Допоможіть планшетному чайнику.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем zetta, 4 Вересень 2013.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    підкажіть... після того чудо оновлення не можу в аппсторі скачати програмку, каже що мушу свій аккаунт десь зареєструвати...підозрюю мені десь в налаштування треба, але не можу знацти де саме
     
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Ооо, подумайте добре, бо я б Вам не радила.
    В мене телефон Епл, а планшет на Андроїді. Так от телефон просто літає порівняно і інтернет краще ловить і швидше на команди реагує.
    В Андроїді я розчарувалася
     
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    fiesta, тут виникає питання, а які у вас по потужності телефон і планшет? в значенні к-сть ядер процесора, потужність в ГГЦ, оперативна пам'ять... можливо, просто планшет слабший і справа не в операційній системі? ;)
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Та от власне. Бо мій в мене самсунг двухядерний, на базі андроїд, то нічим не поступається по швидкості, літучості і плавності чоловіковому айфону. А от попередній - дратував, тормозив, виснув, і ваще я його загубила.
    Хіба батарея менше в ньому тримає, ну але я ним і користуюсь в режимі майже нонстоп.
    Чоловік пропонував махнутись зі мною телефонами, особливо після відомого оновлення, так воно йому "сподобалось":connie_pull-pigtail
     
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Розбираюся з Tapatalk, поки що сподобалося, що всі теми зручно розташовані, з цитуванням проблем немає, чомусь раніше думала, що це нав'язують непотрібну програмку, коли на ДП заходиш.
    Тільки смайликів не бачу...
     
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Знайшла я tapatalk. Завантажила.
    Цікаво ДП читати через нього. Але як там щось написати - якось мутно...
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2013
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    я не можу з айфона додавати фото(( то в мене тільки так?
     
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А що саме мутно? Якщо треба відповісти з цитатою, то один раз клікаєте на допис, і далі обираєте "quote". А просто без цитування щось дописати, то просто внизу теми стрілочку натиснути (та, яка в ліву сторону :) ). Щоб виправити щось в дописі, то знову по ньому клікаєте і обираєте "edit".
    Не бачу своїх "дякую" і "файно", карми також немає, а так все подобається, жодної реклами, кольорових лінієчок, вже не хочу на дп з ноута сидіти.
    Скоро піду у вихвалялки з новим подарунком яблучним :)
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Підкажіть мені будь ласка, айпад він тільки формат епаб для читання бачить? Як то зробити щоб і інші формати можна було читати?
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    zetta, я з арр качала програмку
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Роночко, детальніше, яка програма?
     
  12. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Я поставила собі на комп програму calibre в ній переводжу в потрібний формат книжку і закидую на планшет.
    Тут можна скачати, програмка безкоштовна і проста в обслуговуванні.
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    в мене, як завжди, суперчайникове питання:girl_cool:
    а планшет потрібно виключати часом(як от ноутбук напр.) чи не потрібно взагалі(як моб. телефон)?
    спочатку я взагалі не виключала, потім подумала що треба виключати. Але смішить мене питання планшета перед повною відключкою "Ви справді хочете вимкнути ваш мобільний телефон?"
    Чому він сам себе обзиває так?:girl_haha: в ньому ж нема такої функції щоб вставляти сім-карту і здійснювати дзвінки...?
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    В мого є місце на сімку, і сімка там є. І він не питає чи справді я його хочу вимкнути) я просто обкладинку ну чехол зверху закриваю і він відключається , хоча теж не знаю чи треба кнопкою )
     
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    як, повністю? чи просто екран гасне?
    його треба вимикати повністю, наприклад на ніч як компютер?
    я просто боюсь швидко загнати батарею якщо через день заряджатиму(
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Через день? Ми кожен день заряджаєм бо я і найменша дитина в основному його і юзаєм . Ну я кнопочку натисну і екран гасне, обкладинку якщо відкриваю то екран загоряється хоч і виключала кнопочкою. Чи може то кожен раз треба тримати кнопку до повного виключення ? Не знаю.
     
  17. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Для повного відключення є спеціальна кнопка, то що гасне екран - режим сну.
    Я свій виключаю на ніч, батарейка працювала добре до часу того дурацького оновлення. А тепер почала сідати просто миттєво. Якщо до того вистарчало на дві-три доби, то тепер заледво на добу :sad:
    Я теж постійно лише планшетом користуюсь (і для скайпу, і для музики, і тд)
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    ну то я теж так буду робити:smile:

    ---------- Додано в 11:56 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    от того й найбільше боюся.
    в мене він переважно для дальніх поїздок, для вбивання часу десь в чергах, ну і для вишивання:girl_flirt:
    а кабель то коротюсінький)

    ---------- Додано в 11:56 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

    то він самостійно зробив те оновлення чи треба щось там нажати?
     
  19. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Треба було підтвердити те оновлення, що здуру зробило багато людей. Але то айпеда стосується, не знаю як там в інших планшетах.
     
  20. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Так дивно, на мій айпед прошивка ніяк не вплинула. Може у вас якась програма зажирає акумулятор? Спробуйте "вбити" програми на ніч, щоб протестувати собі. Чи вдень, коли не користуєтесь. Особливо ті прожки, що gps юзають. Або блютуз ввімкнений випадково :) в мене з новою прошивкою часто не помітно вкючається.

    Планшет, як і мобільний я повністю не виключаю. :)