Для майбутніх мам (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем PanteraLviv, 30 Січень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    наскільки я знаю, прив'язка є одна - до лікарняного листа на роботу, якщо працюєте. Тоді бажано стати до 30 тижнів. А так - хоч в 34-35 :) Довідку на допологову допомогу непрацюючим/подовжуючим декрет запросто можуть оплатити вже після пологів.
    Ішна прив'язка - до того, де Ви збираєтесь народжувати. Якщо в пологовому будинку - тоді треби двічі здати аналізи на СНІД та РВ, щоб в обсервацію на рівному місці не запроторили і купуаналізів в дитини не брали. Якщо ж вдома - тоді мати картку "облікової вагітної" треба мати для спокійної реєстрації дитини.
    Вроді, всьо.
    Я цього разу стала на 29 тижні, і відчула, що ранувато - встигли таки підхарити тим всім...

    ---------- Додано в 11:21 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

    мені на Джамбула сподобалось більше.
     
  2. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    а які відгуки про Улашина з Джамбула, бо у відповідній темі щось ненайшла
     
  3. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Цікаво так, в переліку діагностичних заходів є:
    Цей наказ - то все рекомендації, тобто їх можна і не дотримуватися чи лише можна не дотримуватись тільки тих пунктів, де спершу є слово "рекомендовано"?
     
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    я писала відмову
    від Торчу теж
     
  6. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    я б радила проконсультуватися лікарем з русових Філіпюк І.Т.-він дуже уважний і справжній спеціаліст в таких питаннях. була ситуація з гематомою в знайомих, (на скільки я розумію, то з тим пов"язана низка складнощів у кожного індивідуально) зайвого не призначав, контролював все мало не від 6 тижня, навіть якщо не було його у львові. в результаті народилося здорове гарне маля!

    ---------- Додано в 11:11 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

    о, я теж пишу відмови регулярно. в мене таке враження, що і від лікарняного, яке вона мені пропонує я скоро писатиму відмову....
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Ну і в нас була гематома, нам "коштовний" гінеколог з Інтерсоно теж сказала нічого не робити і насолоджуватися життям . В 12 тижнів вже нічого не було
     
  8. Pesyk

    Pesyk Member

    Для майбутніх мам (6)

    Дівчата, а буває таке, що УЗД помиляється у визначенні терміну вагітності? Вони ж запитують перший день останніх місячних, і від того ведуть відлік.
    А що якщо жінка вагітна, і перший місяць в неї ще є місячне, багато ж є таких випадків, що жінка дізнавалась про вагітність і на 4 місяці, не підозрюючи про неї, оскільки були місячні.
    Чи все-таки УЗД визначає і досліджує сам плід ?
    Може глупства питаю, але щось закралась мені така мисля і все.
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

Статус теми:
Закрита.