До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    до лора, хоча якщо кровотечі з нічого то може бути зміна тиску
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2016 ---
    може гастроентеролог, хоча якщо тільки зранку може психосоматика
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Лор по своїй частині нічого не бачив. Кажуть тонкі стінки судин. Але кровотечі повторюються вже багато років, а цієї ночі самі зупинити не могли - забрала швидка. До кого толкового звернутись з "тонкими" судинами?
     
  3. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Можливо ревматолога, якийсь васкуліт? І загальний аналіз крові пасує здати, щоб не було проблем з кров'ю, спеціаліст по крові гематолог.
     
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Зверніться в першу чергу до свого сімейного лікаря і вона вас направить до кого потрібно.Може то у вас з тиском проблеми?
     
  6. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    В мене теж тонкі, деколи лопаються, коли в мене насморк. Мені радили пити аскорин, але, мабуть, коли такі сильні кровотечі - варто піти до гематолога.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Olessya

    Olessya Well-Known Member

     
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

  9. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Певне аскорутин


    Надіслано від мого V370, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Любочка

    Любочка Well-Known Member

    Доброго здоров"я! А що за грижу маєте? У мене в сегменті Л5 -ес 1.Рецидив,на тому місці 4 роки тому назад вирізали одну... Чим лікуєтеся,підкажіть будь ласка,бо маю дикі болі в нозі....2 місяці знеболюю.На одні препарати мала алергію,то опухла на 2 розміри з того всього
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, тата вже другий рік добряче болить поперек, простиілює в пах і віддає в ноги, ре може нормально ні стояти, ні сидіти, ні спати, бо постійно болить. Перевіряли нирки, були в уролога, зробили ренген хребта, узд внутрішніх органів. Зараз здав аналізи ШОЕ 42. Хірург пропонкє тільки обезболююче. Ні до кого не направляє, ну але обезболюючі то ж не вихід.
    Може є сенс зробити МРТ, але чого? Хребта, внутрішніх органів, чи є якесь комплексне? І до якого лікаря можна ще звернутися?
     
  12. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @KAPUCHINKA, МРТ поперекового відділу хребта і звернутись до невролога. Защеплений нерв може давати такі симптоми.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Задзвоніть до Любомира 097 53 83 117 ( він працює з хребтом, суглобами і т.д.) , розкажіть йому ситуацію, він навіть може сказати вам привезти ренген, щоб подивитись, чи то його робота чи ні., та й може порадить шось.
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дякую. А хто такий цей Любомир? То лікар?
     
  15. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Я б краще сказала хороший спеціаліст в своїй справі. Дуже багато знайомих в нього лікуються. Звертаються до нього з болями голови, шиї, спини, рук , ніг., також з тиском. І діток маленьких приводять, котрі не говорять чи не ходять. Знаю людей, які ходити не могли, а лікарі стояли на тому , що треба міняти суглоби. Після Любомира он літають просто на своїх ногах і рідних суглобах.
    Я думаю, що батькові він допоможе, тим більше якщо там справді якесь защемлення.
     
    Останнє редагування: 1 Вересень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Hebo

    Hebo New Member

    Дівчатка, назначили рентген з барієм в положенні Тенделєнбурга ( на виключення діафрагмальної кили). Поки тільки в "Параскеви" знайшла таку процедуру. Може хтось підкаже - де ще таке роблять? І яка цінова політика такої процедури?
     
  17. something

    something Member

    До кого звернутись. Збільшений лімфовузол на шиї, не болить. Кров здала - здорова як бик. Далі куди йти?
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    До стоматолога навідайтесь. Зуби таке люблять давати
     
  19. something

    something Member

    зуби в першу чергу відкинула. Всі здорові і пломбовані
     
  20. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Ендокринолог може.