Дрібненькі дітки

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем amazon, 28 Січень 2012.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ми до вас. Їжачок важить 11 кг при своїх 83 см, і це менше, ніж Дмитро мав у рік. При тому, що Дмитро народився худющий.
    Багато хто вважає своїм обовязком спитати, чи ми здавали аналіз на гормон росту :)
    А ще часто питають, скільки йому місяців. 17, кажу я. 17 місяців.
    От дивлюсь на нього і думаю: народився би ти 2.800 - так всі хвалили би, що так файно ростеш. А народився "крупний плід" - так треба той *плід* задовбати нормами росту-ваги.
    Чоловік дістав на днях по повній програмі - був щось 5м за день, хто сказав "щось він маленький дуже".
    А взагалі, якщо дивитись по спадковості, то я 174 см, сестра молодша - 162. Муж мій 184, його молодша сестра - 165. І тут наш високий стрункий Дми і маленький Сергійко якраз в темі :)
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Юля, у нас такий самий рiст, така ж вага, i вiк практичнго той. А я навiть не задумувалась, що дiти з такими параметрами вважаються дрiбними :)
     
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Аналогічно :) Моя наймолодша, у свої майже 2 роки при зрості 87 см важить 11,5 кг, і зі всіх трьох дітей вона у такому віці є найкрупнішою. А народилась з вагою 4,5 кг.
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Юля, не звертай уваги на те що кажуть, нормальний у вас ріст і вага. А народиться лялюся появиться молочко, вагу добере:)
    Мене он теж нервує коли моїй малій дають 1.2-1.3, бо вона ростом невеличка, але й муж не гігант, а я то взагалі дрібна, мені хоч би 10см добавити. Але моїй дитині нічого не бракує, шустра дуже, рот не закривається. Коли хворіли то схудла дуже, але через 2 тижні вернулась до своєї ваги, зараз важить десь 11.200-11.500
     
  5. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    нам 1,9 і ми важимо 10,700 при 80 см - до фрази "ой як добре ходить такий маленький!!!" я вже звикла. А ще у нас тім'ячко на 5 коп. - і я думаю до двох років ще не заросте.
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Дівчата, моя Ликера народилась 2800/47см, в півтора року їй давали 10 місяців, зате зараз 160 см/12 років, кров з молоком, ноги від вух і другий розмір станика. )
     
  7. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Може і нам до Вас? Різні таблиці кажуть різне... Мені здається що хлопчик наш дрібнуватий. В 2 і 9 вага 12-600, зріст 97. А народився богатирем 4200, 57см. Щопрвда я 158, але тату 187. Дівчатка, підкажіть "нормальну" таблицю, бо їмо ми дуже "не дуже"
     
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    А якщо таблиця покаже, що таки так, що будете робити?
     
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    а якщо по "нормальній" таблиці не дотягне до позначки, то що? :)
    на днях на прогулянці один дідусь пригощав мою дитину вітамінкою, бо йому вона виглядала на свій вік дрібною. так і сказав мені "їй чогось бракує, треба вітамінізувати дитину, давайте їй кожного дня вітаміни" :).
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Дівчата, наша Оленка в майже 3 роки важить 11кг в одязі. Ріст десь 100-105см. Їсть за трьох. Просто така вона є. І народилась з найменшою вагою серед дітей - 3500
     
  11. marife

    marife Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    І я мабуть до сюди. Ріст 90см, вага 11,5кг (2,9р). Я хвилювалась-хвилювалась і перестала. Сил більше нема. Дитина здорова, нічого не турбує, значить все добре.
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    нам 3,2 р. буде за 2 дні..вага до 14 кг від сили..94 см
     
  13. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Можна і я своїх 5 копійок вставлю?:) Мені здається що справа не в тому скільки дитина їсть і не варто пхати багато їжі по-калорійніше( так восновному радять наші мами-бабусі). в мене Богданко родився 4,400 і до року був грубасиком, набирав більше норми і мене вже аж тіпало від порад лікарів- та ви ж його перегодовуєте(при тому що ми були на гв), коли почався прикорм то він все дуже погано їв. кілька ложок і все, при тому що виглядав дуже добре. і зараз їсть не багато, але виглядає не худеньким. а от сестри малий має 9 місяців і маленький і дрібненький, при тому що дуже добре їсть і все йому смакує. і на раз з"їдає більшу порцію ніж Богданко в 2,5 роки... а виглядає худеньким і дрібненьким. я думаю що справа в генах, в обміні речовин... Одні ж люди високі і великі, інші маленькі і худенькі...
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    я так розумію, що таблиця треба, щоб відбиватися від коментарів оточуючих: типу сказати, а от таблиця затверджена ВООЗ каже, що мій син ніякий не маленький.
    по нашій "німецькій таблиці" ваш хлопчик потрапляє в норми, при чому 25% дітей його віку важать менше.
     
