Допоможіть при(/-о-)думувати заголовок і читати форум.

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем sagittarius, 11 Вересень 2011.

?

Поговорити з ним на цю тему?

  1. Так

    33,3%
  2. Ні

    66,7%
  1. sagittarius

    sagittarius New Member

    Доброго дня (вечора) дорогі форумляночки. Прошу поради в такій делікатній справі як секс. От тільки опишу ситуацію...
    Мені 22р. Раніше не було як таких серйозних стосунків з хлопцями, бо сім'я в мене "старої закалки" і не дуже то вдавалось погуляти. Зараз досить довгий час зустрічаюсь з хлопцем. Ми добре ладимо, любимо один одного, але як доходить до справи інтимної, то тут заминочка:girl_blush2:
    Яким має бути перший раз? Чого варто очікувати і як підготуватись щоб все добре було... Інколи забагато про це думається і неможливо розслабитись.
    Наперед дуже вдячна за розуміння :)
     
  2. Garuspik

    Garuspik New Member

    Что делать подскажите, прошу! (срочно)

    Я девушка, мне 23 года. Недавно я влюбилась в одного парня, но, понимаете ему всего 19 лет...Слово за слово, познакомились, подружили...но я к нему чувствую немного более чем дружбу а он...он так же вроде бы и отвечает взаимностью, с другой стороны со многими девчёнками так же раскрыто общается, делает им массаж, всем улыбается...кажется он толко видит во мне друга, хорошего друга... Он мне помог перевести вещи с квартиры когда я переезжала, помагал разными мелочами, мне с ним очень комфортно общаться, даже приятно...

    Мы могли шутить по телефону часами, пройтись за руку до остановки, выпить чайку на кухне...но всё же это больше мне напоминало дружбу...и я спросила ( мы знакомы где то были месяц ) спросила его: " А мы с тобой встречаемся или как? Что ты ко мне чувствуешь?"

    Он ничего не ответил....но потом заехал ко мне домой, мы сели и поговорили, мне с ним так же было легко общаться даже на эту тему...НО ПОЙМИТЕ, он сказал " Я в тебе вижу очень хорошего друга, и как бы то дико не звучало, но дружба между М и Ж существует - ты очень хорошый человек и мне с тобой интересно и приятно общаться, но мы не можем быть вместе" Он мотивировал это тем что ему 19 - он учится, ещё пацан, только подрабатывает , а я закончила учёбу, мне как бы нужен кто то более "ЛУЧШЫЙ", "Тебе уже пора и про семью задуматься, а так...я просто разобью тебе сердце ! Не хочу тебя обидеть - сказал Он(( "

    Хорошо что хоть сразу правду сказал, а не забивал голову а потом сказал - чао...но...

    Он меня очень обидел, сделал мне больно, что мне делать? Могу ли я с ним остаться просто друзьями?
    Стоит ли мне на него обижаться, и не разговаривать с ним...забыть? Подскажите...он как друг - такой класный, но как с другом если я к нему что то чувствовала...я не знаю, запуталась!

    Возможна ли дружба, стоит ли из-за моей дурости терять друга, и лишать его друга...???? Он расстроился, когда я сказала что всё забудь, не разговаривай со мной...думаю ему тоде плохо сейчас - звонит пишет мне, .... но он Козёл отшыл же меня...

    Девчёнки верните меня на землю - помогите!
     
  3. zadiraka

    zadiraka New Member

    Відповідь: Что делать подскажите, прошу! (срочно)

    Я думаю,якщо він хороший друг,то дружіть далі.Але памятайте,що це дружба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. MoNa

    MoNa New Member

    Відповідь: Что делать подскажите, прошу! (срочно)

    - в свои 19 лет он довольно таки трезво и ясно мыслит. Если бы вам было где то 34 ему 30 или соотношение - 35/39 в таком случае разница не так бы устрашала его. Мальчик сейчас понимает, что отношения могут перейти для вас в серьезное русло, а он в силу своих лет не сможет потянуть все это. И правильно думает, сейчас так бы оно и было.

    - Он? Чем? Тем, что сказал правду? Эти слова всего лишь задели ваше самолюбие. Вы в его понимании действительно могли быть другом (старше его, опытнее, посоветовать, подсказать) ему на даном этапе и так было хорошо. Вы же в какой то момент просто влюбились (он в этом не виноват).


    А это говорит о том, что вы все прекрасно понимали. Но вдруг ваша фантазия дала себе волю.
    - Правильно, он свободен, ему 19 лет, все нормально, он живет так как хочет, никому ничего не обещая.

    А это вы сами ответили уже на свой вопрос. ( знаки "????" изменить на "!!!???") :smile: Удачи вам!
     
  5. tsebenyak

    tsebenyak New Member

    Відповідь: Что делать подскажите, прошу! (срочно)

    краще розійтися друзями поки не пізно і забути його. бо всіх наступних нових хлопців яким ти будеш подобатися ти порівнюватимеш з ним а це буде тяжко і в тому трансі загубиш своє щастя.справжнє.
    в тому віці хлопці мінливі- і їм лестить увага старших дівчат але все рівно вибере молодшу для любові-ти завжди будеш йому просто опора і друг.
    подумай просто коли йому буде 23 а тобі 27- тобі потрібно про дітей думати а він в тому віці буде шукати розваг побільше)) оціни просто ту ситуацію в різниці віці і ти зрозумієш що це тільки захоплення а тобі потрібен мужчина !!!1
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Что делать подскажите, прошу! (срочно)

    Якщо б ти йому дійсно подабалася як дівчина, те що йому всього 19 його б не зупинило. Він же не збирається з тобою завтра ж одружуватися. Так що забудь, продовжуй спілуватися з ним як друзі і все.
     
