Допоможіть при(/-о-)думувати заголовок і читати форум.

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем sagittarius, 11 Вересень 2011.

?

Поговорити з ним на цю тему?

  1. Так

    33,3%
  2. Ні

    66,7%
  1. found me smile

    found me smile New Member

    Чи може щось бути далі..

    Мої любі!
    Як і в кожної дівчини в мене є свої історії, одну із них хочу вам розповісти надіюсь, що отримаю багато коментарів і порад.
    Я вже давно спідкуюсь з одним хлопцем, я не можу сказати, що ми найкращі друзі але все ж таки добрі приятелі.Він мені дуже подобався навіть не знаю чому... звичайно як і в усіх фільмах про кохання симпатія була нажаль не взаємна( він був страшно закоханий у мою подругу, але їй було байдуже. Життя склалось так, що я поїхала навчатись за кордон і бачити його принаймні один раз в неділю було не можливо. Коли я приїхала він почав до мене писати і пропонувати відсвяткувати розом Новий Рік, ми зібрались великою компанією, було все круто ми сиділи і розмовляли, і в якусь хвилину він сказав ти мені дуже подобаєшся і поцілував:girl_in_love:
    ці приємні моменти тривали не довго.. вже вранці коли ми всі розходились додому він просто зник.. бачила я його лише двічі коли їхала він привітався і все.. і коли знову приїхала він просто почав ігнорувати.. чому так сталось я не знаю... зараз ми майже не спілкуємось...
     
  2. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    запийте водою. що то за "ухажори" такі. дєцкій сад:girl_smile:
    ми,жінки, як завжди, сидимо, думаєм-гадаєм. та все просто. якби треба було йому, то би діяв.
     
  3. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    Як на мене, то хлопець просто потішив своє его. Знаючи що Ви йому симпатизуєте вирішив підтвердити який він "мачо". Насправді Вам нема на що сподіватися, бо навіть якщо так станеться і в силу певних обставин ви будете разом, то такий чоловік буде ой яким ненадійним! Нажаль так стається, нам важко змиритись з нерозділеним почуттям.
     
  4. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

     
  5. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    50/50
    може бути, а може і не бути :girl_crazy:
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    Можна рахувати, що вони зовсім не тривали.
    і не дуже тим перейматися, хіба якщо для підтримки романтичного весняного настрою, для самої себе)).

    ---------- Додано в 13:46 ---------- Попередній допис був написаний в 13:44 ----------

    може у вас є якась трохи довша історія?
     
  8. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    Дівки, ви чого такі злі?:girl_crazy: Ну хіба ж в самих не було:
    -ой, він на мене аж 5 мілісекунд подивився.... Аааааа:girl_impossible::girl_dance: Любить-не любить-любить-не любить:girl_phone1:
    -він мабуть обернувся подивитися, чи не обернулась я, щоб подивитися, чи не обернувся часом він:girl_in_love:
    Ну от хіба не було? нє?:girl_blum:
    Я і сама би певно, писала таке і питала, якби, коли в школ вчилась в мене гінтернет був, то ж кльово, то ж поділится хочеться. То ж так класно, коли інших проблем ще нема. А ви бу-бу да бу-бу, як ті бабульки:d64:
    П.С. Забийте автор на того хлопа, він вам не тре, він або п"яний був тоді, або спермотоксикоз і ніц з того не буде. Ну чи буде, як ви сі дуже постараєтесь, але оно вам треба?)
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    Нагадало приспів пісні )
    http://www.youtube.com/watch?v=f65p6S6FE8g
     
  10. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    Ах, як то мило :girl_in_love:
    ДЕ мої вісімнадцять ?! :girl_in_dreams:
     
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    Мої любовні історії, що починаються зі слів "сиджу я раз в садіку на горшку..." і то довше розвиваються.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    В залежності яка ромашка попадеться. :girl_crazy:
     
  13. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    :mocking:
    ну ви мене так насмішили тою фразою)))

    До автора- не беріть дурного в голову. То не любов,то так-головозадуруювання. Все у вас буде,але саме з цим конкретним 'екземпляром' нічо вам не треба.:girl_nea:
     
  14. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..


    А якщо по-темі... Якщо хочецця надумати ідеальні стосунки - продовжуйте думати. Якщо серйозно, то дійсно забийте. Буває, що на Новий рік не тільки випадково в коханні признаються, "під ялинку" і діти получаються часом...випадково.
     
  15. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    було. але дякувати Богу, тоді ще посиденьок не було:girl_haha:
     
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    думаю, це нічого не значить і не важить . Він вже мабуть і не памятає.
     
  17. found me smile

    found me smile New Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    дякую за ваші коментарі:girl_smile:
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    Ну от
    Фінал теми так само короткий, як і причина її створення.:girl_smile:
     
  19. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

     
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Чи може щось бути далі..

    А про шо тут спілкуватися? Ну не вийшло любові. Дівчата навпаки "рожеві окуляри" знімають. Дівчина вже певно імена спільним дітям почала придумувати.