Допоможіть планшетному чайнику.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем zetta, 4 Вересень 2013.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    На айпаді власне сафарі гарно дивиться якісь відео, а онлайн не знаю. Не дивлюсь.
    На рахунок качання то не все платне , там в кіоск і апсторі є і безкоштовно.
    Щоб качати фотки треба синхронізувати комп з айпадом прогою айклод здається , вона дозволить по блютузу качати , інакше він не бачить ніяких пристроїв . Прогу качаєте на комп . Мені то все старша донька робила )
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    1. Я дивлюсь в safari
    2. Встановіть програмку emoji. Можете ще в гуглі почитати, як то правильно зробити.
    3. AppStore.
    4. Виділяєте текст і копіюєте, потім вставляєте як цитату.
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Завжди не любила оновлення програм.... І тут оновили на свою голову. Такі не гарні ярлики стали, але найгірше як закривати програми?? Раніше потримав трохи на ярлику і закрив а тепер потримала а вона навпаки відкриває ((
    Таки розібралася.
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2013
  4. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    підкажіть ще мені, як закривати?
     
  5. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Дівчата, а як в карму писати з планшета? Бо в мене всі віконця як з'являються, так відразу і зникають... :sad:
    То саме з "пошуком"
     
  6. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    В мене та сама біда і ще після спроб написати у карму масштаб вікна стаэ гігантський. А шукаю через розширений пошук. Іноді замість результату видаэ помилку, але якщо оновити сторіну то з'являэться вікно з результатом пошуку.
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    то кошмар!! як звикнути? в мене таке враження що я користуюь новим планшетом і телефоном
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Так закривати - цикаєте два рази підряд на кнопку , з'являються пороги ті що відкриті. Берете і суните їх у верх . Ну я таке вичитала . Працює.

    ---------- Додано в 09:59 ---------- Попередній допис був написаний в 09:57 ----------

    В карму я пишу легко. Сиджу з хрома. Деколи при наборі тексту зникає віконце а відкриваю і продовжую.

    ---------- Додано в 10:00 ---------- Попередній допис був написаний в 09:59 ----------

    Оновлення це якесь фу. Але читаю що в людей воно ще раніше основилось , і теж більшість фукає. Тепер перед оновленням буду читати чи варто.
     
  9. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    І я плююсь на те оновлення, ніяк звикнути не можу, ну таке вже фууу, ще й від чоловіка вислухала, бо виявилось, що він мене попереджав, але я щось то видно повз вуха пропустила чи забула :sad:
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    В мене теж з тим біда. Пробую декілька разів, одне і те саме постійно, віконця зникають, як тільки хочу текст ввести.
    Добре хоч з додаванням фото і копіюванням-вставлянням розібралась.
     
  11. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    попереджав, щоб не оновлювати?
    бо на планшеті я вже оновила, а на телефоні - ні. то каже чоловік, що тепер не зможу скачувати програмки на тел. чи то не так?
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    І година злетіла .
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    подобаэться?
    я два дні стійко трималась..чоловіком бігом пооновлював на плантшетах і телефоні..а я не давалась...мені не подбається, а він вчора вночі взяв і без мене мій оновив:sad:
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    та це жах... я цілий шкандаль вдома закатала... де мої старі іконки і жовтий папір нотатника, Сафарі якийсь фуууу... нахолєру було чіпати дизайн - не панімаю :girl_mad:
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Оооо, бачу не тільки мій чоловік плюється на своє оновлення на айфоні.
    Блєск.
     
  16. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Я нажимаю на + і вибираю опцію "відкрити у сусідньому вікні" і в сусідньому вікні карма гарно відкривається і можна спокійно писати.
     
  17. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Ні!!! Але користуюсь AppStore, то каже чоловік, що без оновлення не зможу скачувати програмки. То так?
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

     
  19. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Чоловік в себе не оновлює вже не знаю скільки часу (ще навіть попередні оновлення не робив), ніби нормально закачує потрібні програми. Просто каже висить собі оновлення та й по всьому.
    Але може то залежить що там закачувати.
    Ооо, я поки дошурупала як іі нормально встановити, то стільки часу й нервів змарнувала.

    І взагалі, кінцево розчарувалась в епплі і хочу тепер андроїдний планшет!
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Підкажіть як її змінити ту годину. В мене сьогодні висить набір тексту на форумі. Спочатку пишу а потім цілі слова з'являються. Злить мене то все.
    Все з годиною розібралась з першого разу.
     
    Останнє редагування: 27 Вересень 2013