Для мамусь і татусів

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    бо рано йому ше сидіти на подушці,хребет ше не настільки міцний,тому і завалюється в сорону.Для чого дитину в 4 місяці садити на подушку???.........
     
  2. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    та він лежить на подушці тільки трохи підійнятий на 30 градусів....
     
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    заховайте подалі ту подушку,ше років щонайменше на два)
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    нашо? мій 3 роки спить без подушки
    а коли завалюється на один бік - то тонус мязів спини. якраз від подушок буває
    ви ставите дитину на ноги? чи як?

    то інтерес до предмету, то не харчовий інтерес
    як і в
    і зовсім не значить шо

     
  5. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    то точно!!! не варто підпирати дитину подушками, почекайте коли саменьке сяде! Маргошка сіла сама майже у 7 місяців, ну то й що?? до того я максимум давала їй пальці і вона підтягувалась, але я її не саджала, переконана, що то може спровокувати в майбутньому проблеми з хребтом. Десь маю інфу в якому віці як формується хребет дитини до року, спробую найти
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Звісно не значить, але хочеться так думати. Мій племінник так жахливо їв. Намучились з ним дуже. А тут хочеться вірити, що перейме татковий апетит (наш татко постійно щось жує))))
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А мій чоловік, як жував постійно з дитинства (свекруха казала), так і далі жує))) От і думаю що малий в татка)
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    У нас не дивиться жадібно, а чітко вимагає їжі, має два жуба і вміє жувати ними яблуко :) (вчора спробувала, нам вже можна :girl_cool:)
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

     
  11. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Мене сусіди приходили годувати.... А зараз таке враження , що могла би з"їсти слона . Але то напевно , ще й ГВ впливає на апетит.

    ---------- Додано в 13:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:33 ----------

    І ми такі ж беззубі , але ясна дуже тверді , і на зуби я не чекаю ще в найближчі два місяці. В старшого появились якраз перед 7 місяцем , то я ще маю трохи часу в запасі (так собі думаю):girl_dance:
     
  12. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

     
  13. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Може пошукайте толкову масажистку - тонус знімається масажами. Взагалі вартувало, щоб малого лікар оглянув після 3 місців. Наш кулачки не міг розтиснути до кінця - зробили 5 масажів і все гаразд, став навіть спокійніший. Нам цього тижня 5 місяців, але малий ні разу не лежав на подушці. Щоб бавитися кладемо малого на животик (вже сам перевертається) і під руки валик. В нього тоді руки вільні для забавок і довго так може лежати, не втомлюється. Або можна в кріселко з вигнутою спинкою, там дитинка не сидить а напівлежачи, ножки догори, як автокрісло і то ненадовго. Я так малого ставлю на кухні, коли їм, в автокрісло десь з 4 місців (воно має вкладку від 0), але воно має тверду спинку - то не подушка. А на ніжки взагалі ставити не можна, для чого це робити?
    Я й так була худа - думала трохи залишиться ваги після вагітності. Та де там - похудала і худаю дальше... харчуюся добре, як не поїм то голова може крутитися ... зате малий росте як на дріжджах)))
     
  14. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    дівчата, хееелп, бо зараз зірвусь і надаю по попі тій малій красуні - вона тільки сьогодні тричі з кнопки ноут виключила:girl_cray: як тільки не пояснювала, не просила - ні, таки дочекається коли мене поряд нема і тицяє в заповітну кнопку!!! ррррррр
    переставити де-інде нема змоги (просто нема де), а щоразу закривати кришку.... ну не знаю... підкажіть, як ще домовитись з Маргошкою? зазвичай вона розуміє мої прохання/пояснення, а тут, таке відчуття, що приколюється на зло:girl_cray:

    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 20:19 ----------

    кааайф, скачала мааахоньку програмульку, яка в секунду блокує клаву і, що найважливіше, "чарівну" кнопку:girl_claping::radist::blum1: тащуууууууууууууся
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів


    А можна мені посилання на ту програму? Бо маю ту саму проблему. І так малому весело ноут виключати, тільки чекає, щоб залишився без догляду.
     
  16. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів


    не переживайте,до року Жор пройде,мала таку ж проблему,могла 2 слони зїсти)))
     
  17. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Блін, в мене та ж проблема...апетит кінський, а ще кажуть, що мами, що годують грудьми худають, а мені здається, що я з своїми трапезами тільки поправлюся :)
     
  18. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Як сідаєм вечеряти то в мене порція більша ніж в чоловіка. :girl_haha: Він все дивується де в мене то дівається
     
  19. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

     
  20. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    В мене вже скоро малій 2, але жор ніяк не проходить :girl_blush2:
    В мене якраз до року не було видно, де воно дівається, а тепер все більше і більше стає видно. Але аналогічно:
     
Статус теми:
Закрита.