Допоможіть зробити приємне

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем demetris, 16 Січень 2008.

  1. demetris

    demetris Well-Known Member

    Доброї всім пори доби!
    В мене така справа. Моя дружина так би мовити "домогосподарка". Вже вдома з народження малої (1,5 року) і бачу, що її хандра чіпається.
    На роботу вона не спішить (та й я не хотів би щоб йшла), бо малу нема з ким залишити, і в садок ще рано...
    Хандра зводиться до того, що вона не знає чого хоче, її мала вжедістала, на мене злиться і так далі...
    Так от. Хотів би, щоб ви порадили чим можна займатися. тобто всякі там вишивки і вязання не підходять. Треба щось не пов"язане з домом. якийсь "власний простір". Інтернет підходить, але не дає бажаного результату. Мабуть хто в такому стані - то зрозуміє. 7/24 з дитиною, з перервами на чоловіка (але мала зі мною знов не хоче бути довго. кілька хвилин і біжить до мами, щоб ми троє бавились)
    Дружину цікавлять танці. може є якість групи щоб можна було їй знайти?
    Тільки умова: я працюю до 18.00, плюс дорога моя і її (до місця проведення) так що починатися має не скорше, ніж 19.00-20.00 1-3 рази на тиждень, або скорше в неділю.
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. маюнка

    маюнка Well-Known Member

  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    Як я розумію вашу дружину... я також домогосподарка з 1,5-ю дитиною
    А спорт її не цікавить? Я наприклад хожу на шейпінг.
    Ви б написали де ви живете може хтось і адресу якогось закладу підкине?!

    А взагалі нехай приєднується до нас, мені тут наприклад дуже цікаво!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    Я теж з 1,5 річним сином плюс піклування за старшими... Поки що маю величезну насолоду від перебування вдома з малим і не потребую змін. Запланувала собі не повертатися до праці ще деякий час, хоч вже дуже кличуть з роботи. Стільки всього незреалізованого залишилося за минулі роки, здається, ось тепер все і надолужу...
    Останнім часом впровадила в особисте життя регулярне відвідування театральних вистав, маю кілька абонементів, а це спонукає тримати кращу фізичну форму (хоча б для самозадоволення), бути освідченною в театральному та концертному житті міста, запрошувати до компанії товаришок, затим--обговорення, обдумування нових вражень.. Після таких "відгулів" всі задоволені, бо мама і дружина щаслива, бо з новим натхненням повертається до сім*ї! .Це якраз і є програма у вечірній час, коли мої домашні вже дома і є кому забавляти маленького.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    В будинку офіцерів є заняття з танців живота, десь о 19 - 20 год. (сестра взнавала щоб після роботи можна було ходити).
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    Дякую.
    Про танці - то так, для прикладу було. А ту гілку вже перечитав - буду телефонувати.
    Я щось забув про театр - дякую.
    а то як? можна детальніше? де його взяти, скільки коштує і що дає? дякую.
    Новий ЦУМ. Але доїзд - то справа другорядна, навіть цікаво в маршрутці поїздити ні? Ну, так дружина каже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    це так гарно, коли чоловік переживає за дружинину хандру...
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    та ми всі переживаємо... просто не кажемо проце. З дружиною, знаєте, всяке буває... і гиркаємося деколи. А емоції - то така річ, що з ними не скажеш "так, як я тебе розумію...", а "чого ти кричиш, блін? Будь серйозна і не скигли..." :sad: каюсь
    поставлю питання інакше: чого б ви хотіли в такій ситуації
    більш-менш такій???
    про нет воно ясно (виділену лінію додому провів :)), але бачу, що ц не зовсім те, чого вона хоче. Чому? Ну по-перше - стіни далі тиснуть. По-друге має таке трохи не здорове бачення: та як я б могла за той час щось зробити (помити, поварити, попрасувати і так далі), дивні ви жінки. Нарешті по-третє: мала завжди поруч і ефект затирається. Я, наприклад, вдома працювати не можу - бо доця одразу тягне бавитися чи дивитись яка вона молодець (там тапки сама вдягне чи інші дитячі подвиги). Тож треба "пригод на стороні". Ну, в найкращому розумінні.

    Додано через 16 хвилин
    Ага, ще!
    Для заохочення: усім хто відпише в темі "по темі" - додам карми ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    Я живу не у Львові, а в одній з європейських столиць з десятками театрів і концертних залів... Одноразові квитки на конкретну виставу є різних категорій вартости і всі вони дууууже дорогі. Проте, кожний театр розповсюджує абонементи, що містять 3-4-5 вистави на рік. Це конкретні вечори і звісно важко планувати життя місяцами наперід..., зазвичай припадають на один і той самий день серед тиждня, або коли на вихідний, то завжди на дообід або на вечір...Завжди на те саме місце. Абонементів театр має кілька під різноманітними назвами,-- так розподіляється річний репертуар. Вони надзвичайно популярні, ще до сезону розкуповуються, часто лише так можна забезпечити собі вхід на престижну виставу ... Театраломани завчасно полюють на кращі абонементи, щоб отримаити бажану насолоду якнайдешевше... Ми з чоловіком роками обмежували відвідування нами театру з причини дорожнечі, правда в концертах собі не відмовляли. А цього року я випадково натрапила на систему розповсюдження квитків і ось...
    Мені теж цікаво, а як з тією справою у Львові?



