, манікюром і іншими речами для себе і сім’ї. Якщо дійсно чоловік не заробляє.
    Є певні особливості, коли сім’я створюється після 30 років. І ми не знаємо яка повна ваша фінансова ситуація, та й знати не повинні. Але фінанси - це лише складова. Вміння розпоряджатися фінансами - важливіше, ніж просто заробляти.
    Все у вас буде добре, будьте сміловою!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Знаєте, часто жінок однаково лякають і слова «Давай ще одну дитину народимо», і слова «Я не хочу більше від тебе дітей».
    Якщо в першому варіанті ми стикаємось зі страхом менше належати собі і своїм мріям, то в другому - бачимо байдужість. І там, і там важко, і після 40, і після 50, 60 років буде ще важче.
    Якщо жінка пропонує чоловікові дітей - то для нього це додаткове навантаження, особливо років через 7-10 у виховному плані, у через 15-20 у фінансовому плані. Але фраза «Я не хочу більше від тебе дітей» (боюсь, не хочеться) - чоловіків вражає так само.
    Ясна річ, є хвороби, є загрози по здоров’ю та інші питання, при обговорені яких ви ОБИДВОЄ дійшли до висновків, що будете уникати вагітність. Але поки домовленості нема - подумайте, що у вас в пріоритетах, в думках та на серці.