Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Початок обговорення тут

    Ознаки готовності до прикорму:

    16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

    Запис вебінару "Введення прикорму":





    ************************

    Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)


    та на ГВ. Але какашки стають все більш густі і тужиться більше почав. В мене таке враження що коли він поїсть то хоче ще пити ( особливо коли я його відмиваю то він прям воду з рук готовий пити, а потім вже не йде). То я думаю що я робилю щось не так. Може то так має бути і йому просто цікаво руки облизувати. тут просто дівчата писали що дають попити, а я все не знаю коли його давати і як часто?



    Я вгазалі дуже підзріло то Тьоми і Агуши відношусь, бо вже стільки випадків отруєння ними що страшно. Оскільки ми ще молочку не вввели то я поки читаю про цей "ринок" продуктів.

    Овочеві і фруктові пюре в нас йдуть гарно + як на мене вони набагато кращі ніж то що можна купити в магазиніі.
    Ми їмо яблучне пюре з банчки, бо запечене яблуко в дома не йде зовсім ( може через те що воно з магазину). Так само планую з грушею, бо домашньої нема, магазинне невідомо чим оброблене, а один банан давати то якось не дуже.
    Закінчився морожений домашній кабачок, то я йому баночного добавляю (що він не зїсть то їм я) і не бачу в цьому нічого поганого. Там основне правильно вибрати, що б самого пюре було не 30% а решта рисова крупа, крохмал і непонятно що. А чекати коли буде свіє перевірене то сенсу нема, бо на балконі нічого не вирощую і не збираюсь.
     
  3. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Є такі тут, хто зовсім не дає баночного?Чи все таки щось даєте?
    Бо я ото почитала і думаю, може я мачуха.
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Є,є...))
    Ні першого, ні другого разу.
     
  5. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Є)Ну не вірю я, що ті пюрешки такі вже супер-пупер корисні, без всяких бяк і т.д.
    До слова ми і несезонних овочів-фруктів стараємось не вживати самі і дитині не даємо - ну преспокійно дитина зараз може обійтись без груші чи сливки. Овочі ми морозили, щось було зі своєї грядки, щось купували в перевірених людей.
     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Я загалом не маю нічого аж проти баночок. Я й сама собі купую п'юрешки фруктові дитячі))) Тут мені дівчата дали пораду - до каші додавати! нямка)))
    Але й ті пюрешки різні є. Я от взяла грушеву, то склад 100% грушеве п'юре. Ок.
    А от яблучне, іншої марки, має крім яблука ше всякі компоненти...
    Ну але зараз малому крім яблука, банану з фруктів не планую нічого давати. Тобто ті фрукти, які зараз їдять в моїй сім'ї. Груші, яблука доречі, можна ще наразі купити на ринку в бабусь. Вчора купляла!
     
  7. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Юль, гаразд, 100% груша - ти візьми натри грушу і поклади в банку, що з нею буде?Тобто без усіляких хімдобавок все одно не обходиться.Тому я категорично проти цього.
     
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Ну чому? Якщо воно простерилізоване. І ясно що не сире, а печене чи там варене.
    Просто після термічної обробки сумнівна користь, як на мене.

    Загалом, я теж не бачу сенсу давати дитині баночкову їжу, бо в якійсь таблиці сказано, що треба в 6 місяців дати роколі, скажімо...
    Як на мене, дитині треба давати їжу прийнятну для нашого регіону в певну пору року і ту їжу, яку їдять в сім'ї.
    Незалежно від способу догодовування, чи то блендероване, чи кавальцоване, чи розварене.
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    як запіканка з сиру/яблук, то боже мій, що там лишилося, тре свіже дитині, а як з баночки - максимум вітамінів та мінералів, збалансоване харчування. що реклама з людьми робить))))))))
    дівчата, ви серйозно можете самі їсти то баночне? я колись після брата доїдала, то таке ..... ну і проносне класне))
     
  11. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

     
  12. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    І мій також ще жодного разу пюре баночного не їв. Може і б пробувала, але дерматолог сказав, що краще таке дитині не давати. А особливо наголошував на Тьомі і Агуші.


    Мій так само як беру його на руки і відкриваю кран, то ротик так гарненько відкриває і ту воду хоче пити. А ще в ванні, як купається, то також любить сьорбнути. Хоча дуже часто протягом дня йому пропоную попити.У нас максимум протягом дня випиває 50 мл.

    До речі, як часто дитині компотик варите? Бо я кожен день, але от думаю, що можна було б і рідше.