    Ха-ха! Додали веселого настрою!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    мене така хандра не дуже чіпалася, бо весь час мала якусь роботу за компом і іноді виходила в офіс. Плюс різного типу волонтерські хоббі маю ;)

    в 36 школі були якісь танці!
    На Пулюя ще є шейпінг здається, але я на Сихів їздила.
    від Цуму зручно добиратися в різні райони.

    А може для дружини якусь активну діяльність? Якщо Ви віруючі то при ц. Володимира та Ольги, а також при ц. Вознесіння біля вул. Тролейбусної є багато занять для різних людей. Можливо вона себе там проявить як організатор, чи створить бебі-клюб. Зможе з дитиною разом ходити і інших мам з хати витягне!

    Додано через 3 хвилини
    таке лікується :) наприклад знайти якусь роботу в інтернеті. Можливо інтернет-магазин чи наповнення сайтів...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    Отож-бо й воно!!! Що їй вже досить тих "дитячих проблем". Треба трохи "про себе подбати".
    Хоча, можливо, я й перебільшую :)
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    ще раз запитаю, якщо Ви іноді ходите до церкви то я в ПП можу скинути перелік "гутків" до яких можна долучитися :)

    Якщо дружина любить малювати - запишіть її на курси :) якщо хоче про себе подбати - на спорт чи танці, якщо просто все дістало - тоді театри, кава, виставки... а якщо і це не допоможе тоді няньку і на роботу ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    А ще можна ходити в Софію на плавання разом з малою, там групи якраз з 1,5 року і заодно побалакати з такими ж мамусями як вона попиваючи сочку в вітамінному барі спостерігаючи за тим як твоя малеча вчиться плавати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    Був в театрі імені Заньковецької - дуже сподобалось, в Леся Курбаса, не те враження, проте теж цікаво. Квитки по 20 гривень.
    Детальніше про вистави можете подивитись тут www.zankovetska.com.ua/
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    Шейпінг - це вихід, і відволіктися можна, і фігуру поправити (в сенсі покращити :) )
    є на Караджича (бічна Любінської, навпроти к-ру Галичина), заняття 16:30 ... 19:30, від ЦУМу запросто можна встигнути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    ходимо, знаємо, але мабуть то трохи не те. Розумієте, справа не така вже критична, просто хочеться вийти "за межі свого світу". БО трохи воно все стандартне Дім-Церква-Свекруха/Тесть-Дім_Магазин-Дім-Дит.Майданчик-Дім-Хресна/Хресний-Дім-Церква-Дім.
    Ще б туди щось додати :) (ну не ще раз свекруху звісно ;))

    Додано через 5 хвилин
    В нас абонементів немає (принаймні я не чув про них :sad:)
    квитки в театр на рівні (або й дешевні), ніж в кіно. Якщо звісно не прем"єра чи приїжджі зірочки, хоча й на них можна потрапити до 50 грн.
    в середньому - 25 грн.

    Додано через 6 хвилин
    Щось чув про це, а можна детально? (в ПП чи сюди) Дякую.

    Додано через 9 хвилин
    побачимо ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    З власного досвду.
    Шейпінг чи якісь подібні заняття - супер!
    Але набагато приємніше і краще відчути себе жінкою дає похід з чоловіком на каву чи вино, в ресторан чи на виставу. Або навіть просто гуляти вулицями, парками... Як до весілля. Згадайте, що робили тоді - і вперед!!!
    Успіху!!! (трохи заздрю дружині:))

    Додано через 16 хвилин
    ОЙ! Ну як ми ще забули - квіти, цукерки, маленькі приємні подаруночки:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    Гранд-клуб Софія має заняття спеціальні дитячі години в вівторок і в четвер до 12 ранку коли вода в бачейні грується до +30 і навчають плавати діток від 1,5 рочку. Я була вагітна то ходила плавати на 12ту поки воду ше не остудили, дивилася на діточок які дуже тішилися і на мамусь які сиділи на балкончику теревенили і уявляла що я теж так колись буду. Знаходиться це на просперті Шевченка коло філії Кредо-Банку. Рік тому коштувало 200 грн за 10 відвідувань. До того ж поки малеча плаває мама може піти в зал або в сауну, посидіти в джакузі або позайматися в групі якогось шейпінгу
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    То гарна ідея, але в нашому випадку складна у здійсненні. Немає з ким залишити малечу. А з собою брати - то вже не буде "так, як до весілля" :sad:
    можна залишити моїй мамі. але чогось дружина не надто спішить, чого б то? ;)

    Дякую, що ще раз нагадали (бо навіть "Ви" про це забуваєте :radist: а що "нам" казати, ми ж з Марса :))

    За Софію - це ідея. Хоч і змалою, але "з розмахом". Треба спробувати.

    Додано через 4 хвилини
    Сподіваюсь, що висловлені ідеї допоможуть урізноманітнити життя не тільки моєму Щастю, але й усім читачам. "На благо майбутнього поколіня" ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зробити приємне

    Олю, а мені скиньте ?:)