Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Початок обговорення тут

    Ознаки готовності до прикорму:

    16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

    Запис вебінару "Введення прикорму":





    ************************

    Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Догодовування малятка

    моя також))) але нічого дивного, я теж дуже люблю, ото сидить в мене на колінах і видирає і так радіє коли я даю вкусити, а загалом масло почали вводити десь теж у 8,5міс
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    Дівчата, я свому старшому масло десь аж після року почала давати, чи то навіть пізніше.
    До того часу давала замість жиру оливкову олію.
    Але я сама не знаю чо я так того масла боялася.)

    А ми і надалі бєз ума)) від моркви.)))
    Єдине так трохи зле, бо оці мікропорції дуже швидко стигнуть. Вкинула, трошки помяла і за пару секунд воно вже дубове.
     
  4. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Догодовування малятка

    от бачите:girl_wink: Аня теж її страшно вподобала
    а ще в фаворі каші: рис, кукурудзяна і ... пшоно (я його в дитинстві не переносила)
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    бо всякої фігні в продуктах не було. мою дитину сипле до цих пір, якщо Я їм українські цукерки!
     
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

     
  7. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

     
  8. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    А ми в захваті від печеного яблучка. Я як перший раз дала 3 дні тому, то думала він і мене з"їсть, не вийшло нам почати з четвертинки чайної ложечки, а вот з четвертинки яблучка йому було саме те))))))) ну а потім ще циця само собою.
    Сьогодні хочу бульбочку спробувати дати, цікаво як відреагує.
    Підскажіть мені, ви бульбочку просто з водичкою п"юре робите? Знаю що можна зі своїм молочком, але в мене халепа, не вмію зцідитись і хоть ти трісни. Старшому робила з коров"ячим і ніц не було, а тут поначитувалась і вже і не знаю що то робити, хіба менше читати))))
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    А ми їмо лиш варену моркву і цицею запиваєм...)))

    Від печеного яблучка дуло, спробувала додати кусочок картоплини в моркву- забракував.

    Навіть не уявляю що то давати далі. Може кашку якусь спробувати.
    Та і я робила, але тепер не буду.
    Думаю для початку дайте пісну бульбочку, подивитесь на реакцію, а далі якщо все гуд, я б додала крапельку олійки, можна оливкової.

    Дівчата, хто яку кукурудзянку бере діткам щоб добре розварюалась. Я маю наувазі не спец. дитячі кашки, які розбовтуються водичкою, а ті, котрі варити треба.
     
  10. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Догодовування малятка

    в мого малого улюблена страва це картопляне пюре:). От нічого не їсть так добре як картоплю..Я роблю пюре без молока, на тій воді, в якій картопля варилась, додаю пару крапель оливкової олії.
    Кукурудзяну кашу варю з кукурудзяних пластівців, правда варю разом з рисовими пластівцями, бо саму кукурудзяну кашу малий їсти не хоче. Пластівці варяться декілька хв і гарно розварюються:)
     
  11. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Я купила кукурудзяну кашу від хіпп, мала її зовсім не хоче їсти.
    шкодую, що не купила пластівці, дешевше і якось надійніше.
    Тай структуру якусь має.
    Що можна додати? З овочів? Фруктів?
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    О, ви повернули мою пам"ять:)
    Точно-точно, я старшому давала кукурудзяні пластівці.
    Банан, яблуко. Нє?
     
  13. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Догодовування малятка

    я даю в кашу яблуко (раз потерте сире, раз варене разом з тією ж кашою), банан і гарбуз. Більше поки ще не придумала що можна в ту кашу додати, щоб вона більше малому подобалась..Може дівчата ще щось напишуть цікавого:).
     