  7. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Что делать подскажите, прошу! (срочно)

    Парень честно признался, что не может на данном этапе строить с Вами отношения.

    Вы в него влюблены, но он в Вас - нет. Потому что если бы он тоже испытывал чувства, то разница в возрасте (она и не такая значительная) его бы не остановила.
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Что делать подскажите, прошу! (срочно)

    Лєхко!
    1. Почніть читати! Правила і Форум...
    2. Запишіться на мовні курси, щоб не чути "чао, бейбі..."
     
  9. rOmantiK

    rOmantiK New Member

    Мрія чи реальність

    Всім привіт
    Скоро мені вже буде 21 хоч ви можете сказати що все тільки починається... В мене більшість друзів, знайомих вже як не одружились то вже не мало часу зустрічаються. А я ніяк не можу....не можу знайти ту саму. Хоч я сам на всі 100% не стараюся найти її, і не знати чи знайду. Останній випадок 2 тижні назад вроді нормальна дівчина але почувши як вона розказує мені про її походеньки по нічних клубах і т.д. ще з такою охотою... про таких після того я з нею ще не спілкувався і не дуже хочу тепер і вона зможе стати для мене другом і не більше(
    Я так і не сказав одної з критерій це те цнотливість дівчини а я же я ?...знаю, знаю вже XXI століття на дворі але хіба це так не повинно бути ? чим тоді ми будемо відрізнятися від звичайних тварин якщо будемо спати не просто раді задоволення чи от він мені дуже подобається і все ви вже його хоч через деякий час розходитеся.... Можливо хтось скаже мені зрозумієш коли по справжньому влюбишся
    Я не можу сам собі дати відповідь чому саме так а не по інакшому. Чи понизити планку свою заради цнотливості і будувати з нею відносини? і закрити очі на один з варіантів в пару раз важча за мене краще :suicide:
    Як ви думаєте всій шанс я вже втратив на 60% адже 16-18 більшість так і лишаються, а цей вік я вже переріс
    І так я вже харюся десь зі 17 років спілкування і не більше і все мимо і мимо :dntknw:
    скажіть свою думку можливо я в чому не правий будемо дивитись з ваших сторін на це
     
  10. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Мрія чи реальність

     
  11. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Мрія чи реальність

    ...теж про це подумала, поки мучилася, читаючи цей текст
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Мрія чи реальність

    і я допис перечитувала декілька раз і ніяк не могла визначити стать дописника:)
     
  13. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Мрія чи реальність

    А я щось не можу визначити чого хоче автор. Щоб йому дівчину допомогли знайти? Сказали що цноту не проблема втратити і в 21 чи не втратити? Чи просто "апагаваріть"? гмм...
    То крутіше ніж головоломки у темці про логіку.
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Мрія чи реальність

    Капець!конкурент моїй темі!

    Я в кармі перепитала.Бо це також невідоме:) Можливо це питання перенести в тему "Вмикаєм логіку" і бум думати яку проблеми вирішувати?
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Мрія чи реальність

    Та ніби хлопець!
     
  16. Seredinka

    Seredinka Member

    Відповідь: Мрія чи реальність

    Дівчатонька, змилуйтесь над хлопцем, не засміюйте так жорстоко :girl_impossible:
    Ну розгубився... ну написав купу всього... може це крик душі...
    А вам, rOmantiK, раджу ходити в театри, бібліотеки і до церкви. Порядних дівчат там багато.
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Мрія чи реальність

    Хлопець прийшов просити про пораду, а його тут всі затюкали:)
    ну як же чого, ось цього

    Треба вам змінити місце пошуку дівчат.
    А щоб вам давали поради навчіться висловлювати свої думки чітко і писати правильно :)
     
  18. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Мрія чи реальність

    ех... і де Ви були коли я дівчиною була... йой, певні, в школі вчилися...
    А коли сурозно то мені дуже знайома така проблема тільки з іншої сторони.Десь до 20 років до мене залицялися лише одні дегенерати. Виникало враження шо всі курять, бухають і ... все що рухається. Змінила все. І коло подруг також. І о чудо. Виявилося, що є нормальні порядні хлопці.
    Гадаю, що таки швидш за все не там шукаєте. Може варто знайомитись з дівчиною не при виході з нічого клюбу, а скажімо, як вже писали про книгарні, церкву, театри, чи якісь інші культурні заходи. Щиро бажаю Вам знайти "ту єдину".
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Мрія чи реальність

    Хоче автор не харитись. Бо все мимо. ( Вобшем не дає ніхто, і хлопака переживає, чи є ще у нього шанси ту цноту втратити, бо 60% шось там не входить кудись, ггг)
    А нормально вирішити питання цноти, бо всі решта її вже вирішили.


    ---------- Додано в 16:50 ---------- Попередній допис був написаний в 16:48 ----------

    Мгм, частенько я після театру йшла до клубу, потім в бібліотеку, а потім на пиво)))
    Цей крик душі пронзив мене у саме серце...[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Мрія чи реальність

    Та йой, тре просто конкретніше формулювати бажання.
    то чекаєм появу нової Лаури і Петрарки.
    На півас сходити в менеі досі одне з улюблених занять. А шо вже зі студією театральною "нагулялись", то не до оповідання.
    Не все так страшно, 21 рік і геометрично зростаюча кількість одружених друзів ще не означає втраченого життя і загубленої долі.
    Н