Допоможіть планшетному чайнику.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем zetta, 4 Вересень 2013.

  1. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Нічого нового не робила-не ставила, тому грішу тільки на те оновлення.
    Дякую, що підкази щодо блутузу, певірила, а він виявився включеним. Моеж то якраз допоможе :)
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Там геолокацію треба відключити бо жере багато.
     
  3. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    То в мене давно відключено
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, хорошу програмку-калькулятор калорій для айпаду (айфону), так щоб можна було вводити назви продуктів/страв. Вибір великий тих калькуляторів, але хочеться наверняка.
     
  5. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Я свого часу використовувала MyNetDiary(на айфон). Мені все подобалось. Зокрема і деякі продукти англійською вивчила :)
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Коли один раз скачати щось а потім видалити то при повторній закачцв цього ж паролю вже не треба. Питання чи реально зробити так щоб не скачати ще раз . Бо я то все видаляю а мале качає поновій і мене то вже дістає.

    ---------- Додано в 07:03 ---------- Попередній допис був написаний в 05:07 ----------

    Все, знайшла як то зробити.
     
  7. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Дівчата, я всеодно не можу цитувати допис:girl_in_dreams: Копіюю допис, вставляю у віконце, тоді хочу нажати "цитувати вихідний допис" в параметрах, але кнопка не активна ((( Що я маю робити?
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    кілька днів тому я так цитувала - без проблем, а от вчора не вдалось...
    до речі, в мене з ноута саме та кнопка ніколи не активна, сама не знаю чого.
     
  9. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    так в мене власне на ноуті теж, але там хоч цитую без проблем, а тут ніяк...
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Котя, спочатку обираєте цитату [-QUOTE][/QUOTE] тільки без -, а потім вставляєте потрібний текст з допису. Інакше не зможете цитувати на планшеті.
    А не хочете все-таки з тапаталку спробувати? Тут легко цитувати допис з ніком форумлянки, не треба цих виділянь-вставлянь.
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    я як саме цим тальком користуватись:girl_crazy:? бо він в мене є на планшеті, але не вмію його використати.
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дуже просто, я буквально кілька днів звикала, а потім треба було прочитати карму, зайшла з хрому - називається "прочувствуйте разницу". Дописи усі гарно посортовані, ви собі можете обирати всі непрочитані "unread", або тільки ті, на які ви підписані "subscribed" (це в розділі topics), а ще є по темах by category і по назвах тем by name. Пошук є по словах "search", ваші повідомлення пп (і надіслані також), учасники (легко всі дописи учасника знайти).
    Щоб відредагувати допис, один раз клікаєте на свій допис і обираєте edit, а щоб цитувати чийсь, клікаєте на нього і обираєте quote, а далі просто редагуєте його, чи хочете весь цитувати, чи тільки частину. Подякувати - все так само, тільки обираєте thanks.
    Я вже писала на попередній сторінці, здається, що єдиний мінус (і то він під питанням), що смайликів вибір невеликий, тих з дівчатками немає, але мені тільки спочатку їх бракувало, тепер поступово відвикла від тих косичок і улюбленої крейзі з зубками.
     
  13. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Якщо я інсталюю Tapatalk, то дороги назад не буде, якщо мені то не сподобається?
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    :)
    Та чого ж? Буде дорога назад, але все одно треба звикнути буде спочатку.
    До речі, дівчата, хто вже встановив його собі, там (settings) є можливість відключити підпис "надіслано з ... використовуючи tapatalk" (signature), щоб в кожному дописі то не муляло очі.
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    А я без нього, і чудово)
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Відключила)))
    А реально той tapatalk файна штука. Встановила собі, то з смартфону досить зручно, особливо якщо в ДП шаритись і дописувати.
     
  17. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Може хтось стикався з проблемою підключення ай падів до інтернету.
    Справа в тому, що ай пади куплені в США, вай фаї куплені тут (мій і тітки), прикол в тому що ці айпади не ловлять нету з тих вайфаїв :girl_cray: З інших вайфаїв тягнуть :d64:Наші планшети (куповані тут) підключаються до нету з цих вай фаїв безпроблемно, а ті заморські прибори не хочуть. Якщо чесно, вже й незнаю що робити :girl_blush2:
     
  18. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Дівчата, яку програмку скачати, щоб встановити нормальну укр. клавіатуру?
    І хтось користуэться зовнішньою клавіатурою для планшета такого плану? (не можу фото правильно завантажити)http://www.eurobuy.ua/images/1280x960/d90d0ad9d9e175b48c974a9c4799d476.jpg
     
  19. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    мені щось не вдається з тапаталку подякувати - хто дякував бачу, а сама не можу. Ну і в мене всі написи в тапаталку українські, тому де і як в мене є thanks не знаю
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Якщо знаєте всі параметри вашого провайдера бездротового інтернету, то можете піключитись без проблем. Можливо вам просто треба не шукати підключення а зробити це самим. Я не на місці, тому нічого не можу порадити. Там коло вас нема ніяких ґуру?