Допомога святого Юди Тадея

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Відьмочка, 3 Липень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Під час іспиту? Шпаргалка під час іспиту - це не допомога. Допомога, це коли вам розповіли питання перед іспитом. А під час - то вже обман. Не думаю, що святі в такому допомагають.
    Треба думати, що пишете й говорите. Особливо в таких темах.
     
  2. EmmanuilaNY

    EmmanuilaNY New Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    не шпаргалка - підказка. ніхто мені всю відповідь під час екзамену не буде писати
     
    Останнє редагування модератором: 23 Травень 2012
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Ви самі собі заперечуєте.
    Якщо ви в Нью Йорку, то знаєте, наскільки серйозним є ставлення до обману й крутійства. Або знаю, або не знаю. А шпаргалки, підказки - то все нечесні шляхи до мети. Доволі невдалий приклад ви обрали. А хотілося би почитати власне правдиві свідоцтва про допомогу.
     
  4. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    св.Тадей дуже допомогає мені в житті і моїм рідним, дійсно в таких ситуаціях, які здаються безнадійними!
     
  5. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Хочу усім розповісти про допомогу св.Юди-Тадея. Мій племінник Юра хворіє астматичним бронхітом. Коли в нього починався кашель мама Юрчика знімала його лише гормонами, а цього разу почала девятницю до Тадея, коли закінчила її - син перестав кашляти без ніяких гормонів.
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Коли я ще була малою, мої батьки дуже сварилися. Для мене кожна їх сварка була дуже важкою, я дуже переживала, плакала і молилась. І того разу, я стала на коліна, чогось вирішила помолитись до Св Юди Тадея. Відмовила молитву, і пішла подивитись, з надією, як там справи в батьків: заходжу, раптово, тата чогось зануджує, він біжить в туалет, а коли приходить - сварка припиняється, в сімї запанував спокій... Так молитвами св Юди Тадея Господь Бог дав мир сімї, заспокоїв плачучу дитину, мене. Це було дуже вражаюче, що так скоро Бог вислухав мої молитви.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Не можу не розповісти.
    Сестра моя провчилася рік за обміном у Німеччині. Щоб закінчити і другий рік магістратури, керівники стипендіальної програми поставили умову: треба поступити в університет на загальних підставах для іноземних студентів, тоді другий рік стипендію продовжать, а ні - програма для неї завершена. Вона успішно склала іспит на знання мови, мала блискучий диплом бакалавра і магістра в Україні і виконувала усі можливі вимоги до навчання. Проте пройшла дата оголошення рішень про прийом, а їй лист не прийшов. І ось 30 вересня, за 2 тижні до початку навчання приходить відмова. Рук ми все ж не склали, вона поїхала оскаржувати рішення, а я і мій батько почали молитися до Святого Тадея. Оскарження теж відхилили, так що надії майже не було. Проте яким було наше здивування, коли інша людина, яка раніше і чути не хотіла про студентів з України, не бажала надати елементарну інформаційну допомогу (що входило в її обов"язки), прийняла її поза визначеними годинами, а почувши про прохання сестри одразу з порога впізнала її і відповіла "Без проблем, я ось вношу Ваше прізвище у базу даних, завтра залагодьте усі необхідні формальності". І це при тому, що сплили усі можливі терміни, а такий випадок можна вважати безпрецедентним. Направду Господь за посередництвом Св. Тадея робить великі чуда:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Пам'ятаю, як на першому курсі моя одногрупниця, тримаючи маленьку книжечку у руках, молилась перед здачею іспиту. Це була дев'ятниця до Святого Тадея. Так я вперше дізналась про цього Святого, зокрема про те, що Він має особливу ласку від Бога допомагати студентам.

    Пам'ятаю, як ми утрьох - ще з однією одногрупницею, ходили купувати таку ж книжечку до церковної крамниці біля Арсеналу. Тоді я ще й Львова добре не знала. Проте книжечка відтоді завжди зі мною.