    І ще десь питалися тут, що можна додавати до каш, то моєму смакують каші з гарбузом (особливо рисова).
     
  13. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Парадокс в тому, що давала малому пробувати броколі баночне - не сипало, а ось на гарбузик "з грядки" - обсипало як має бути. І де логіка??
     
  14. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Та як де логіка? То ж два різних овоча.:)
     
  15. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Оля, ти ж знаєш що є:) Ще ні разу не пробували. Я пробувала хіба сама, коли на курсах в Антошці роздавали:)))
    А взагалі я на 100% погоджуюся з думкою Фісташки. От вбий мене не розумію, навіщо конче зараз взимку ввести дитині несезоний фрукт чи овоч у банці. Ну а далі як? Через рік, два теж купувати баночні пюре, бо свіжого нема, а дитині треба? Тому ми теж стараємся по сезону харчуватися, більш-менш під раціон сім'ї, плюс заморозки власні (бо і для себе їх робимо).
     
  16. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Я беру Гербер ( то не реклама) - там 99,9 яблуко, здається так само із грушею.



    Так само можна сказати на будь який продукт який купляєм, адже ми не знайємо що підмішували до грунту, не бачили як воно росло, і де його зберігали ( може там в тих підвалах і миші лазять і всяка зараза) + ніхто ж не перевіряє радіаційний фон тих продуктів.
    В нас знайомий все купляє на ринку у бабусь (в магазинне він не вірить принципово, "бо там все накручують") + перевіряє все дозиметром. Про такі ужаси понарозказував, що просто капец. Ми брали перевіряти яблучні пюре, то тут все)

    тут так само про себе можна сказати, а де гарантія що ми його правильно приготуємо, не перетримаємо? і що там щось корисне залишилоась?
    Свіже яблучко мені ще якось лячно давати, адже там фруктові кислоти, ШКТ і так дуже ніжна.

    Я колись 2 тижні сиділа на всьому гомогенізованому. Спочатку їла все баночне, бо можна було за раз тільки 1 продукт (мені по 5 разів на день все варити і перетирати було ніколи), потім коли можна було збільшили то вже сама варила і перетирала. Тут все залежить від особистих смаків, та можу сказати що є з чого вибрати і багато чого смачного. Перевіреного на собі.

    так для пвної ясності, я не агітую нікого за баночні пюре, розказую з власного досвіду як виходим з ситуації яку маємо ( морозилка невелика, а апетит нічогенькі)

    І тут ще такеє, помітила по малому що він що раз то більші дози їсть і під кінець ще тягнеться, ротик відкриває. Може і 200 грам зїсти. То може йому давати скільки хоче? чи то буде забагато?
     
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Ми зазвичай на кухні проводимо десь по півгодини на раз (їсть мала, їм я, щось ще роблю), тому як поїла, то сидить хвилин 15, а тоді пропоную пити. Теж багато не п'є. Ну зараз може грам 30 за раз, раніше менше. Буває ще на полуденок їсть печиво чи сухарик з чаєм/компотом.
     
  18. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    я сама п*ю між прийомами їжі, то, коли вона не спить і просить - даю
    але не маю на меті її поїти - все з ознайомчою метою, щоб до чашки звикала (переважно черпаю зі своєї маленькою і даю в руки, а часом і свою даю)
    з ложечки не пою, бо таки ГВ вистачає їй, щоб напитись
    та і я на дієті, крім м*яти/меліси/ромашки і узвару нічого не п*ю, тому навряд чимось їй зашкоджу
     
  19. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Чому? Ніби досить безпечний продукт і в таблицях прикорму на перших місцях. Ми їмо сире з 6,5 місяців. Як і сиру грушку. Беремо в бабусь. Ну якщо вже на городах за Львовом така радіація, то де тоді дитині брати? Чи ті сади, де вирощуються яблука для баночного пюре, розташовані в якихось особливих зонах? Мало віриться...

    ---------- Додано в 12:51 ---------- Попередній допис був написаний в 12:48 ----------

    Гарбуз потенційно алергенний, бо оранжевий. Броколі алергеном не вважається.
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    ну та бо гарбузик відносять до алергенних продуктів. для прикорму дозволяють світлі сорти, такі лееедь жовті.. трохи насиченіший колір чи оранжеві то вже може бути алергія
    тут не стоїть питання баночне чи з городу, а дійсно 2 різні овочі

    ---------- Додано в 12:52 ---------- Попередній допис був написаний в 12:51 ----------

    а з чого даєте пити діткам? з ложечки, непроливайки чи просто кружку даєте?
     
  21. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Поділіться рецептиком:)