Допомога святого Юди Тадея

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Відьмочка, 3 Липень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: То які обіцянки давав Ісус, а які Юда Тадей?

    Так сказано, що буде вислухане в конкретний день і то точно. Про корисність прохання нема ніц. :confused:
     
  2. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: То які обіцянки давав Ісус, а які Юда Тадей?

    Прикро що ми до Бога не можемо самі молитися.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: То які обіцянки давав Ісус, а які Юда Тадей?

    Та можемо. Проте й так, як ми просимо про молитву один в одного, так само й у святих. Криміналу в тому нема. Інша справа, що говориться про якісь неіснуючі обіцянки, бо то вже обман і самообман.
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2010
  4. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: То які обіцянки давав Ісус, а які Юда Тадей?

    Два тижні тому знайшла листочок з такою Новенною в церкві. Перед молитвою-благанням там ще описано , що 9 примірників цього благословення кожного дня необхідно залишати у якійсь церкві чи костелі
     
  5. okeja

    okeja New Member

    Відповідь: То які обіцянки давав Ісус, а які Юда Тадей?

    Вислухане прохання ще не означає, що воно буде виконане, воно просто розглянеться. Богу видніше чи дати нам те, що просимо.
    Так, пише, щоб залишити в церкві 9 примірників. То хай буде. Це ж добра справа! Молитись не буває забагато, головне, щоб людина вірила, що це допоможе. А як ні, то на це є воля Божа.
     
  6. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: То які обіцянки давав Ісус, а які Юда Тадей?

    Я б сказала Богу видніше чи ми на це заслужили

    ---------- Додано в 20:59 ---------- Попередній допис був написаний в 20:55 ----------

    Я також знайшла цю молитву і молилася, коли була вагітною. І, напевно, Бог мене почув, бо вагітність була дуже легкою, і синочок родився здоровенький!
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: То які обіцянки давав Ісус, а які Юда Тадей?

    Та ну. Це цілковито неправильне формулювання.
    Суть у тому, чи ТРЕБА нам те, про що ми просимо.
     
  8. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: То які обіцянки давав Ісус, а які Юда Тадей?

    Ну про це вже тоді треба подумати самому, перед тим як просити. Бо, звичайно, наприклад, просити, щоб мішок грошей звалився з неба і просити про здоров"я - це 2 ВЕЛИЧЕЗНІ різниці.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: То які обіцянки давав Ісус, а які Юда Тадей?

    Не завжди є можливість думати самому. Якщо ми просимо про щось, що нам у даний момент не треба, Бог нам цього не дасть. Просто треба бути цього свідомим, що не всі прохання сповнюються, але зовсім не тому, що ми не заслужили, а тому, що нам це не є потрібно, тобто немудро просили.
     
  10. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: То які обіцянки давав Ісус, а які Юда Тадей?

    Я з власного досвіду знаю, що дев'ятниця до св.Юди Тадея є дуже помічною. І тут не важливі "терміни виконання" чи якісь обіцянки, треба вірити і прагнути покращення свого життя.
    деколи навіть те, що не робиться, виходить на краще.
     
  11. EmmanuilaNY

    EmmanuilaNY New Member

    Дякую святому Юді-Тадею

    Перш за все хотіла б з пошаною поставитись до представників інших релігій чи громад. Головне, щоб Господь провадив нас до Себе й гуртував між собою. Для мене ця темка є просто свідченням, як цей близький мені святий допоміг мені. Ще в той час я пообіцяла йому, що буду говорити про його поміч стороннім людям. За 5 років навчання в Університеті, дякуючи його заступництву здала всі екзамени на відмінно і легко знайшла працю. Були такі моменти, що з 90 питань в моєму білеті траплялися саме ті 2, котрих я не знала. Вже у відчаї говорила "Тадею, помагай" - і раптово інші студенти передавали мені карточки з відповіддями:girl_claping: Я розумію, що це доволі банальний приклад, але в молитві відчуваю його присутність і головне - я знайшла друга, котрий мені завжди протягне руку помочі. Чи є хтось з дівчат ще, котрий міг би засвідчити із свого досвіду?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Дякую святому Юді-Тадею