  15. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Будемо шукати вирішення, звертатимуся до відповідних фахівців. Або годуватиму вітамінками:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

    ---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:15 ----------

    Щиро дякую!!! Саме це мены необхідно було почути. А то днями дісталася до мене одна цьоця-моця, медсестра за фахом. "Як це не примушуєте їсти? треба примушувати, 5 разів на день! Повноцінну порцію! А то дитина виросте недорозвиненою! "
    А я не примушую, та й неможливо його змусити.... Мене ж ніхто не вмовляє їсти, хоча я теж не найгрубша в світі...
    Дівчата, а Ви вмовляєте дітей їсти чи чекаєте доки зголодніють?
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    не годую доки самі не попросять, ага я така)))
    Ми зранку встаємо, то я п"ю каву, діти чай. Більше вони нічого не хочуть. За годину починають просити їсти. З обідом і вечерею те саме. Але протягом дня я їй питаю, чи не голодні
     
  17. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    І ми в 2,1 важимо 10,800 при зрості 86 см. І все ок ) А їсти я теж не заставляю, зао коли зголодніє - сам просить і жує-жує-жує :girl_smile:
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Я б щиро радила матусям дрібненьких діток не перейматися і не годувати на силу малят, бо усі не можуть бути однакові, отже і втискатися в якісь рамки, таблиці, рекомендації не можуть. У нас з подругою ну зовсім різні діти, у мене здоровесенький хлопчик, а у неї дрібосенька дівчинка. В рік і 6 мій мій "слоник" перетнув позначку 14 кг і ростом мав 88 см, ну так у нас гени ще по чоловіковій лінії - там усі хлопи під 2 метри усі, то що дивуватися, що наше чудо виглядає старшим за свій вік, бо високий і такий міцний хлопчик. А в коліжанки справжня пір'їнка - у рік і 4 важила 9,5 кг (причому та вага вже довго не піднімається) і не знаю чи хоча б 74 см досягла. Отака дрібоська і все, але ж і вони з чоловіком явно не високі і не великі. Ще одна відмінність наших дітей, то харчування. Мій усе, що бачить в когось у руках, то все би схаружив, апетит в нього є, а от маленька кнопочка зовсім до їжі байдужа, може, і цілий день нічого звичайного не їсти, благо, що циця помагає. Так я веду до того, що варто відпустити ситуацію і нехай собі дитина росте по своєму графіку!
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    ми встаємо, Дмитро, який виглядає на першокласника, робить пару ковточків какао і нічого не хоче до 11 год точно , а до пробудження Сергійка має бути готова повноцінна друга страва, бо з криком НЯМ він рулить на кухню, ще не відкривши добре очі. Дійсно, обмін речовин різний. Та я вже заспокоїлась. просто тут же прикол в тому, що велика-висока я вигулюю *таке дрібне* маля, і от останнім часом наслухалась всього хорошого стільки, що мусила тут написати. дякую, дівчата.
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    То ще легше, коли ніхто носа не встромляє.
    А якщо щодня по надцять разів звінки бабусі і смс-ки з словами - а що їв? а що варила? годуй його! ато виросте хворий! твоя каша недобра, тому не їсть, звари добру! ти не те зготувала, йому треба те-то, зготуй щось інше, дитині ж треба поїсти!
    Мене вже деколи тіліпає.
    Нормальна в мене дитина! Нормальна!
    От і щойно знову посварились, мене всю трусить, а мама пішла в сльозах, бо я попросила не акцентувати вже на їжі стількинадцять разів в годину. Звичайно все перейшло на суперечку, і мама ображена сказала, що я не ціную її "опіки" і хлопнула дверима.
    А мене задовбало. Ні одна мамаша напевне не бігає так за чотирьохрічною дитиною, як я з ложкою. Як тільки я розумію, що то перебір, кидаюсь, та всюдисущі настанови бабулі доганяють мене і совість "поганамама" змушує братись за страре.
    Сама ускладнюю собі життя. Замкнуте коло, блін.