Дрібненькі дітки

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем amazon, 28 Січень 2012.

  1. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    дякую вам за підтримку,я вже і це пробувала, їй ні тарілочка, ні компанія не допомагає, а печенько ну ніяке в неї не запхаэш, хіба соломку, кричить ні і все, а як покажеш що їсти даєш то аж здригається, ще такого не бачила ніде((((((((
     
  2. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дрібненькі дітки

     
  3. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    я її ніколи не заставляла, її і не заставиш,не хотіла-ходила голодна,плакала постійно вередувала, але рот не відкрила,як нагодую перетертим - нормальна дитина була,але це не вихід ви ж самі розумієте, в неї такий вік що організм росте, вона дуже активна, сили ж потрібно звідкись брати, я вже і вітаміни давала, але апетит до нічого і далі, думала глисти(маємо вдома собачку) -здали аналізи, нічого не показало але чи то в нас так аналізи роблять, куди не прийдем всі діти хоча б щось їдять а вона не хоче(((
     
  4. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    я щось не розумію до кінця проблеми? то дитина не хоче їсти шматками, лише пюрешки. чи шо мається на увазі?
     
  5. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    byzja, а є можливість змінити саму "політику" годування? Знаю декілька дітей, що ніц не їли і ні на які вмовляння не йшли, але поїхали в Карпати/до бабці/в гості - і топтали все підряд, як має бути. Бо вона знає, що ви від неї хочете і то їй не подобається.
    Теж не зрозуміла про пюрешки, якщо хоче їсти пюрешки - ну то товчіть їй. В мене дві дитини і то їдять по-різному, хтось картоплю шматком не хоче, а когось від вигляду пюре верне, але ж є компроміси.
    Доречі, аж такою дрібною я б не назвала вашу малу.
     
  6. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    АПЕТИТ ПОГАНИЙ, ЯКЩО ЖУЄ ТО ДУЖЕ ТРІШКИ ЗЇДАЄ, ЯКЩО З БЛЕНДЕРА ТО МОЖНА ТРОХИ ЗАПХАТИ, АЛЕ Ж Я НЕ МОЖУ ЇЇ ДО 3-Х РОКІВ ВСІМ ПЕРЕТЕРТИМ ГОДУВАТИ,а в садку як, голодна буде?, хоча буває часто що і перетерте їсти відмовляється, на вигляд ніби нормально виглядає, не скажеш що тріска, але тим не менше ще з 1 кг був би дуже доречним. Нажаль немаєм ні села, ні родичів в карпатах, як віддаю до бабусі, то не буде їсти нічого, хіба якийсь йогурт, незнаю може я на тому зациклилась, але вважаю що проблема є, бо з дитиною навіть важко кудись дальше від дому поїхати, хіба баночки з собою везти, іншим діткам дав булочку чи печиво в руки і вже якось інакше, а тут ніяк...пробувала якщо хоче то хай їсть, хочеш-бери і їж сама(вміє), але сама як зїсть 2 макарончики і все, їла місяць кусочками, тепер не хоче, картопля пюре взагалі табу, ось тепер трохи гречки може зїсти, ні макарону,ні картоплі, ще каша вночі трохи спасає -ось і проблема!маю ще зараз для себе відмазку що можливо так вередує бо зубки лізуть, але ж не постійно!
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    ваша 86 см і 11-11.3 кг -- нормальна дитина! моя 90 см і 11,2-11,5 кг - зовсім не вважаю її худою.
    залиште дитину в спокої, хоч на один день, не пропонуйте їсти АБСОЛЮТНО нічого, нехай просто буде в межах доступу якась їжа. як зголодніє - візьме, з голоду не помре.
     
