Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Початок обговорення тут

    Ознаки готовності до прикорму:

    16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

    Запис вебінару "Введення прикорму":





    ************************

    Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    таке нічого не робили))
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

     
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Як на мене, то краще замінити якимось іншими стравами, а до сиру повернутись пізніше. В мене старший не хотів сиру зовсім, а потім наминав чуть не по 200 гр., основне добре збити було, щоб однорідна маса утворилась.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    угу, все одно не запхаєш, як не хоче їсти. а запропонувати можна)))
    тим більше, сирна запіканка - це ще та нямка, мама може і сама всю з"їсти, якщо хтось відмовиться) думаю, в маминому молочці від неї він не відмовиться)
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    То все настільки індивідуально.
    Мій відмовлявся, як я вже тільки той сир не пробувала давати, поки не вичитала на ДП, що дівчата дають з часником. От так пішов на ура)))

    А на рахунок запіканочок, то як дитині смакує- це ж супер. То така смакота.)))

    Святик любив рисову, по-іншому рис не їв.

    ---------- Додано в 12:14 ---------- Попередній допис був написаний в 12:01 ----------

    Дівчатка, з чим картоплю даєте таким манюням, як мій молодший?
    Планую наступну спробу ввести прикорм почати з чогось нового (гарбуз і печене яблучко нам не пішли, так що на разі в них відгул))). Мабуть зупинимось на картопельці, бо фантазія щось не надто в таку пору року. Якби все було добре, то згодом морква, цибуля і т.д.
    Але думаю шо то сама бульба? Воно ж ніяке. Чим розбавити щоб така гливка не була? бо знову мені забракує і знову чекай.:confused:
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    моя баба мене вчила - бульба+молоко+сметана+масло.
    ну але чи то корисно - не знаю, я таке їсти не можу, тому малому не даю.
    можна трошки олійки дати?
    але мені здається, що давати бульбу - це не смачно. може ліпше яку капустинку чи морквочки чи буряк. воно хоть якийсь смак має.
    то ж крохмаль - важко травиться.
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    Воно є люкс, але хіба для мого старшого))), а манюнь ще нічого не пробував окрім запеченого гарбуза, який нам шось не пішов і печеного яблучка, від якого малого здуло.
    Гм, хіба моркву.
    Капусту я сама нещодавно тільки почала вживати, бо малого болів животик, коли я її їла. Так що і з цим мабуть почекаєм.
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Жанна, нам в такому віці категорично не пішла картопля. Спробуй капусту цвітну.Нам подобалось навіть дужееееее
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    А що було?
    Не сподобалась малому, чи болів животик?
    О, бач, а мій Святик як не їв, так і до цих пір на нюх не переносить...

    Але то таке. Єдине не знаю де б то знайти зараз цвітну таку, щоб дитині прийнятна для вживання. Ота, що люди вирощують в селі мабуть не доживає до цієї пори. Нє?
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    замочи на ніч. я так собі все роблю. або злий першу воду, як в бульйоні
     
  12. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Не хотів, кривився, плював і не їв.Зато зараз за дві щоки їсть.
    Тре шукати, ми шукаємо по людях, що на базарі торгують, щоб своя була.
    Просту капусту, тільки минулого тижня ввели.
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догодовування малятка

    Ех, поставила варитися кусочок моркви.
    Побачим, чи викину, чи може якраз засмакує.)

    ---------- Додано в 14:22 ---------- Попередній допис був написаний в 13:13 ----------

    Ура, пішла малому морква за милу душу.
    Сам ротика відкривав, гарно нямкав, бо я не робила консистенцію однорідного пюре, а так тільки ложечкою розім"яла.)
    На початок дала пів чайної ложки, поспостерігаю за реакцією, але те, що Андрійчик так гарно їв вже мене тішить, видно було, що засмакувала йому та морквинка.)
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Jalla, я картопляне пюре даю: з маслом і домашнім кефіром; з сиром; з жовтком і шпинатом. Але твоєму то все ще рано. В вашому віці ми вводили картоплю вже як компонент пюре і супчиків (з морквою, цвітною, кабачком, броколі і тд).
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    моя дитини до цих пір не їсть вареної моркви (як і я). ще у супі потерту їсть, а якщо шматочком десь є - випльовує.
     
  16. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Догодовування малятка

    а в якому віці ви почали давати малій масло? бо я щось ніяк не наважуюсь, все думаю, що зарано..:)
     
  17. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    мої обоє ідентично.

    з 8-9 міс. по трошки
    то дуже не корисно. Я й зараз своїм стараюся настільки жирного не давати. Молоко і сметана то є забагато(краще взагалі кефір і то біо, тобто власного виробництва), а масло ще.... :wacko1:
     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

    Десь з 8,5 потрохи. Трохи в кашу іноді, трохи в пюре. А загалом вона дуже любить хліб з маслом, але то в нас тільки потрошки ще, як десерт:) Стараюся купувати подорожче і найсвіжіше. На жаль, не маю де взяти перевірене домашнє...
     
  19. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Догодовування малятка

    мене цим "колись" вже замучили що мама, що свекруха..Вже набридло пояснювати, що колись і часи були інакші і діти здоровші, що могли таке все їсти як вони розказують, а зараз за кожним продуктом слідкуєш, щоб дитині "боком" не вилізло.
     
  20. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка

     
  21. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Догодовування малятка