Для майбутніх мам (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем PanteraLviv, 30 Січень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Є таке:) коли робила аналіз на торчі,то виявили,що нема в мене імунітету(тобто я ні разу не хворіла ним) і тому сказали обмежити контакт з тими хто хворіє/хворів ним! І мені здається, що звичайним герпевіром не можна користуватись під час вагітності. Але все ж таки
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    хух..........нарешті до лікаря додзвонилась...все добре.. вірус живе вже собі в організмі давно ( бо до вагітності теж бувало), шкоди не принесе. можна герпевір. Основне, щоб не генітальний, він дуже вже противний, прямо до заборони народжувати природнім шляхом.
     
  3. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    я в таких випадках використовую народний метод: часник. зубчиком часника мажу те місце на губах, де відчуваю свербіж. завжди допомагає. але на стадії пухирців думаю вже запізно ним мазати. краще порадьтеся зі своїм лікарем.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    я спиртом мазала. вже на стадії пухирців - допомогло, тільки потім дуже довго заживало пересушене місце, бо в мене було якраз між губами - то кожен раз, коли їла знову пошкоджувала собі те місце і виступала кров.
     
  5. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Ви напевно ніколи не здавали аналіз на торч-інфекції (він є однією з тих бяк).
    Пошукала інформацію в неті на рахунок герпесу, то дійсно він є небезпечним для маляти тільки тоді, коли вагітна вперше ним хворіє під час вагітності.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    не зовсім так. Генітальний герпес становить звгрозу для природніх пологів ( і то відносну) у випадку рецедиву і наявності активних мокнучих висипань на родових шляхах безпосередньо на момент пологів. Загострення у будь-який інший період не є небезпечним.
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    посмотрєл мєня врач :) три пальці є, але то таке, там людська нога вже стільки часу не проходила. поліп мій на місці, промацується навіть пальцями, я думала, що він відпав, бо перестав мазатись, а він є, свинюка.
    спину хапає нереально. першого разу такого болю в спині я не відчувала, але хаотично ще все, не наблюдаю регулярності. звичайно, що своїм оглядом процес він пришвидшив.... страшнувато місцями стає :) тре сьогодні добре виспатись :)

    ---------- Додано в 19:37 ---------- Попередній допис був написаний в 18:49 ----------

    маю три чи дві хвилинки, чую нада чобітки взувати :girl_wink:
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    щасти Вам! таки не вдалося поспати?
     
  9. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Шось в мене другий день в животі булькає з правого боку. Або гази, або не гази :girl_in_dreams:.
     
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    схоила в туалет, животик заспокоївся :) полежу подрімаю :)
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Так так, набирайтесь сили. Ми тут за вас кулачки потримаємо :)
     
  12. Kotice

    Kotice New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Дівчатка, от сьогодні дізналася, що Батальну на 1,5 роки закривають, не знаю чи комусь буде потрібна така інфо, але хотіла поділитися з майбутніми мамочками.
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Опа! А коли саме і по якій причині, дізнались?
     
  14. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    дівчатка а хтось пє каву? бо мені так закортіло що я невтрималась і випила чашечку:girl_crazy:
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    - можна поцікавитись звідки інфо і колм саме?? А то я намилилась через 2 тижні знайомитись з лікарем...:girl_in_dreams:
     
  16. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Я теж чула таку інформацію від свого лікаря і решти персоналу, коли лежала на Батальній. Закривати планують після Євро-2012 (але це не точний термін) на капітальний ремонт.
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    :girl_crazy: я встигну
     
  18. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Привіт, дівчатка!! Давно не писала, бо багато було справ! Синочок рухається во всю, метушиться, не дає мені спати :) Я от хотіла запитати, в мене зараз пішов 25 тиждень... А малий ше лежить сідничками вниз.. В когось було таке, і чи він перевернувся все ж таки, чи вже так і до пологів тримався????? Мене це дуже хвилює, і ше таке питаннячко: Якщо все ж таки в кого так і не перевернувся, ви як народжували - самі чи кесарево??? І чи для дитини дуже шкодить, якщо лікар їїї спробує перевернути ззовні?
     
  19. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    а звідки ви знаєте яке положення займає дитинка після узд чи вже можете на дотик визначити?
    бо в мене 26 тиждень пішов і я незнаю як ляля лежить. На узд ходили коли був 17-18 тиждень вона ще могла багато раз поперевертатись
     
  20. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    я на узі була в 24 тижні, а пару днів назад ходила до лікаря -і вона теж пощупала і сказала шо малий так і сидить на попці :)
     
Статус теми:
Закрита.