  8. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    лишала її так, 3 дні так ходила, шось дзьобне і все 0,5кг злетіло, а так воювала шо я вже холодна була( голодна-зла) ))))
    правда, дівчатка, вже 2-й день їсть, сьогодні навіть зупку кусками з"їла, може то дійсно ті зубиська її так мучать(((( Дякую вам за підтримку і поради!!!!:girl_curtsey:
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Олені 3,5р. росту десь в р-ні 104см, вага десь 12-13кг. Раніше я нормально до до того відносилась, але останнім часом перестала нормально їсти. Починаю переживати
     
  10. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    моя мала в 6 р 116см і 16 кг, то дільнича лікар, коли записувала в картку, що ми готували для школи, сказала: "пишу вам 20кг, щоб в школі не чіпали")) - Це було в квітні місяці, а в вересні доця вже мала 122см зросту і 20кг ваги! :)
     
  11. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Дійсно, немає чого переживати. Моя Веронічка в 1,5 має: ріст - 80 см, вага -10.300. Як на мене донечка гарно виглядає, середньої тілобудови, притому їсть досить багато і з апетитом. До чого я це кажу, що Ваша дитина зовсім не дрібненька.
    В нас також, коли мають зубки лізти апетит трохи втрачається. Думаю, якщо дитина хоче їсти перетерту їжу, то давайте таку, але поступово переходьте на маленькі кусочки. В моїх двох подруг, діти, також, так не хотіли їсти, то після 3 років все внормувалося. Можливо попробуйте, давати (печення, фрукти) їй і іншій дитині, щоб за компанію їли.
     
  12. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Моя, коли лізли четвірки погано їла, могла зісти хіба шо щось смачненьке, мяке або перетерте.
    До слова моя в свої 1,8 має 83см, і вага десь 11кг. І мені вона нормальна:)
     
  13. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    в моєї малої до сих пір є "їстівні дні", коли апетит файний, а є, коли їсть як пташка, я вже до того звикла. Десь до двох років вважала свою малу дрібненькою, заспокоїлась вже, зараз важить 12,8-13 кг при зрості 92 см, мініютюрна, але не худенька.
     
  14. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    хотіла почути ваші думки з приводу цього, бачу ми не одні такі))))
    хоча скажу вам наша дільнича вже не звертає на це уваги, каже"у вас дитина така"))) ми з першого дня не хотіли їсти ,цицю ледве до 3-х місяців домучили, як діти їли 50мл суміші-ми 20мл, дітки їли 200 а ми 80...... тому я з цією проблемою з першого її дня, надіюсь колись вона це переросте) дякую вам!
     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    byzja, так як ви штучники, я зрозуміла, то може у вас є ще присутня пляшка з сумішшю? і дитина таким чином наїдається? в нас є знайомий хлопчик, якому минуло 3 роки, але на денний і нічний сон він ще випиває по 200 мл каші.
     
  16. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    суміші давно не їмо, на ніч варю їй кашу і за ніч вона випиває приблизно 300-350мл ріденької кашти(ще то нас і спасає)
     
  17. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    то як зібрати докупи за день всі ті ложки їжі+350 мл каші то нормально виходить для дитини того віку. нема за що переживати. і параметри у вас абсолютно нормальні. а нервозність - то я думаю більше не на фоні голоду, а від того, що вона відчуває, що мама будь-якими методами намагається її нагодувати, відчуває ваше напруження відносно їжі.
    заставте себе трохи відпустити ситуацію.
     
  18. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    виходить 1л, лікарка каже для дитини в її віці норма 1200-1300мл, але добре хоч то з"їдає, повірте я абсолютно не бігаю за нею по хаті з ложкою, не нервуюсь з цього приводу,щоб це їй передавалось. Коли вона вередує, плаче є випадки коли можу нагодувати- тоді заспокоюється( видно що їсти хотіла), а є випадки що так нічого і не зїсть, і далі ходить плаче,тому і зробила такі висновки. Я просто для себе побоююсь щоб вона не відставала у вазі бо чула багато хто каже що дитина в 2 роки має важити вже десь 12кг, а нам дуже важко вагу набрати((( Будем чекати поки зубки вилізуть, можливо тоді щось зміниться.........
     
  19. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    це мало???????:girl_crazy:
    я навіть не буду казати, що і скільки їсть моє мале, бо то буде "вічно голодаюче поволжжя" :)
     
  20. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    це в кращому випадку звичайно, бо в дні коли не хоче їсти то все може скінчитися 2-ма растішками.........