Домашні цукерки

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем masaryk, 8 Грудень 2012.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

    О, то супер, а какао терте ?
    Може у них ще й знижка є, якщо багато брати?
    і агар у них 100 грам 40 грн, клас!
     
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Домашні цукерки

     
  3. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    дівчата, я на терте какао та нераф. масло підписуюсь
    AilataN, то до Вас з тим? взяла б 1 кг. тертого та пів кг. масла
     
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    ви ж мене уже не рахуєте, так? Бо напевно таки купуватиму у себе, той магазинчик недалеко від мене ;)
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

    Отримала какао терте- пахучеее, ммм! :girl_dance:Масло какао-пахучеее ,мммм!!:girl_crazy:

     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

    Снежки из белого шоколада
    Ингредиенты:
    340 г белого шоколада
    1/4 стакана жирных сливок
    170 г миндаля, измельченного
    2 ст.л. бурбона или темного рома
    1,5 стакана кокосовой стружки

    Приготовление:
    На водяной бане растопите шоколад вместе со сливками. Помешивайте постоянно, до однородной массы. Добавьте миндаль и бурбон. Вылейте массу в квадратную форму (20 см), поставьте в холодильник примерно на час, до затвердевания.

    После чего разрежьте массу на 64 квадратика, каждый квадратик скатайте в шарик и обсыпьте кокосовой стружкой. Держите лакомство в холодильнике до подачи к столу.
    Источник: журнал «Hallmark»
    Апельсиново-шоколадные конфеты

    Ингредиенты:
    225 г шоколада
    2/3 стакана шоколадного сливочного масла
    4 яичных желтка
    4 столовых ложки сахарного песка
    1,5 столовых ложки тертой цедры апельсина
    2 столовых ложки молотых орехов пекан
    Приготовление:
    Растопите масло в кастрюле. Добавьте шоколад и растопите его на слабом огне. Снимите с огня, остудите.
    В отдельной емкости взбейте желтки с сахаром. Добавьте к желткам шоколад с маслом, цедру и орехи. Перемешайте и поставьте смесь в холодильник. Когда масса застынет, с помощью французской ложки вырежьте из нее шарики, разместите их на провощенной бумаге. Обваляйте шарики в шоколадной кондитерской стружке. Держите конфеты в холодильнике до подачи на стол.


    Конфеты "Птичье молоко"

    Для рецепта Вам потребуются:
    - сок (любой) - 2 стакана
    - желатин - 1 ст.л.
    - молоко концентрированное - 1 банка
    - шоколад - 100г
    - сметана - 3 ст.л.

    Сначала готовится начинка: 1 столовую ложку желатина залить стаканом сока либо процеженного компота. Через час, когда желатин набухнет, добавить еще 1 стакан сока и поставить на медленный
    огонь, постоянно помешивая, пока желатин не растворится, затем снять с огня.
    Когда масса остынет, влить банку концентрированного молока без сахара (вливать постепенно), взбивая, чтобы масса стала пенистой. Затем массу вылить в формочки и поставить на холод на 4-6 часов. Нужно следить, чтобы масса не проморозилась, иначе готовые конфеты потекут.
    Перевернув формы, выложить начинку на доску. Плитку шоколада и 3 столовые ложки сметаны подогреть на слабом огне, пока масса не станет однородной, и полить начинку: сначала с одной стороны, затем, когда застынет в холодильнике - с другой.
     
  7. AilataN

    AilataN жива

  8. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Домашні цукерки

    Маю два питання
    їх тре нагрівати?
    Бо я щоб не купляти хімії взяла домашню сметану і дала туди цукор і поставила над батареєю. Стояло може з годину - ніц не розтало.

    Друге: бачила на базарі такі кусні шоколаду продають - я так собі думаю що то какао-терте - правильно? Якщо так то чому воно 25 грн/кг, а якщо наприклад брати в неті то 100 і далі?
     
  9. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    Ні, не правильно. То глазур кондитерська, соя - її чи не основний інгредієнт. Я ту бяку ніколи не купую, вона біля какао навряд чи лежала.
     
  10. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    На новорічний стіл робила такі цукерки з кокосом, згущеним молоком та мигдалем в середині...

    [​IMG]
     
  11. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Домашні цукерки

    Оскільки ми тут говорим про домашність і натуральність, скажіть будь ласка які вершки берете для приготування цукерків і де їх купляєте?
     
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Домашні цукерки

    мені все таки цікаво як розтопляти цукор в вершках? Бо підігрівати боюсь (не скипляться)? А просто в теплі щось я прогресу розчиняння не бачу :sad:
     
  13. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    я б взяла пів кілограма тертого какао. Може ще хтось планує брати пів кіло, щоб вийшла гуртова ціна?
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

    гріти.
    Чого скипляться? Все одно ви ж даєте т-ру до розчинення масел? Тобто грієте. Візьміть цукрову пудру, так легше.

    ---------- Додано в 23:37 ---------- Попередній допис був написаний в 23:35 ----------

    В сметані - зкипляться, бо то кисломолочний продукт, на відміну від вершків. А підігріти таки треба. Як какао терте і масло какао туди додати? тільки гріючи.
     
  15. Відповідь: Домашні цукерки

    Я своїй малечі роблю чорнослив, курагу и горішкі у шоколаді, їм дуже смакує... А про желейки нажаль не чула((
     
  16. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    Моя бабця варила також цукерки з сметани (це точно пам"ятаю) і цукру.Були дуже смачнючі.Нямммммм, смак з дитинства.:girl_smile:
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

     
  18. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    От на яку красу натрапила в неті. Тепер треба дочекатися червня.

    Полуничне Рафаелло

    склад:

    Полуниця - 200 г
    Яйце - 1 шт
    Цукор - 5 ст.л.
    Масло вершкове - 30 г
    Сир (творог)- 250 г
    Борошно - близько 1 ст
    панірувальні сухарі
    кокосова стружка

    Приготування:
    Збити яйце з цукром і продовжуючи збивати додати вершкове масло і сир.

    Потім в масу додати борошно.

    Замісити легке тісто.

    Відщипувати від тесту невеликі шматочки і робити з них коржики. Покласти в середину по цілій полуничці.

    Скачати в кульки, присипаючи руки мукою.

    Кинути їх в киплячу воду і після того як спливуть, варити 3 хвилини. Виловити шумівкою. Обваляти в суміші сухарів і солодкої кокосової стружки.

    При подачі прикрасити полуничками.

    Фотка чомусь сюди не завантажилася, а яка то краса.....
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    Робила сьогодні такі цукерки (ніби і простецькі, з цукатів і горіхів, але на смак такі з гостринкою).
    150 г кешью
    150 г цукатів з імбиру (ось і головна "родзинка")
    цедра одного лайму (можна лимону чи апельсину)
    1 стручок ванілі
    1-2 ч л меду - у мене був вересковий, темніший, ніж гречаний, і смачніший :)
    дрібка куркуми
    Горіхи з імбиром перемолола в брендері, потім натерла цедру, витягнула зернята з ванільного патичка, додала куркуму, мед, перемішала, і в паперові корзиночки розфасувала.
    до чаю з м'яти - бомба :) але треба домашніх про імбир попередити, бо мій муж одразу цілу цукерку з'їв, то каже, що пекло. А я так люблю гостре, що якби мала табаско, ще б його туди влила. фотку додам з понеділка, бо вдома не маю компа, пишу з телефона.