    З нею я здавала майже кожен іспит - так було набагато легше, спокійніше. Університет я закінчила лише з однією 4-кою, а бували ситуації різні, вчитись було дуже важко: як би ти не вчився - з усіх питань ти все одно не знав бодай одного-двох, деколи просто фізично не встигалось щось прочитати-дочитати. Мені ж у цьому плані дуже везло. Цьому я завдячую допомозі Святого Тадея. Якщо у неї вірити - усім серцем, вона справді надійде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Я теж купила собі книжечку з дев"ятницею до св.Юди-Тадея і хоч ще не почала молитись по правилах книжечки, бо хочу підійти до цього дуже серйозно, але почала молитись своїми словами щодня і відразу відчула велику підтримку, незрівняне відчуття спокою і оберігання...
     
  10. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Також маю маленьку книжечку з молитвами до Св Юди Тадея. Дуже мені подобається той образочок з зображенням Святого на першій сторінці, обличчя таке щире, добре лагідне, відчуваєш мир і спокій у серці. За посередництвом Святого також багато моїх молитов були вислухані. Десь прочитала, що Св.Юда Тадей був дуже покірний і лагідний, а мені так бракує таких чеснот, тому маю Його за взірець любови до Бога.
     
  11. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Я на п'ятому курсі універу дуже хотіла попасти на добру роботу. Ходили чутки, що треба заплатити, щоби взяли. Я пішла в одну компанію, знаючи, що є дуже цікава для мене вакансія. Перед тим молилася дев'ятницю до Святого Юди-Тадея. Прийшла у відділ кадрів, кажу "Ось резюме, знаю що маєте вакансію, візьміть на роботу". А вони мені "Ви що, немає ніякої вакансії". Я ще раз подумки попросила Святого про допомогу. І тут дівчина, що мені вже фактично відмовила, кудись вийшла. Тоді зайшла, каже "Ідіть до керівництва, просіться, може і візьмуть Вас". Я таки пішла, виявилося що оголошено конкурс на заміщення вакантної посади, і я той конкурс пройшла.
    Потім виявилося, що іншою претенденткою на дану посаду була родичка начальника відділу кадрів.

    І ще, коли проходила тестування на іншу роботу, вже значно пізніше, також дуже молилася до Святого Юди-Тадея, бо тестування було математичним, а я знала, що то не моя сильна сторона. І якось (чудом!) пройшла те тестування, і попала на роботу...

    Ще можу багато писати про допомогу цього Святого, він в моєму житті вже немало допоміг, і ще буду до нього молитися.
     
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Близько 2 років тому я вперше почула про св. Юду-Тадея, і про те, що він є заступником тих, хто знаходиться у безнадійній ситуації. Сусідка сказала, що щодня звертається до нього з молитвою.

    А за деякий час після цієї розмови я була в церкві Юра. І я досі не можу пояснити, яким чином це сталося, але я відчула потребу звернутися саме до Юди-Тадея - своїми словами. На той час для мене головною проблемою була відсутність роботи. Ніби і не безнадійна ситуація, але час йшов, і нічого не змінювалося, атмосфера в сім"ї погіршувалася, я була просто у відчаї.. Після молитви стало якось легше, з"явилася впевненість у тому, що з Божою допомогою все буде добре. І вже за кілька днів мені дивом вдалося уникнути працевлаштування, як потім виявилося, в дуже сумнівну організацію, хоча на перший погляд вакансія була досить привабливою. Щось мене зупинило, і я відмовилася в останню мить. Натомість з допомогою Св. Юди-Тадея дуже швидко моя проблема з роботою таки вирішилася найкращим для мене і моєї сім"ї чином. Я навіть і не сподівалася на такий розвиток подій.

    З того часу я звертаюся до Юди-Тадея у складних ситуаціях, і переконуюся у його допомозі та заступництві. Відмовляю вервицю, молитви, рідше - дев"ятницю і дякую Богові за всі ті ласки, якими він обдаровує нашу сім"ю за посередництвом цього Святого.

    До речі, того ж дня у церкві Юра я придбала медальончик Св. Юди-Тадея, він завжди зі мною. І з того дня я вважаю його своїм покровителем.
     
