Для мамусь і татусів

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    В мене приблизно така сама реакція була :). 4 год то для мене щось з розряду фантастики. Зразу уявила скільки то вільного часу би додалось :girl_in_dreams:
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    З 8-9 місяців Роман спав 2 рази в день по 1,5-2 год. Вставав в 6 ранку в 7.30 - ми вже гуляли, чим викликали подив двірничок. А засинали в 9-10. Ітого - 13 год. при найкращому розкладі. А в рік і 2 тижні (точно пам"ятаю, бо з моря приїхали), різко перейшов на один сон...але отакий...затяжний і з підзаправками. Правда я ще це пов"язую з осінньо-зимовою погодою..я сама в ці пори року в сплячки впадаю.
    А інакше і не уявляю де час на ДП взяла б)))
    Роман спить довго, проте як зайчик. Шуміти нізя, 1 кімната. Такщо використовую час щоб крутити лєнти))), читати ДП, спілкуватись з друзями по асьці і скайпу і об"їдатись сладілками.
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2011
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Флешка, міняємось? Хоч на тиждень ;)
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

     
  5. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    В мене Ромчик теж на днях почав вдень довго спати. Я аж здивована близько 3,5 - 4годин і також з двома годуваннями, але спить!!))) Правда ще під вечір на годинку кимарне. І вночі досить довго спить з 11-12 години до 10-11. Може це всі Ромчики такі сплюхи;)
     
  6. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    і в мене Софка, от вже два тижні, як спить тільки один раз в день, і то тільки годинку, ну а якщо дуже повезе, то 1,5 години,якщо на вулиці, то ясно без циці, в візку спить, а якщо дома, то весь час з цицею в роті спить, тобто, мушу відпочивати з нею,ввечері лягаємо в 20.30-21.00 ну і спимо 12-13 годин, але циця-щогодину, півтори. 4-5 годин сну вдень, ну і вночі щоб нормально-мрія багатьох мам, будемо чекати 1 і 2 тижнів, може і в нас збільшиться час сну:girl_in_dreams:
     
  7. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    :eek::eek::eek:. Не смію питати, скільки ж в нього годин тоді нічний сон?
    Упс, вже прочитала. Класно Вам!!!
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2011
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    І Михасик перейшов вже на одноразове спання, десь з рочку. Спимо раз в день 3 години. Засинаємо на циці, часом просинаємося поцицятися і спимо далі. Правда Марко від літа вдень вже не спить.
     
  9. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ми на одноразовому вже давно-десь з 8 місяців,але встаємо 11 і лягаєм пізно 11-12 ночі.спочатку мені таке підходило(хе-хе,кому б не підходило),але тепер наш графік поволі повзе в "пізніший"бік:d25:тобто почали будитись перша ночі і гульбадосити до 2-3 ночі,і відповідно вставати коло 1 дня:girl_cray:весь день догори ногами-в нас розгар коли всі давно лю-лю:connie_pull-pigtail зараз пробую трохи то змістити.піднімаю 10 рано (хоч бідне плакуськає,але цицю в рот і падйом!!!!!!),денний сон швидше,ну і 22 на ніч...тіко почали,тому як то буде,і чи поможе оповім потім...
    хтілам спитати-а встає далі так рано-6??чи то теж помінялось??
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я вже волію один сон, але щоб зо 3 години. А то вже замахалась з тими 40-ка хвилинками. Тільки чаю собі зроблю - усе, підйом...
     
  11. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    я так чекала що ми підростемо і теж на один довгий сон перейдемо, угу...мрію далі.
    В нас то все виглядає так: десь 9-10 підйом, десь 12-13 сон 1-1.5 год з дозаправкою цицею через кожні 20 хв., біля 17-18 ще годинка, і 23-00 спатки, ух... пробувала перебудувати на одноденний ніфіга,не дотягують силоньки, так капризуляє що спатки хоче. Ну якщо умудритись вимучити і в вечері вкласти в десятій, то в дванадцятій мама привіт, я наспалась!:connie_pull-pigtail Так що про 4-ох годинні ДП можу тільки:girl_in_dreams: мріяти
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    В нас підйом - 8.
    11-11:30 - перший сон.
    15-16 (як коли, намагаюсь підлаштувати так аби вкласти обидвох) - другий сон.
    20-20:30 - люлю.
    Ніч у нас орієнтовно 12 годин з висаджуваннями та підзаправкою.
     