    Прийшов сусід до нас, чоловіка якраз не було вдома. Сусід п*яний був, викрикав, говорив всякі дурниці. Діти налякані, я в шоці, не знаю як його спровадити, боюсь щось йому говорити, бо дуже агресивний був. І тут згадала, що на церковному календарі в мене був уривок молитви до Святого Юди-Тадея. Почитала тихенько цю молитву, потім ще в молитвенничку знайшла цілу цю молитву, не дочитала навіть до кінця, як сусід розвернувся і спокійно пішов.
    Не сказа ла б я що це банальний приклад, в мене самої таких прикладів безліч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Дякую святому Юді-Тадею

    Постійно молюcя Дев"ятницю до цього святого. Одного разу в селі загубила десь по дорозі золотий хрестик і кулончик. Цей хрестик був дуже дорогий для моєї мами, так як він їй передався у спадок від її мами. І от ми з сестрою пішли на другий день шукати цей хрестик (бо замітила я лише на другий день, що загубила). Звичайно надії на те, що ми його знайдемо було дуже мало. І ми йшли і молилися до св. Тадея. І на дорозі серед пилу побачили щось блискуче. Це був хрестик з кулончиком. Його не замітити просто було не можливо. Я не знаю, як ніхто з прохожих не знайшов його.
    Я постійно відчуваю допомогу цього Святого.
     
  14. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Дякую святому Юді-Тадею

    в нас було веселіше- перед 2-ю вагітністю були серйозні проблеми із нирками. Дуже серйозні, і я просила в Юди-Тадея і в Миколая Чарнецького (мощі якого є в нашому храмі) про допомогу і щоб дали мені хлопчика. Без проблем виносила вагітність (хоч в це при моїх проблемах не можливо було повірити), народила здорового активного хлопчурика. Назвала Тадейко:) і хрестини випали на день Миколая Чарнецького - 27 травня:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Дякую святому Юді-Тадею

    Я теж часто молюся цю Дев'ятницю, було багато випадкiв i в унiверситетi, в особистому життi. Часом, здавалося, що ситуацiя настiльки складна i нiчого вже не допоможе, але завжди ставало набагато легше i вихiд знаходився.
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Дякую святому Юді-Тадею

    минулого літа у Львові були мощі цього Святого, я дуже хотіла піти, оскільки знаю про силу молитов до нього + довго не могла завагітніти і вірила, що молитва може допомогти.....коли прийшла у церкву- якраз були хрестини малюка (хлопчика)... я собі чогось подумала, що це знак...... і от зараз у мене такий же маленький хлопчик солодко спить у ліжечку))))
     
  17. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Дякую святому Юді-Тадею

    Я постійно згадую св. Тадея і його чудесну допомогу в кожній хвилині. Іноді звертаюся до нього в ситуаціях, коли зовсім не заслуговую його допомоги, а він всеодно допомагає. Як в дріб"язкових ситуаціях, так і в життєво-важливих.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Тобто ви хочете сказати, що святий вам допоміг здобути оцінку нечесним шляхом?
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    Люди, у вас щось трошки попльонталось. Поміч не від святого а від Бога. Ми молимось не для того, щоб святий сотворив чудо, а щоб за його заступництвом Бог сотворив чудо.

    В випадку з загубленим кулончиком чи ланцюжком. Подібний випадок описаний ще в Старому Завіті, коли рабиня Сари, Агар зі своїм сином Ішмаїлом була сама в пустелі і була в розпачі, почала дуже сильно молитись до Бога і малий її сильно плакав. І тут вона побачила криничку. Та криничка там була завжди, але через те що очі її були закриті вона її не бачила.

    Я не заперечую, що молитвами через заступництво святих (тому вони і є святими і такими вважає їх церква) Бог робить чуда.
     
  20. EmmanuilaNY

    EmmanuilaNY New Member

    Відповідь: Допомога святого Юди Тадея

    про те я й кажу, так і знала, що той нарід причепиться до слів і.т.д. ніяк не нечесним шляхом - до того екзамену я готувалася неймовірно - спала лише три години на день. відповіді на ті 2 питання не знайшла - отримала допомогу через студентів, які знали на них відповідь. то не те, що я гуляла-халявила - помолилась і отримала відмінно:girl_cool:
    По-друге - так вся поміч від Бога - Тадей є моїм заступником перед Ним.
    Пост-скриптум - хотілося б почути подяки і свідчення людей, котрим Господь поміг за святого посередництвом, а не прискіпування до слів.
    А также додаток - подяки за заступництво Тадею із закордону
    http://mb.com.ph/articles/193399/miraculous-stories-and-st-jude Бог в поміч!
     
    • Подобається Подобається x 1