  13. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    На початку моєї вагітності в мене почалися болі і кров"янисті виділення, лікар запідозрила позаматкову вагітність, що я тоді пережила, не знаю як описати. Знала, що у важких ситуаціях дуже допомагає молитва до святого Юди-Тадея. Молилася разом з чоловіком дев"ятницю за мою вагітність і народження здорової дитинки. Бог через заступництво святого Тадея вислухав наші молитви, незважаючи на важкий початок вагітності в подальшому все було добре: я чудово почувалася, не лежала в лікарні, пологи пройшли майже без стимулювання, дитинка народилася здоровою. Дякую Богові і святому Тадеєві за всі ласки.
     
  14. Queen V

    Queen V New Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Христос Народився!

    Побачивши тему про св. Юду-Тадея, я вирішила зареєструватися і також поділитися своїм досвідом. Звертаюся до апостола Тадея вже протягом п'яти років, і хоча за весь цей період Він випросив у Господа безліч ласк для мене і моєї сім'ї, я не перестаю дивуватися його могутній силі і опіці.
    Св. Юда-Тадей допомагає у різних ситуаціях, але основне щиро і з глибокою вірою та повагою молитися до нього. Під час навчання кожну сесію я починала з "Дев'ятниці..." і св. Тадей допомагав легко і успішно здавати іспити, оскільки швидко засвоювала вивчений матеріал і питання попадалися хороші. Молилася я також і протягом усієї вагітності і знаю, що саме завдяки св. Тадею вагітність та пологи пройшли добре, і в мене народився здоровий синочок (якому друге ім'я я дала Тадей, в подяку за його постійну допомогу).
    Безліч разів він допомагав моїй мамі, подругам і рідним, тому я не перестаю казати людям щоб молилися до нього і він вас обов'язково вислухає і цей момент буде неймовірним:give_heart:. Я можу ще дуже багато розказувати про святого Юду-Тадея але хочу щоб Ви самі переконалися в його допомозі.
    Бажаю усім любові, здоров'я і миру!!! Нехай Бог завжди буде у Ваших серцях!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Коли не могла завагітніти, то молилась до Юди Тадея, і в мене доця Настуся. Цього року мала збільшені лімфовузли, хотіли їх різати, після дев*ятниці до Апостола все столо добре. Зараз знову молюсь і надіюсь що і в цій справі мені допоможе .
    Сьогодні ще найшла як на вервечці молитись.
     
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Допоміг і цього разу, хоча шанси були майже нульові.
     
  17. marinkayurika

    marinkayurika New Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    в Бориславі,в церкві св.Анни є мощі св.Юди Тадея і всіх апостолів, дуже багатьох святих.
     
  18. Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Святий Юда Тадей є могутнім опікуном та скорим помічником для тих, хто просить в нього заступництва!
    Недавно розглядала книжки на розкладці духовної літератури, і якась старша жінка розповіла мені про велику допомогу Святого Юди Тадея у зціленні її матері від епілепсії! та оздоровлення її внука!
    Вона також поділилася зі мною порадами, як потрібно відмовляти дев'ятницю, щоб наша молитва була вислухана!
    Отже, спочатку потрібно прочитати всі вступні молитви, тоді приступаємо до відмовляння дев'ятниці.
    На протязі цих дев'яти днів ми повинні:
    - приступити до сповіді та прийняти Святе Причастя в честь Юди Тадея;
    - покласти свічку до ікони сятого в церкві, чи в каплиці;
    - зробити посильну пожертву для потреб людини, яка цього потребує;
    - не мати стосунків з чоловіком, тобто перебувати в чистоті. Також ні з ким не сваритися, не гніватись.
    Тепер можемо надіятись, що Господь вислухає наші молитви і зішле ласку, про яку ми просимо!
     
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    в мене в книжці такого не пише.

    це пише.
     
  20. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Коли отримали результати аналізів чоловіка ,ми і ллікарі були в шоці ШОЄ-60 . РОБИЛИ ренген -легені чисті,лор-теж все в нормі,зробили УЗД внутрішніх органів-норма,в нас був відчай і ми почали з чоловіком відмовляти девятницю до святого Юди Тадея .Я наполягла щоб чоловік ще раз пройшов УЗД і Жельов побачив камінь в сечоводі який блокував ліву нирку ,яка була збільшена вдвоє. Дякуючи святому і Богові вдалося зберегти нирку і чоловік вже бігає .Ми переконалися ще раз в Божій любові до нас грішних і в великій допомозі св.Тадея