Домашні поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Chortenia, 2 Липень 2008.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Не думаю, що від харчового оцту щось буде. ;) АЛЕ Ви тоді перше трошки влийте на менше відро, раз вагітні. :) Бо то пропорція на велике відро.
     
  2. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    я не оцту боюся, а просто кажуть якщо поніганатися , то можна пришвидшити процес :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Намотайте шмату на швабру. :) Або є такі спеціальні mops. Ними й зручніше. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Давно була така паста, по-моєму, паста Гойе (е впевнена, чи правильно назву написала, бо не пам'ятаю), вона тверда і зеленого кольору, на виглд схожа на пластилін зелений. Її треба було натерти на шматку і тою шматкою чиститу прикраси. Може хто пам'ятає таке, то поправте мене з назвою. Я думаю, що може в 1001 дрібниць повинна продаватись:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. IR@

    IR@ Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Зараз, у ювелірних магазинах продаються спеціальні хустинки зі спеціальним розчином, пару хвилин і виріб як новий!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Про накип дівчата, не морочіть собі голови. Брали знайомі хіміки дорожезні засоби від накипу, аналізували склад і тепер зі всього накип знімають звичайною лимонною кислотою.
    Мию чайник лимонною кислотою вже 7 років.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    А я звичайним оцтом. Пів стакана оцту і зо літру води і все чистісінько!
     
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Можна і оцтом, але кислота не так різко пахне :).
     
  9. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Так само з пральною машиною...Скільки грошей пішло на ті Калгони (а перемо ми щодня, якщо не кілька разів на день), а прийшли з сервісу хлопці і сказали раз на місяць засипати 5 пачок лимонної кислоти у віддлення для порошку і прогнати машину вхолосту
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    І нам так радили. Лише казали це робити десь раз в пів року. А на рахунок Калгону, то казали, що можна додавати, але великої погоди він не зробить, бо в нас вода надто вже жорстка.

    Мила в суботу паркет, як тут порадили , водою з оцтом. Супер!!! Так блистить. І ніяких розводів. Всім раджу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    А в мене питання, пральну машину на скільки градусів включати і який режим прання, щоб нормально накип відійшов? бо в різних режимах різна кількість води на 5 пачок лимонної кислоти, і скільки її в чайник класти на 1,5 л води?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

     
  13. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    машину ще не пробувала, але в чайнику - 1- 1,5 чайної ложки вистачає. і ще трохи після закипання треба лишити-хай постоїть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Привіт! Хтось підкаже чим мити стіни, які чомусь цвітуть після "євроремонту"? Було дуже волого деякий час (а можливо погана вентиляція), і по всіх стінах поробилися такі крапочки, які з часом почали цвисти. Я так час від часу мию простою водою. Можливо є якийсь засіб? Бо до ремонту нового ще далеко.
     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Не знаю, чим відмити. Та і думаю, можуть знову зявитися.
    А може то через пластикові вікна?
     
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Цвіль зі стін не змивати треба, а усувати. Вона дуже небезпечна. Підіть в господарський магазин, там продають спеціальний розчин для таких речей.
    А від вікон цілком може бути сирість - вікна не можна постійно закупорювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Цвіль, це звичайнісінький грибок. Ми колись купляли пеніцилін розводили з водою і мили тим розчином стіни. То правда була вапняна побілка, але на 2 роки помогло:)


    А ювелірні вироби теж чистила пастою Гоє, правда робила шовкову полірувальницю. Куском шовку обшивала дзеркало, і на ту сторону де матове наносила капельку пасти і чистила. А з середини просто добре протирала шовком. Але шовк має бути натуральним:) Але в тому є недолік верхній шар знімається
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    Зараз займаюся тим, що робимо побілку, бо так само за останні дві зими почорніли стіни. З вікнами пов*язати не можу - вони у мене вже 8 років стоять, побілка(типу євро) 6 років, а стіни чорніють два роки...
    Розчин для обробки - протигрибкова грунтовка, вона чорноту не знімає, тільки захищає від подальшого розповсюдження цвілі.Після неї треба малювати стіни або робити іншу декорацію...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Домашні поради

    лимонна кислота для чайника...треба спробувати, тільки де її взяти, бо я не бачила її в продажі давно...
    Що робити з пилем...маю гарні лакові меблі...пилу на них..мати рідна, не встигаю з шматою бігати...ніякий засіб поки не поміг.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Домашні поради

    А якщо нема лимонної кислоти то попробуйте використати звичайний лимон, ну тобто сік кількох лимонів.

    А що у вас нема такого плину для протирання меблів який усуває пилюку на них? В нас є і я ним користуюсь, помагає, правда треба що-тижня протирати, але принаймі не щодня :shy:
    [​IMG]