Дрібненькі дітки

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем amazon, 28 Січень 2012.

  1. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Моя Христинка маленька , важила в рік якихось 9 і сто і ростом чи 73 чи 74 см... Спочатку не переймалася спихаючи на генетику, а тепер незнаю чи хвилюватись, бо дорослу їжу вона їсть не багато, я й не заставляю все зїдати, але часто їсть цицю... То я переживаю може то варто все таки її трохи заставити їсти?..
     
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ну а як змушувати? Наш синок майже не їсть, за 1 прийом їжі може 1 ложку з'їсти, хіба хліб любить. Живе хіба одним ГМ, тож іноді думаю, як то зробити так, щоб їв більше, і розумію, що коли він не хоче, то і не буде їсти, хіба залучати "танці з бубнами", але не хочу того робити.
     
  3. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Іноді здається, що дитина просто немає інтересу до їжі, що то може через то? Ну але в принципі останні кілька місяців вона набирає по 500-600 грам в місяць, то хіба тим себе заспокоюю.
     
  4. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Оце про нас, от тільки в нас це напевно в кубі. День починається з дзвінка і питання - ти знову того квача дитині даєш? А далі....
    Нам 1 рік і 11 місяців і важимо 10 кг при рості 82 см. То я уже в розпачі, ні не від ваги дитини, а від настанов і типу "що то за мама". І якось найбільше мені сумно, що самі близькі люди замість підтримки-допомоги отак кожного дня мене накручують....
     
  5. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Дівчата, хіба вам нема більше чим перейматися? Повірте, вага в такому віці у дітей - то показник, що абсолютно ні на що не впливає, якщо дитина весела, рухлива і не хворіє постійно!
    Мій старший в рік важив рівно 9 кг. До 5 років був худенький. Що з того? Зараз його ріст-вага ідеальна для 14-річного підлітка, хоч йому тільки 10. :haha:)) Деякі діти спершу набирають-набирають-набирають вагу, а потім до підліткого віку потроху скидають, худнуть і видовжуються, а жваві діти - навпаки. Вони весь час худенькі, а потім починають потроху приходити до нормальних параметрів. :)))
     
  6. FlySkyJulia

    FlySkyJulia New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ми теж сюди, до вас, до дрібненьких.
    В рік Вікуся важила 8,7гк, зріст 72см.
    В два - 10кг, 83 см,

    Я думаю якась має бути пропорційність з батьками. От я, наприклад важу 47кг, 159см.
    Тому вважаю, що дитина не буже бути крупною.
    Ість вона непогано, часто, маленькими порціями. Коли проголодається може і велику з`їсти, плюс ГМ.
    Дитина не хворіє і страшно активна:gamer:
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    ми в рік рівно 8 кг і теж 72 чи 73 см...зараз 2.3- 10 з хвостиком і 86 см. Я не переймаюсь..навіть на медогляді нам сказали,що по ротсту ми в нормі, ну а по вазі можна б на кілограмчтк-два більше...цікавились чи дитина какає))) коли сказала що щодня по великій купці-більше питань не було)
     
  8. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Мушу тут написати, бо воно мені муляє...)
    Нам 2,2 - вага 13 - не жаліюсь, а от росту в нас 82 см (народився 51) - я 1,68 чоловік під 1,90. Я ще не панікую, але бачу, дивлячись на діток з нашої групи у садочку, що таких дрібоньких як ми просто немає жодного...
    Може все ж таки здати цей аналіз на гормон росту? Хтось здавав? Якщо так - розкажіть будь-ласка де і як?
     
  9. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    І ми малесенькі. Скоро 1,8 р. , а важимо 9кг і зріст 73см. Трохи переживаю, бо всі говорять: ой, який ж він у вас малюсінький)))
     
  10. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Відверто вам скажу,що ця тема для мене спасіння! Прочитала хоть не всю- але усвідомила що моя Мартуся не одна така!!! Ій зараз 1,6 а важить 10 кг! То всі кажуть шо вона така худенька!!!! А ість вона в мене я горобчик! Трошки дзьобне і бігає по хаті,потім знов шось перекусить!!!!

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  11. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Для такого віку зріст 82 см не виходить за межі норми. Був би менший 80 см - це можно було б до лікаря завітати. Діти ростуть нерівномірно. він може через місяць скокнути в рості зразу сантиметрів на 5. :)
     
  12. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Так, але бачу у садочку - він менший на пів голови від більшості, і до плеча решті дітей. Він один такого росту у групі. Тому й подумалось завітати до лікаря та здати аналізи, щоб потім не шкодувати, про те, що щось не впильнувала...
     
  13. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Сходила сьогодні до ендокринологів - до двох. Обидва поміряли, наміряли 84,3 см - сказали, що в межах норми, але мало. Спостерігати як буде рости протягом 6 міс. - та знов показати. І вже, залежно від того,що буде через пів року скаже лікар -чи це наша генетична особливість, чи треба робити аналізи-обстеження.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    міряла вчора Сергійка. 86.5...
    Підемо до ендокринолога за місяць-два, в рамках медогляду перед садочком. Скоріше за все, все в порядку. Але він справді дуже маленький... точніше, власне, низенький. Бо голова нормальна, плечі - широкі, спинка така... сильна :) ніжки трошки короткуваті... "мужичок с ноготок"
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    мій Сашко теж мені дріботою видається. правда, ріст не знаю. Юль, я скільки важить? Сашко ніяк позначки 12 кг перевалити не може.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Їжак важив стабільно 11.5, до року і 8 міс. Тоді захворів і важив 10. А потім народилась Віруся, в мене багато молока - від'ївся. щойно от поважила - 12.5 кг
    Та зріст теж в межах норми в нас. Просто ота близькість до нижньої межі в купі з тим, що ми з чоловіком вище середнього зросту, і Дмитрик теж досить високий... незвично.
     
  17. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ура! Ми вже важимо 9,200. Мій солоденький котигорошко!
     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    почитала вас,дівчатка,і вирішила ввечері Марека поміряти..нам 3,85:girl_crazy:..ріст-98см..вага-орієнтовно 14,5кг....все нижче середнього,хіба голова велика-52,5см:lol::shutup:
     
  19. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    і ми дрібосі, в 1рік 11міс., 11-11,300 і так топчемся з тою вагою, ріст 86см, шось поїсть 2 дні, потім тиждень мушу блендером збивати і годувати бо дитина не має абсолютно ніякої цікавості до їжі, покричить шо йде ням-ням а потім пригубить, і все, ні печива ні цукерка не хоче(хоч я і не заставляю,ще встигне хімії наїстись) але мене просто лякає така її байдужість((((((((((((( підкажіть може хтось щось порадить, бо я вже незнаю що робити...........
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    byzja, у моєї подруги чисто така дитина, як ваша. Їй зараз рівно 2 роки - 11 кг і 88 см. Дрібоська така, періодами взагалі нічого не хотіла їсти, за цілий день не допросишся, благо, що на ГВ. Тепер вже трохи краще, але все одно їдок з неї слабенький. Подруга малій випікає різні печенька чи запіканки у цікавих формочках, купила їй тарілочку з казковими героями на дні (тепер поки не з"їсть,не побачить). Ще їй допомагає приклад мого малого (моє чудо їсть все, що бачить:),"а хочеш такою сильною,великою,красивою вирости як ... (тут має бути позитивний приклад).