Допоможіть планшетному чайнику.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем zetta, 4 Вересень 2013.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    А коли клікаєте на допис, то одразу після цитати у вас що написано?
     
  2. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    вже знайшла - коли клікаю на допис в верхньому правому кутку з'являються значки "цитата" "палець вверх" і ще щось, то саме значком "палець вверх" і вдається подякувати.
    ще таке питання - бачила в когось автоматичний підпис "надіслано з мого... за через тапаталк 2". Тобто є і інші версії тапаталк? бо я шукала новіші версії і не знайшла, чи може не там шукала.
     
  3. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Не знаю, чи можна давати лінк, але знаю де можна завантажити ось таку версію(Tapatalk Pro версия: 4.4.2/ 1.4.3 HD) кому цікаво, гукайте.
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Трохи не сюди питання, але:
    Маю і-фон 4.
    Коли він заблокований, а хтось дзвонить, я можу відповісти або звук виключити.
    А відхилити дзвінок можна? Як?
     
  5. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.


    Можна. 2 раза клацнувши на верхню кнопочку включення/виключення.

    Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Допоможіть, бо не маю часу розбиратись. Як підклбчити мобільний нет або 3g. Я поставила карточку від київстару, що далі робити? Я в тому не дуже розбираюсь, а інтерне тре за 2 години мати
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    А є кніпка на інтернет підключення, Wi-Fi? Якщо ю-тюб бачите, то це відео вам мало б помогти.

    http://www.youtube.com/watch?v=v0PAJAZ7ZtY

    http://www.youtube.com/watch?v=uyQro275QI0
     
  8. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Це до планшета?
     
  9. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    маю кілька питань, напевне сюди
    по-перше, в інстаграмі в мене не відображається відео - звук є, але зображення - просто чорний екран. З чим то може бути повязане? в мене остання версія андроїда, в інших додатках та інших сайтах відео відображається нормально.
    по-друге, фейсбук відкриваю через офіційний додатокдля андроїда, але мені не подобається що дописи у стрічці оновлень друзів не завжди відображаються за хронологічним порядком, тобто може бути допис, зроблений щойно, а після нього вчорашній, або взагалі немає жодного допису за остані 10 годин, перезавантажую додаток - вже є дописи за той час. То глюки додатку? можливо є якийсь зручнійший додаток для ФБ? чи може в мене щось не налаштовано?
     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    мені підказали що в фейсбуку можна змінити тип сортування. Змінила на сортування по даті, але ця зміна діє коли відкриваю фб через браузер, а якщо через андроїдівський додаток -ні. А де в додатку для фейсбуку можна змінити тип сортування не знайшла, буду вдячна якщо хтось підкаже, бо гугля щось нічого путнього не видає
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Як активувати едблок для браузера silk на кіндлі? Поставила я його, але не працює, вже мені остогидли ті кацапські банери сексуальні, зі звьоздами їхніми. А ще часто клікаю помилково по них, бррр.
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Дівчата, підкажіть.
    Маю на і-фоні Фейсбук, але меню там англійською. А коли захожу через браузер Сафарі - українське меню.
    Можна скачати на апп-стор фейсбук з українською мовою меню або як її налаштувати?
     
  13. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Не знаю чи тут пишу - хто міняв скло на айпад міні, скільки то коштує? Малий тіки шо розбив.... Все працює. То залежить від марки планшета? В мене епплівський..
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Ми міняли на наших планшетах вже разів 5, але в нас так били що нічого не працювало. Якщо все працює, то мабуть, пошкоджений лише верхній шар екрану, мали б бути дешевше
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Дівчата, де найдешевші ціни на планшети? Бажано в центрі
    Чи є дешевші ціни ніж на Дешевшенет? Можна в ПП. Дякую.
     
  16. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    мені також підкажіть . Дякую.:girl_wink:
     
  17. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    аж стидно питатися....
    мається планшет (леново , якщо це важливо) , і мала дитина, якій здалося б закачати якісь мультики, бо їдемо в дорогу. як? як ,це зробити? я так розумію , що то має бути якась програмка?
    дуже прошу, як чайнику, пояснити все покроково.
     
  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    як активізувати картку пам"яті на планшеті? дещо завантажили на планшет , вже пише що нема більше місця, а картка пам"яті порожня..
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Дівчата які є аналоги апсторі і апфіто ?
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    вам необхідно в налаштування прописати що запис в першу чергу проводиться на картку, а не пам"ять телефону
    Якщо Андроїд - то Settings -> Storage -> в Default write disk ставите позначку на SD card