Для майбутніх мам (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем PanteraLviv, 30 Січень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    То все гормони!
    Вітаю!!!! Легкої вагітності і насолоджуйтесь кожним вагітним днем)))).!
     
  2. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Krosha Вітаю!!!! про бандаж: я почала носити ще перед новим роком коли почула що починає боліти спина і тяжко ходити, сама я худенька і "фігурова" :girl_wink: як одягнула бандаж то як на світ народилась, спина взагалі не болить, з хати без нього не виходжу, а вдома без нього. Ось вчора вирішила йти без бандажа в поліклініку, і ще раз переконалась що він мене рятує. Але це все індивідуально...
     
  3. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    дякую мабуть після тих морозів піду в розвідку по аптеках щоб викупити і собі бандажик:girl_wink:
     
  4. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Дякую за привітання!
    Дівчатка, а підкажіть: волосся під час вагітності категорично не можна фарбувати? Я на суботу в перукарню записалась (тонування безамічною фарбою) - вже від мами влетіло за таке.
    І взагалі в мене реальний кіпіш - як не перетворитись на пузате слоненя. Що робите для того, щоб тримати себе в формі і краще виглядати? Ще може весілля якесь екстренне буде (рік живемо разом, але без штампів в паспорті). Хоча вчора так з коханим погризлась, що вже і штампу в паспорті не хочу, і не про яке-небудь економ-весілля я мріяла. В той же час розумію, що краще гроші для малюка приберегти, а не викинути на один день.
     
  5. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    фарбуватись можна хоча рекомендують після трьох місяців коли вже всі органи сформувались
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Krosha
    ви собі зрозумійте, що ви ВЖЕ мама. Ляля ще народиться, але мамою його вже ви є і ваше малятко теж вже є. Нехай воно мацюпуське, але все відчуває. Мусите трохи думати головою разом з майбутнім татом не тільки про себе, але і про те, що вас вже троє.
    Якою ви будете покаже час. Пузате слоненя як на мене то найгарніший стан жінки. І найгарніша її фігура. Ніщо не є таким гарним як материнство. Тому вам треба харчуватись нормально, повноцінно але не забагато. Все добре в міру.
    Майбутньому татові теж час дорослішати. Раз не чекали до весілля, то і забаву зараз варто робити (якщо варто) з врахуванням того, що ви майбутня мама. Але шлюб, то не забава і не штамп. То свідоме рішення. А штамп взагалі нічого не змінює. Декому хоч 10 штампів постав, він від того кращим сім"янином не стане. Працюйте над стосунками. Вас троє. Це найважливіше.
     
  7. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Майбутній тато думає, але не про майбутню дитину.
    В нього вже є донька (7 років) від попереднього шлюбу, від якої він мене приховує. Вона дуже скучила за своєю квартирою, в суботу він її привозить додому, а я повинна забратись з дому. Це була перша тема нашої вчорашньої сварки.
    Друга - я спитала, чи піде він зі мною на УЗД, на що почула відповідь - в неділю? (весь тиждень він тяжко працює, в суботу він тато).
    Ну яка вагітна таке спокійно витримає?
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Тяжко. Добре розумію ваші почуття. Але ж ви не перший день знаєтесь. Напевно допускали можливість спільної дитини.
    Забиратись вам з хати це нонсенс. Якщо плануєте мати спільну сім"ю, то маєте бути разом. Але напором певно нічого не доб"єтесь. Певно якось треба м"яко повертати чоловіка на свій бік. Хоча я б певно так не зуміла. В нас по іншому було.
    Маю приклад нашої форумлянки, чоловік якої має старшу дитину. Але від того їх сім"я не страждає. Треба розставити пріоритети. То збоку легко щось казати, але ж не вічно будете йти з хати і ви як жінка і майбутня мама мусите мати певні права і свою територію.
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    то часом не про мене ? :)
     
  10. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Мене рятує одяг для вагітних. Мої "вагітні" штани й спідниці мають такі широкі "пояси", які дуже гарно все підтримують, при тому без зайвого тиску. Тому я попередньої вагітності не мала бандажів і думаю, що й цеї без них обійдуся.
    Як на мене, то взагалі не варто одружуватися лише тому, що завагітніли. Можна й почекати. Знаю дівчат, котрі аж добрих 5 років після народження дитини одружилися (з батьком дитини), то пішло тільки на користь, бо недозрілі до одруження хлопчиська таки підросли за ті роки й узялися до справи дуже відповідально.
     
  13. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    носила при першій вагітності десь після тижня 30, без нього взагалі не могла, навіть з дому вийти, спина боліла нестерпно((((
    але майже всі мої знайомі спокійно обходились без бандажу, Ваш організм сам підкаже, потрібно воно Вам чи ні :girl_yes2:

    ---------- Додано в 19:22 ---------- Попередній допис був написаний в 19:20 ----------

    повністю згідна :girl_yes:

    ---------- Додано в 19:23 ---------- Попередній допис був написаний в 19:22 ----------

    а є такі які в 40 і 50 років залишаються незрілими хлопчиськами, на жаль.....
     
  14. Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    підкажіть, в мене рівень ХГ 33616 мМЕ/мл, по моїм підрахункам 5 тиждень, а по тесту щось аж 7 але там такі межі що я не вїзжаю.
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Високий рівень буває при двійні. І взагалі все дуже індивідуально.
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Дівчата, по моїх підрахунках в мене 7 тиждень...до цього часу мене нічого не турбувало підозрілого, а тієї ночі проснулася від тягнучого, ниючого болю в правому паху...чи то може яїчник...Тепер думаю чи то нормально чи йти на узі (в лікаря ще не була)?
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    дівчатка хелп.....:girl_sad: пекли губи зранку а зараз бачу водянисті вже прищики....герпес..... що робити....воно не шкідливе дуже для дитинки((((
     
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    подзвонила до свого врача :)
    каже:"Приходи, гляну, бо хочу знати, чи їхати мені десь на вихідні, чи в Стрию залишатись". от тут чую я попала :)
    свято наближається :)
     
  19. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Якщо ви вже колись хворіли герпесом (тобто у вас є імунітет до нього), то ніби не дуже шкідливо, але точно не знаю.
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    імунітет до герпеса? щось такого не чула. у нас клжний третій, певно, є носієм герпес і час від часу воно вилазить. ні разу не чула, що воно приносить якісь проблеми при вагітності. але варто проконсультуватись, чи можна використовувати звичні мазі, які використовували до того.
    чи то у вас вперше?
     
Статус теми:
Закрита.