Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Початок обговорення тут

    Ознаки готовності до прикорму:

    16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

    Запис вебінару "Введення прикорму":





    ************************

    Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    дівчата, та чому ж ви боїтеся тих шматочків? є ж багато дітей на педприкормі, яким відразу дають шматочками, навіть за повної відсутності зубів.
     
  3. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    От тим також керувалась.
    Справа в тому,що він навіть пити не вмів добре,завжи захльобувався,навіть як з ложечки давала.
     
  4. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Kohaju, відносно зубів. Ну от моя має 7. Але ж то все передні. Вона ними хіба відкусити може, але жує все одно яснами ж.

    ---------- Додано в 16:41 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

    Оля, а м'ясо? Бо я даю нерозмелені крупи, хліб, овочі переминаю, рибу теж, але от з м'ясом як? Навіть як дрібно порізати, то вони все одно ті шматки жорсткуваті як на мене (даю кролика або телятину).
    І ще майже щодня з мамою на цю тему конфліктую. Переконує мене перемелювати все на пюре, бо "дитина ж добре не жує і ті шматки в неї не травляться, а так цілі і виходять, значить їжа не засвоюється".
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    і мелене не травиться, і виходить ідентичною перемеленою масою)))
    поки в дитини дозріє шкт, то користь від їжі не така вже й велика, як нам хочеться вірити, засвоюється малий відсоток. більше енергії з організму йде на перетравлення, ніж акумулюється від з"Їдженого.
     
  6. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    такс, ми сьогодні їли морквочку (бульбу не давала поки більше, бо плюється від неї), то так лопав, що знов не обійшлось четвертинкою ложечки, бо як побачив, що я забираю, то розкричався))) то з"їв добрих грам 50-60 точно)) а потвм, нарешті за 3 дні гарно покакулькав:girl_crazy:
    Морква нам засмакувала теж.
     
  7. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    А я так люблю розглядати підгузники потім - такі різнокольорові кусочки :) ми на педприкормі, то м'ясо, як і іншу їжу малий отримує з руки, шматочками. Ніяких проблем з жуванням нема, може, трошки довше мусолить м'ясо, ніж, наприклад, картоплю. Теж має уподобання - моркву (варену) і гречку. А от картопляне пюре не любить, так само як і будь-які інші пюре.



    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  8. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Ми наробили фрекадельок - як перепилине яйце. Потім як зварится, той кусок, то ділю на 4-6 частин.
    От тільки рибу виделкою розбираю, і блендерую, бо боюсь за кісточки.
     
  9. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    ну, дівчата, ну, порадьте що нам робити з фруктами.))
    Від печеного яблучка малого здуло, сире не розуміє що з ним робити (я давала кусочок)
    Що ще можна в таку пору з фруктів такому манюні. Чешеться рука на банан, але не знаю чи варто.
    Ну, а більше нічого такого нема. Що давати? які фрукти?
     
  11. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка


    Даю абсолютно всі фрукти які їм сама - банан, яблуко, мандарини, апельсини, полуниці, сьогодні ів грейпфрут. А ще маю в холодильнику ківі, груші (не давала ще, бо грейпфрут був сьогодні вперше, не хочу за раз багато нового вводити). Авокадо йому не пішло, виплюнув, але то я навіть і не знаю то фрукт чи овоч :))


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  12. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    а чому боїтесь? я свому вже давала 2 рази, то лопав. Давала в ті дні що яблучко, то так співпало, бо старший їв, а той підповз і відбирав))))))))0 то нашкробала йому ложечкою і теж дала.
     
  13. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Просто деякі бяки можуть виживати і при виских температурах. Сама тваринок не вирощую, а кожен раз носити кучок мяса на перевірку в лабораторію не матиму часу, тай не довіряю я їм. Як на мене краще перестрахуватись як можу.

    Ми малому купили маленькі такі бананчики (бейбі), жує їх гарно, алергії нема. Можна спекти грушку.
     
  14. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Мій малий банан дуууже любить, але стараюсь багато не давати. Тому інколи його обманюю, спечу яблучко або гарбуз, додам трошки банана, дві ложечки з бананом, а потім вже саме яблуко гарно доїдає:girl_smile:.
     
  15. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    я все подрібнюю в комбайні. а на початок прикорму взагалі їжа має бути гомогенізована, тобто однорідна без шматків, навіть дрібних. дитина ж до того лише рідину вживала. потім поступово переходити до пюре, їжі з маленькими шматочками.
    відносно "баночного" прикорму. я даю дитині деякі пюре куплені: броколі наприклад. сирок теж купую. Агуша класичний. на то ж і є "дитяче харчування", що до нього більші вимоги та інші держ. стандарти, ніж до звичайних продуктів.
    вважаю, що краще купити дитині в баночці овоч і його ввести, ніж взагалі не дати, бо не сезон.
    також довіряю таблицям з термінами введення прикорму. не просто так же їх складали. значить дитина в той чи інший період потребує вже того продукту.
    така моя думка, не дуже популярна для цієї гілки.
     
  16. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    А можете дати лінк на ту таблицю?
     
  17. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    та навіщо????
    закидайте мене тапками, але моя мала ще досі беззуба (причому тих нижніх два шпіони я бачу вже 3 місяці, вони під самим верхом засіли і не вилазять, і дуже її мучать, кусається, чухає чим попало), то вона так класно яснами все жує - любо-дорого дивитись, навпаки любить чим більш "структурне", навіть м*яско даю волокнами маленькими - на ура, сухарик, домашня "марія" - улюблена справа
    не бійтесь тих шматочків, ну часом вдавиться - але ви ж поруч!

    ---------- Додано в 06:42 ---------- Попередній допис був написаний в 06:27 ----------

    ну чисто моя думка, що дитина не "потребує", а просто "здатна його сприйняти"
    хоча я теж стараюсь складніші продукти давати відповідно до тієї таблиці, хоча ми на педприкормі
    от м*ясо до 7 місяців не давала
    а перше її знайомство з кроликом відбулось, коли вона видерла в мене з рук величенький шмат і обсмоктала його
     
  18. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    А коли ви даєте пити дитинці? Бо під час їжі не рокомендовано, і після і до їжі тоже? Я даю десь годинку після того як поїсоть, але він в мене не пє багато ковточків 2-3 зробить і все(
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    А можете пояснити чому так вважаєте? Думаєте дитина має щось мегакорисне з цього овоча баночного отримати саме зараз?
    Ну в майбутньому, ви ж не будете дитині взимку давати кавуни. Нащо зараз їх пробувати?(то як приклад) Суть прикорму в чому? Вже і негайно нагодувати дитину всім-всім, що можливо, чим там в таблиці написано?
    Не ображайтесь, я просто дійсно хочу логіку зрозуміти.
    Що станеться, якщо дитина той же овоч спробує кількома місяцями пізніше?
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2014
  20. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    Ви ж на ГВ?вистарчає мабуть, ми більш-меньш пємо тільки з 10м.
    Дівчата, а ви робити печенько діткам чи купуєте?якщо робити кажіть як, рецептик.
     
  21. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка (2)

    )
    Але ж як бачите дітки і на педприкормі супер жують, ростуть і ніц їм не є.;)




    ой, я б так не сказала.
    Може де і є, але не в нас в Україні.

    Знаю випадок, як дітки Тьомою потруїлися, однією якось партією.
    Тоді ще мій старший маленьким таким був, я стояла перед вибором Тьоми, чи саморобного сиру, зупинилась на саморобному. Страшно було брати то їхнє "спец." з особливими вимогами.((