  14. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    все таки зцідила трохи, з горем пополам. дала я бульбочку, і треба було бачити ту моську невдоволену, заплювався від бульби і возмущався мій гурман:girl_crazy: спробую завтра морквинку

    ---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

    Жанно, я в Ашані взяла таку дуже дрібнесеньку кукурудзяну кашу, вона як манка на вигляд. В пачці 350 грам вона прозора, з наклейкою сірою, зверху на наклейці написано "Такі справи"
    Дуже смачна. бо старшому варю і швиденько вариться і вже не треба буде її перетирати
     
  15. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Нам крім фруктів ще розпарені сухофрукти добре йдуть. А взагалі дитяча кукурудзяна без добавок дійсно несмачна.
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    +1.)))))
    нам сподобалась картопля:)

    Таки зауважую, що якщо дитина забракувала якийсь продукт, варто за кілька днів повторити.
    Зробила моркву з картоплею- гамцяв аж прицмокував.

    Дівчата, з якого віку ви кашки вводили?
    Я старшому з 7,5 місяців, але у нас пора прикорму випала на розпал осені, то там овочів було до кольорУ до виборУ.)) а зараз не розженешся. Морква, картопля... ще що можна дати. Цвітну з супермаркета боюсь.
     
  17. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Ми позаморожували спеціально для дитини з власної грядки. Хоча чи зберігаються всі вітаміни після заморозки не впевнена. Маємо кабачок, гарбуз, капусту цвітну, броколі. Також маю закручене пюре груші(без цукру) в баночках по 80 грам, і ящик яблук :)
    Ми вредні і вже почали прикорм)) Давали кабачок зараз 5 днів то їв з превеликим задоволенням і ще просив, а от сьогоднішня морква не пішла. Думаю попробую картопельку, а далі буде видно.
     
  18. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Не знаю як ви.Але я ото заморожене, ну зовсім не хочу давати.Воно всьо таке резинове, така бяка. Несмачне. Я самам то не можу їсти.
    Може я щось не так зробила.
     
  19. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Ми сьогодні їли вперше броколлі, то малий добре так їв, ттт, навіть знав, що ротик треба відкривати :) До того раз варила кукурудзяну кашу, то теж нормально їв, правда вона була якась така ніяка, я не змогла доїсти того, що залишилось :o
     
  20. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Мені нормальне. Доїв малий уже броколі, зараз в морозилці ще є цвітна і брюсельська капуста, кабачки, а ще купа морожених ягід, з яких варю компотики. Звичайно ж там менше вітамінів, ніж у свіжому, але краще вже таке, ніж взагалі нічого. Тим більше у мене такий гурман, що кожного дня те саме їсти не хоче. Мушу раз в три дні повторювати зупки і каші.

    Я кукурудзяну Хіпп робила із печеним яблучком, то дитині дуже подобалося. Сьогодні купила на базарі італійську кукурудзяну кашу (у них палента) . Буду пробувати.


    З 7-ми місяців.

    І у мене такий "бульбаш":). Як тільки ввела картоплю в раціон, одразу ж пішов прикорм "на ура".

    І я також даю чорнослив і курагу. Спершу варю з них компот, а потім в кашу.

    Маю ще питання по фруктах. Я своєму лише даю яблучко і банан. Але напевно уже скоро надоїсть, бо і ввечері їмо, і зранку з кашами. Що можна ще дитині давати? Ківі, хурма? Не зарано буде? І ще у мене є заморожена малина і полуниця, перетерта з цукром. Як думаєте можна таке додавати до каш чи в компот?

    І ще одне питання стосовно козячого молока, а точніше сиру і йогурту з нього. У мого малого непереносимість білка коров'ячого молока, от подумала із козячого робити йогурт. Може хтось чув про вікові обмеження? Чи можна так само як із коров'ячим?
     
  21. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    Дівчатка, тих які дітки на ГВ, а нашо ви раніше 6-и місяців почали вводити прикорм?

    І я ніц не заморожувала, бо не признаю такого, а тим більше для таких манюнь, які тільки починають знайомитися з їжею.