Догодовування малятка

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Аня, 8 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Догодовування малятка

    tanchyk, а з якого віку ви взага почали прикорм?
     
  2. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Дівчата, хто що дає дитині після року на сніданок, ми до недавна їли гречку з молоком. Тепер не хоче, тільки молоко з тарілки вип"є і все. Вівсянку не їсть, перловку не їсть, пшеничну також не хоче. Готую смачно, в чому проблема, або чим замінити:girl_mad:
     
  3. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Якщо ріжуться зуби, краще не вводити нові продукти?
    Якщо доня почала рідше ходити в туалет, місцями її то турбує, прикорм зняти на деякий час?
     
  4. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    У мого таке саме було. Якраз на 7 місяці, коли збільшилися порції прикорму, це й почалося. Одного разу він так тужився, що було трохи крові в калі.Я йому відміняла прикорм на 2-3 дні,хоча педіатр говорила, що не варто. Консистенція калу змінилася і йому було незвично тужитися. До місяця часу все внормувалося і тепер какає кожного дня. Думаю, що варто дивитися по дитині. Якщо вже дуже мучиться і тужиться, то краще на декілька днів відмінити.
    Також педіатр радила давати як мінімум 1 печене яблуко в день і водичку пропонувати пити.
     
  5. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Моя в період прорізання верхніх взагалі майже від усього відмовлялася. Я прикорм не відміняла, але потрішки пропонувала що їй подобається. Більше з нашого столу давала.
    А от з каканням зараз у нас те саме. Досі стабільно було щодня. А зараз густіше і вона останні два дні ніяк не могла. Вчора тужилася, червоніла, але нічо. Нині вже 3 рази, ну але так зовсім трішки. І видно що дискомфорт є, бо кряхтить так, напружується. Може того що зараз більше м'яса їсть. Стараюся яблуко давати, вчора буряк, відвар з кураги.
     
  6. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Догодовування малятка

    в мене з малим зараз те саме..Сьогодні так тужився, що мені його аж шкода було:sad:
    Ість овочі кожен день і яблучко сире, від каш на відріз відмовляється, з чим би я їх не мішала... Не розумію чому стілець такий зараз став у дитини..
     
  7. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Догодовування малятка

    сирок часто даю, каші чергую, але найчастіше - вівсяна або рисова з бананом чи без.
     
  8. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    ще даю терте яблуко до каш, заморожені ягоди, чи фруктові пюрешки. і сама таке люблю), якщо без молока.
    ще моя катруся дуже любить всяке тісто))) млинці, оладки, макарони, вареники, палюшки, пельмені, з яких виколупує мясо, але то принципово мають бути пельмені :girl_haha:
     
  9. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Аналогічно, різні каші на молоці з додаванням фруктів. Гарно нам йде кукурудзяна і рисова, ще мультизлакові.
    А ще часто роблю "раки" (у нас так, то називають по-бабульковому) булочка здобна на молоці, може бути рогалик чи халла + трішки цукру, але якщо булочка солодка, то й без нього.
    Ще буває печенько+сирок = сніданок.
    100% наші смаки. То просто не відженеш, макарони і налисники, і шкірка від хліба ... - бест їдло.
     
  10. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    А на Миколаївщині в мене в селі таку страву називають "об"єденіє":girl_wink: Мій малий також тістолюб, але зранку то не то, сьогодні відкрили для себе манку, дуже сподобалась. Може не всі зрозуміли, нам вже 1,5 і пачкові каші вже не їмо, і блендером не користуюсь, може в консистенції проблема. Але ж до того все добре йшло, і зубів багато.

    ---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    та ми теж не їмо))) моїй дитині вже 2,5р :). але ж каші є не тільки мелені в пачках, ми взагалі таких ніколи не їли, варю з пластівців. і блендер в нас теж не використовується для цього.
     
  12. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Догодовування малятка

    ми щодня їмо ціле яблучко)

    ---------- Додано в 11:18 ---------- Попередній допис був написаний в 11:14 ----------

    десь в 5міс і тиждень, а з 5 міс. тиждень давала рідину з супчика(картопля,морква, цибуля
    )
     
  13. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    почали вводити кисломолочку. давала сирок Агуша. зі смаком банан-яблуко дуже малому сподобався, але читаю, що там є трохи цукру... від класичного трохи кривився, бо кислий, але їв. ще знайшла кефір Злагода. буду його давати, хоча з кефіру треба було починати...
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    Ооо, ви мене, дівчата, в дитинство ввігнали.
    Бабця щоранку мені таке робила, але то ся називало "бурка-парка":girl_crazy: (Тернопільщина))

    ---------- Додано в 12:31 ---------- Попередній допис був написаний в 12:29 ----------

    В мене зараз може полетять тапУчки, але шо ви так всі того цукру боїтеся?

    Я би більше отих смаків боялася. Можна взяти звичайний сирок, ну, нехай фабричний, але без смаків і яблуко з бананом самому додати.
    Та й цукру би тоді і не конче, бо банан сам по собі добряцько солодкий. Нє?
     
  15. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    все так, ви праві на рахунок додавання фруктів самостійно. напевно так і буду робити. а цукор - то його там трошки :)
     
  16. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Ми коли лежали в інфекційній лікарні, то там більість діток отруїлись покупними сирками та йогуртами Агуша Тотоша (і ще там якісь) Не полінуйтель і зробіть самі, сирок з кислого молока а йогурт з закваски. Це дуже просто.
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    Дівчата, в кого діки "однолтки" з чого плануєте починати прикорм?
    Бо мені нині педіатр дала таблицю, де початок прикорму з сочку і сирих фруктів. Ми так зі старшим стартували, але як на мене то не є правильно. З пиття вже певно ліпше якась сушка, а з їди гарбуза відварити на початку, чи шо?
    Маєм ще трохи часу для роздумів.:girl_in_dreams:
     
  18. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Догодовування малятка


    Ми трохи старші від вас і почали з мороженого кабачка ( не дуже сподобався) потім картопля, а потім додали гарбуза і тут нарешті нам сподобалось.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    Підкажіть як готуєте гарбуз для малявок?
    Скільки його варити, як різати, як їсти...?)))
    Таки планую почати з габуза. Перетирати не хочу. Попеклася на тому зі старшим, потім довго куски не розкусував.
     
  20. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Ми також починали з гарбуза. гарбуз я варю на пару, потім вимираю вилочкою, додаю іноді трішки свого молочка. Потім почала поєднувати гарбуз з цвітною капустою, картоплею. Зупку овочеву варю також, іноді з гарбузом. Взагалі у нас гарбуз основний серед овочів. Просто я дуже його люблю, навіть сирим їсти, і здається малій досмаку:)
     
Статус теми:
Закрита.