Для майбутніх мам (8)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем tanchyk, 16 Березень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Але вже воно мені десь ділося. То тільки з ранку так трошки було.:)
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Може просто яка судинка трісла.. Бо у мене було що раз більше, але таки коричневе, а не червоне.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Може... Я вчора так конкретно піднапряглася, драїла хату, прибирала, складала, носила всяке важке.
    Побачим, але живіт так ниє як на місячні. Хоч то вже є в порядку речей на такому терміні.:)))
     
  4. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Вітаю! ростіть здоровенькі!
    Якраз вчора про Вас собі згадувала, думала, що недаремно від Вас нічого не чути )
    О! синдром гніздування в повному прояві ))))
    Корок може бути різним, може потрохи виділятися, в мене першого разу я його взагалі не помітила, або його не було... сама не знаю.
    Але ось після такого "генерального прибирання" я наступного дня в пологовий і їхала. Хоча здебільшого хіба тицяла пальцем, що і куди чоловік має перенести, що посунути.
    Але напевно якісь нетипові виділення - то вже напевно перші прояви того, що скоро.
    Іванком собі маєте повне право і не називати, то люди говорять собі і переговорять. (Як варіант можна дати дитині подвійне імя, при хрещенні, в мене так донечка - має в свідоцтві 1, а при хрещенні 2, з подібної причини ))))

    Дівчата, а хтось із вас носить підтримуючий пояс? бо мені так важко стає ходити, але вже друга вагітність, що я пробую той пояс, і мені так ще гірше... І вдягаю наче правильно, як пише в інструкції, але мені і з ним теж незручно, і без всякого важко. Ще трохи і буду колобочком котитися )))
     
  5. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    мене на вашому терміні теж так тягнуло. пробувала бандаж, ніц мені не помогло, а ще й мішало. А тепер ще й жарко, то би хіба спарилась вже зовсім:girl_wink:
     
  6. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    йой, як мене з тими Петром і Павлом знайомі (та й родина) замурдували... А ще Іваном і Володимиром. Напевно раз 20 (якщо не більше) тре було повторити, що не назву я так дітей...:connie_pull-pigtail
    Я ношу. В мене їх навіть 2 - але в одному мені геть незручно, а другий (зручний) на жару трохи парить ((
     
  7. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Мені колись давним-давно сусідка говорила (от правда не пам'ятаю чому), що якщо мама придумала своїй дитинці якесь ім'я, то потрібно її так назвати, а не давати іншого імені. Пам'ятаю, що суть була в тому, що дитинці тоді буде легше в житті, щось в тому роді. Чи правда це - незнаю, але, що чула, то і вам говорю.
    Мені чоловікова родичка його дала, але якщо чесно то мені не альо. Незнаю, хоч спина інколи ниє, але все ж без бандажу мені зручніше.
     
  8. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Якщо нема прямих показів,то навіщо себе мучити? тим більше,що бандаж взагалі не радять використовувати до/після вагітності
     
  9. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Мала великого живота і було вже важко його з собою носити, то пробувала бандаж. З ним було легше, але малюку не подобалось, тож кинулась того. Вдягала хіба на прибирання і готування коли тяжко дуже було.
     
  10. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    останніми днями постійно живіт крутить, в туалет бігаю "по великому" навіть в ночі. щось не пригадую щоб перші вагітності мене так чистило.
    Івана перебули, тепер думаєм чи Петрик чи Павлик, бо вирішили так як ніхто не має конкретних побажань в імені малявки то назвем так як буде в календарі.
     
  11. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Вчора були на природі, назад я вже ледь ішла, і ніби і не багато находилась, з малим кожного дня більші круги намотую. А так мене вхопила поясниця, що капут. Цілу ніч практично не спала, так спина боліла і живіт хапав. пів 12 вечора прийняла теплу ванну, думала попустить, а не тут то було. Малого ледь сьогодні в садочок завела, назад вже ледь-ледь йшла. Я в шоці повному. Бо нема ніякої періодичності взагалі. Тай рано ще. Ще й чоловік у відрядження поїхав і я з малим сама. Як лежу або сиджу, то тільки живіт час від часу твердне, мальота товчеться неймовірно в пузі. Інколи такі відчуття, як хтось описував що квадратний живіт робиться, то тако аж смішно:girl_haha: А встати перейтись по хаті зразу все тяне. Навіть посуд не йду мити, бо не вистою. А як іду, то таке враження що на коні їздила, так там все поболює:girl_haha: Що то таке? Оті передвісники можуть бути? Бо такого з малим немала, з малим передвісники були такі як сватки перед родами, лише легші і 2 години періодичності було. А тут не понятно шо.
     