  13. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    в нас чисто ваша була,лиш сон був один 1,5-рідко 2 години з 15.30-16.і ніфіга то не навчиш!!от стараюсь пересунути графік-мучимось обоє!!!!!!!:girl_cray:

    ---------- Додано в 23:18 ---------- Попередній допис був написаний в 23:12 ----------

    який балдьож!!!!!!!:girl_in_love: А видите!!!!кожен має свої плюси і мінуси...то за рано встає,то запізно лягає,то замало вдень спить...:girl_haha:і хтось їх вчив?видей все шось хочется ліпше,а дітьо диктує своє:connie_pull-pigtail
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    В нас в вашому віці було практично так само 8-9 підйом, 11-12 перший сон, 16-17 другий сон, 22 вже сон на ніч.
    але коли нам було 1,4 то була весна і справа йшла до літа, а літом більш-меньш нормально на вулиці вранці і ввечері, а вдень спека, то я свідомо поступово переводила малу на одноденний сон в обід, так щоб зранку до обіду і після сну денного повноцінно гуляти, а в саму спеку солодко спати кілька годин в обід.
    Ви кажете що пробували перевести на 1 разове спання, а як ви пробували? Скільки часу і як переводили? Бо в нас скажімо я просто протягом місяця щодня/щотижня відтягувала момент ранішнього засипання на 5-10 хвилин. Якщо гуляти йшла то просто гуляла довше, а на вулиці гуляючи ніжками мала ж не засне на ходу :) Ну і десь за місяця півтора часу поступово в нас засинання в 11 перейшло в засинання в 13, звичайно при цьому мала вдень висипалась не годинку а добрих дві-дві с половиною, але дообре виспавшись і проснувшись скажімо в 15:30 мала була повна сил і енергії і в 17 спати вже не хотіла, а там вже ввечорі прогулки, на ходу не засне, а вже в 21 було видно що дитина хоче спати добряче. В 22 вже спала.
     
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів


    а в нас останні 10 дні повні капці зі спанням - на нічку засинаємо 23.30 і не раніше.....
     
  16. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    В нас буває 1 , а буває 2 сни. Я більше люблю, як 1:) Встають дітки обоє 10.30-11.00. Сон в Лесі після 15.00 і триває або 1,5-2 год. (тоді буде ше ввечері спати бля години) або довше, тоді вже тільки 1 сон. Спати лягає 00.30-1.00 (і ми всі з нею:sad:) Будити вранці раніше не пробую, бо сама сплю з ними довго:) І Лесю підняти ше можна, а Юля буде капризувати ше годину і все одно з ліжка встане не раніше 12.00
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    В нас зі снами ніколи не виходило, щоб обидвох вкласти. Хіба ще як Михасик 3 рази в день спав, тоді в обід годинку вони спали разом (ото щастя було). Як перейшли на два спання, то взагалі було весело - Михасик засинає, будиться, засинає Маркусик, Маркусик будиться, знов Михасеві час спати. Від літа Марко сам перестав спати вдень. Бо з тим спанням було вже неможливо - засинав в 4-5, вставав 7-8 і на ніч засинав по 1й. Тілки перестав спати вдень почав лягати в 10й. Михасик засинає приблизно в той самий час. Тілки вдень спить ше раз 2-3 години.
     
  18. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    у нас зі спанням все би добре було, але як тільки я встаю з ліжка - Маргошка моментально просипається((( і що робити?
     
  19. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Нєа . Моє чудо засинає тоді , коли вже капець як хоче спати. А буває таке , що вже хвилин 15-20 везу по вулиці , а віні не думає спати (правда то рідко буває). Але спить чотири рази за день. Зранку трошки - десь півгодинки, потім перед обідом на дві-дві з половиною години (гуляємо) , потім біля третьої дня і вже в 4-5 дня лягяє на останній сон денний. Підйом зранку в 7-ій, якщо Бодя в садочок йде, якщо ні - то може до 8-ої дотягнути. Ну і спати на ніч ми вкладаємся починаючи від дев"ятої вечора , а засинаєм в залежності від того , наскільки голосно ще хтось шумить в квартирі , або сусідським дітям зверху припекло потанцювати .
     
  20. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А моє чудо майже не спить, як на його вік... Ппц якийсь. Лягає зі скрипом десь в 11-12, встає в 8 і за день може поспати в сумі години зо 2, і то по хвилин 20-40 за сон. Я вже холодна, бо коли ж :ed4d70def841dc74b57? Або хоч :d64:? На гулянні спить максимум 40 хв...

    ---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

    Ну от в мене до того графіку "близько"... Буває один в один. А гуляти як... Ух. Я чесно скажу, гуляю не щодня, бо попасти так щоб і на сон дитині і витримати писки одягання і пісяння-цицяння до гуляння. То виходить що збори в нас в 2 рази довші за саме гуляння :sad:
     
Статус теми:
Закрита.