Для майбутніх мам (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем PanteraLviv, 30 Січень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    минулого тижня було пару днів підряд дика печія від любого що в рот покладу, допомагали прості мятні цукорки від рошен в зеленій обгортці, їла їх постійно, а якщо дуже-дуже брала ренні без цукру з мятним смаком, це взагалі спасіння... так хотіла попасти на курси в нанашко, але фінансова криза в нашій сім"ї зараз цього не дозволяє+чоловк майже цілодобово на роботі і так аж до травня... ееех, йду я прогуляюсь в ЖК, цікаво чи на брала я якусь вагу за час своєї сесії...
     
  2. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    достало мене безсоння, сплю до 3-4 години ранку, а потім товчуся і вирубуюся вже перед будильником:girl_cray:.
    і я йду в ЖК оформляти декрет
     
  3. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    В таку погоду і не погуляєш, а от пройтись можна :)
    Ми з малечею кожний день ходимо до годинки, то на базар, то в магазин, буває по 2-ва рази.
    Мені якось краще ніж у дома сидіти.
     
  4. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    менше пити чаю))) під ноги подушешку... все мине
     
  5. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    ееех, була в поліклініці, за сесію набрала з 58.500 до 61 кг! і це за 2 з пол. тижні! ще й сказала з чоловіком не любитися... :girl_cray:
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Дівчата, маю питання. З малою мала помірний токсикоз, а зараз взагалі нічого. Зовсім не відчуваю змін в організмі, хіба неприємно коли малу годую бо соски болять. Певно дурне питання, але то нормально, що нема токсикозу? Чи він ще може початись?
    Я на шостому тижні
     
  7. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Я взагалі не знала, що таке тошнота протягом усіх 9-и місяців. Це не обов"язковий атрибут вагітності :girl_haha:
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Мушу перепитатись. То я нині по уніан подивилась на свою голову передачу "справжні" лікарі. А там казали, що якщо є тошнота, це добре. Значить дитина розвивається. І знаю що передача дурнувата, але почили дурні думки в голову лізти.
    А я така бяка. До лікаря не хочу йти. На крісло не полізу, бо не полізу. За УЗД теж не хочеться зараз. Вже піду на 111-12 тижні. А на облік точно ставатиму пізніше, бо тааак не хочеться постійно аналізи здавати. Ще й якусь інфекцію можна звідтам принести.
    Якась така лінива, капець. Хочу бути вдома, в теплі і щоб ніхто з дохторів мене не рухав.
     
  9. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Кожна вагітність інша. Не переживайте. Токсикоз в загальному починається з 7 тижня. В мене теж небуло зовсім.
     
  11. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Я також про таке чула, але це ж смішно в кожного своя фізіологія когось тошнить, когось ні.
    Я за всю вагітність рвала тільки 2-а рази і то тому що отравилась, а так все супер.
    А лікар на кріслі до 12 тижня і не буде дивитись, це ж ще зарано і на УЗД відправлдяє тільки на 12 тижні
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Я можу сказати що в мене обидва рази токсикозу не було. Ну часом було таке що чуть мутіло, і в обох випадках то десь годинка 7-8 вечора, але ні разу мене не тошнило і не хотілось.
    З юлькою пішла на узі практично одразу як 2 полоски побачила. Цього разу чи я спокійніша, чи лінивіша, в общєм пішла на узі в 11 тижнів, і також до того часу по суті не відчувала себе вагітною, ну чуть штани в пузі жали, ну не більше.
    Так що Марьясь, наслаждайся ))))
     
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Ну факт. Мене молоду зелену з Софійкою оглядали на 5 тижні і на шостому відправили на УЗД. І то не тільки мене, знаю купу прикладів. А після 12 тижнів для чого на кріслі оглядати?

    Мене першого разу підтошнювало завжди зранку і коли була голодна. Але то було цілком терпимо. От тільки ВСІ запахи чула. Как вспомню, так взрогну. Може якраз зараз те щастя мене обмину))
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    ага читала десь таке, що мол організм жінки адекватно реагує на зміни. Ну не знаю як там в кого з адекватністю, але без тошноти я наприклад себе значно кращє почуваю. А то тільки но смачно поснідав - до-побачення сніданок. Да ну нафіг таке щястя....
     
  15. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    в мене при першій вагітності не було взагалі)))

    ---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:03 ----------

    і малий родився розвинений:girl_yes:

    ---------- Додано в 17:06 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------

    це точно........
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Мій організм певно взагалі не знає як реагувати))))))). Тут ще старша годується, а вже менше підростає).
     
  17. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Мене лікар до 12 тижня сам не хотів садити на крісло, а після вже подивився, для того щоб перевірити наявність чи відсутність хвороб і все.
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    А які хвороби можна виявити при огляді після 12 тижня? І для чого їх шукати вагінально? Мені дійсно цікаво
     
  19. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    :) це ж стандартні їхні аналізи :
    1. мазок з піхви на флору
    Ціль: допомагає виявити такі захворювання, як гонорея, трихо-монадний кольпит, кандидоз і вчасно почати лікування.
    2. на наявність хламідозу (мазки з шийки матки, уретри, ануса)
    Ціль: у випадку виявлення хламідозу одразу починають лікування мами, щоб попередии зараження малюка.
    3. цитологічний мазок
    Ціль: для виключення діагнозу онкологічного захворювання шийки матки.
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    я теж здивувалась від розмови про крісло :)
    цю процедуру так назвати не можна, Вас на кріслі не дивляться, а просто беруть необхідні аналізи, а дивитись на кріслі - це з дзеркалом і з усіма "виходящими" з цього обставинами :)

    цілий день сплю, як бабак :) мама малу вчора увечері забрала, сьогодні, сподіваюсь, Настя виявить бажання заночувати у бабаусі - свекрушки. я набралась наглості і так прямо і кажу, поможіть, заберіть дитину, бо взагалі розхворіюсь я і ще й її загаражджу, тоді буде повна клініка. Головне, що Настя рада таким переїздам :) ще б нічого, якби Настя спала окремо, а сон з 5-ти річною дитиною і 40-ка тижневим пузіком плюс хора до болі мене добиває фізично.
    хочу якоїсь домашньої смачної їжі, а нема.... суп доїли, о, трішки пюре ще є, але нема ніц до пюре, а готувати я точно сьогодні не буду.
    ніби, лекше мені, правда всю заклало, булькотить, тарахкотить, бужусь від власного храпу. дихати й так важко від животика.
     
Статус теми:
Закрита.