  12. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    В мене таке на минулому тижні було - день відлежалась і пройшло...

    А я півночі сьогодні не спала - безсоння якесь - кручусь з боку на бік, а заснути не можу.Ще й кожного разу як перевернусь на інший бік мушу в туалет вставати... І діти товклися (в футбол вони там вирішили пограти чи що? :girl_wink:) Мама "обрадувала" - сказала, що в неї таке безсоння за пару дні до пологів почалось, а мені ще треба 8 днів дочекатись поки Джамбула відкриють... :connie_pull-pigtail
     
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    приповзла з ЖК. віднині ми в декреті!:girl_claping:відразу відвезла лікарняне на роботу. але та спека! дихати важко, ноги ледве приволочила додому.
    мала трохи часу, поки чекала на лікарняне, зайшла в дит. магазин. трохи прицінилася на найбільші покупки-ліжко, матрац, постіль, пеленальна дошка. все записала в блокнот. і вже рада:girl_haha:

    сьогодні на диво добре спала вночі. може від того, що пробула вчора весь день на свіжому повітрі в селі...
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    я коли маю можливість поспати - завжди сплю добре :) але цієї ночі заснула на півслові розмови з чоловіком і спала так міцно-міцно... ніч така, напевно.
    Жарко мені у штанах ходити. А у довгій спідниці/платті незручно ганяти за дітьми. А короткого не можу собі дозволити через те, що вени на ногах треба ховати від сонця. І що то робити?
     
  15. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Я хожу в простих лосінах, точніше в капрях таких за коліна, то хоть не парить. І в носі мені що може щось у мене там не ідеально для лосін (типу дупці:girl_blum:) а мені так зручно і за малим ганяти і не парить як в штанах.
    п.с. Трохи попустила мене поясниця і живіт. Топаю за малим в садочок, потім гуляти. А ввечері дасться чути, або врожу або ще буду ходити:girl_haha:
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Я намагаюсь більше ходити в бриджах, вдома в шортах. В платтях ніби добре, але тоді страшно печуть ноги і пузо, якщо сяду (я щиро співчуваю людям, які все життя мають проблему, коли ноги труться одна об одну), бо в мене зараз така проблема власне при сидінні - ноги стикаються і ще й пузо зверху лежить. Нині так гарно вигулялась і так мені добре. І виспалась добре, правда, виключно тому, що чоловік люб"язно пішов спати окремо (зате чоловік на тому дивані не виспався, відчув як мені добре там спати, коли я туди втікаю)
     
  17. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    В мене ще тиждень відпустки і знову на роботу потрібно йти, а я вже відвикла працювати:) Сьогодні цілий день кручусь, як білочка: перебрала одежинки, що залишились від Юльчика, багато було нейтральних кольорів, тому я їх залишаю для нашої дівчинки, перепрала весь одяг, тепер прасувати буду:) таке все гарне, маленьке, я забула, що дітки такими бувають:girl_tender:
     
  18. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    І я ганяю в легінсах за коліно. Люблю я так, тунічку одягнула і супер, не жарко і дуже зручно.

    Тяжко мені сьогодні. Якась така втома по всьому тілі, ліньки щось робити. Не можу заставити себе навіть з ліжка злізти. Ноги ніби ватою напхали. І чого б це? Погода напевно...
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    мені хіба довгі лосіни. бо варикоз до стопи дійшов на одній нозі - від коліна вниз просто синя
     
  20. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (8)

    Ой, аналогічна ситуація... А ще переїла я напевно вчора кавунчика, бо сьогодні такі набряки не тільки на ногах, а й на пальці рук полізли, ледве обручку з пальця стягнула, а то вже так давила що ну :girl_impossible:
     
Статус теми:
Закрита.