Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Zhaana

    Zhaana Member

    Легких родів вам, а моє малятко має вагу 2.500
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana дякую вам теж) але то все відносно. Обіцяти узд може багато, а чи дійсно так буде
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @WinterDog, гарного Вам настрОю!))
    Для мене останній місяць самий важкий і фізично, і психічно :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Freedom UK дякую! Психічно поки настрОй нормальний. А от фізично трохи стає важче. Нема якось сил стільки. І трохи набряки в жару.

    І почались питання типу «ну що ти готова?». А я не знаю чи до того можливо підготуватись, щоб відчувати себе готовою, швидше то буде ну коли вже ти закінчиться.

    Добре хоч узд трохи заспокоїло, бо мамські тривоги піднімали голову. А чи нема підтікання вод.. ой шось сьогодні не так рухається, чи всьо нормально і т. п. І вже малювались сценарії в голові.
     
  6. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про фізичну активність під час вагітності.

    Всюди пишуть - ходити якнайбільше..А я тупо не можу через спеку - з 9 ранку вже духота шалена і спека +30..таке тримається до 20 години десь.. відповідно: вдяглася і ще не встигла вийти з дому як я вся пітна і мокра і мене це шалено бісить. Після навіть 20 хвилин такої прогулянки - я втомлена і то настільки, що до кінця дня я лежу пляцком і навіть дві тарілки немаю сили помити

    Але з другої сторони я люблю спорт - і я собі майже щодня дома 25-30 хв роблю вправи (легкі) + зранку і ввечері такі 10 хвилинні розтяжки комплекси.

    Суть питання: чи хватить тих моїх домашніх вправ для "залишатися активною" чи рілі треба йти і насильно гуляти кожен день..бо якось в 20 я за день вже втомлена і нікуди йти не хочу.. зато я нагулююся по вихідних досить незле))
     
  7. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Rapsodiya ходити добре, але тепловий удар нікому на користь не йде. То хіба ходити після 8-9 вечора коли духота спаде.

    Суть прогулянки свіже повітря + лайтова фізична активність. Вправ дома для фізичної активності я думаю достатньо. А для того щоб свіжим повітрям дихати, можна і на балконі чи в парку в тіньку посідити.

    В мене зараз після прогулянки в жару моментально ноги набрякають, тому я зараз вилажу або після 8-9, або просто до мами на подвіря в тіньок їду, щоб посидіти свіжим повітрям подихати.
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Виходьте гуляти о 7 ранку - значно свіжіше, ніж після 20.
    Важливе свіже повітря, тому так рекомендують саме прогулянки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    То не мій варіант, я сном в житті ніколи не пожертвую))
    Але дякую за пораду)
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Все дівчата ,того тижня йду здаватись,бо в мене вже 22 тиждень по узд,і 25 по кд. То вже певно пора:girl_blush2:Сподіваюсь завтра попаду на прийом
     
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka гарного вам прийому) Трошки попють з вас крові на аналізи)

    Я от сьогодні була швидше за все на останньому прийомі, записала ктг, отримала скерування в пологовий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Zhaana

    Zhaana Member

    Мені лікарка яка дивилася на кріслі сказала що тиждень, півтора до родів. Бо дитина низько опустилася. Наскільки це точно???
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2020 ---
    По УЗІ 2 тижні і 5 днів
     
  13. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana тут головне щоб оглядом не спровокували пологи.
    А так не знаю на скільки точно. З 38 по 42 тиждень вважається нормою піти в пологи.
    А повністю доношена вагітність рахується з 37т. Так що ми можемо з вами хоч зараз :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Zhaana

    Zhaana Member

    Як що чесно, я тільки за щоб зараз. А так руки набрякають, що навіть обручку зняла, а та жара просто добиває
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana і не кажіть. Я по кілька раз за день в душ ходжу, бо важко від жари. Я взагалі все познімала, годинник, цепочку і обручку бо все мені мішає, від всього мені душно і пальці теж періодично набрякають
     
  16. Zhaana

    Zhaana Member

    А в мене на руках постійно пальці набрякші, аж нервує це. Як багато хожу то і ноги набрякають, а вчора вирішила мамі допомогти на грядки полоти. З 9 ранку до 12 дня на городі була, то сьогодні леть з ліжка зповзла
     
  17. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Божечки ,я мала йти на учот ставати ,а попала на озеро ,знаєте я думаю я здуріла ,і моя гінеколог мене вижине з кабінету,а як почує ,що я щей платних аналізів не хочу здавати ,вопше вижине з криком :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2020 ---
    Ох попють певно
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2020 ---
    А ще мене мучить питання ,скільки дати в кишеню ? Бо власне лікар не мій ,до якого хочу ставати... Тай термін в мене немалий вже..А взагалі ви щось давали в кишеню,як прийшли перший раз ?
     
  18. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka я за вагітність ні разу не давала лікаря в якого стояла я на обліку.
    єдине що я офіційно на рахунок поліклініки оплатила благодійний внесок, бо вставала на облік в поліклініці де не мала підписаної декларації.

    Лікарю в якого робила операцію, так віддячилась, а за облік не вважала за потрібне.

    а на облік вас не можуть не взяти, не зважаючи на термін.
     
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Класно ,все відходили і тільки чекати коли народити..! Не знаю чому ,але в мене цього разу воаження таке ,що моя вагітність повходить повз мене...я не маю коли кайфувати
     
  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka то все карантин. Для мене з березня по червень місяці як випали з життя
     
    • Смішно Смішно x 1
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я тільки під час четвертої вагітності давала двічі коробку цукерок. Встаючи на облік на 29 тижні та десь на прийомі в 37 тижнів. Ця гінеколог вела попередню вагітність, мене все влаштовувало, просто хотіла її порадувати.

    Можете спробувати чимось смачненьким задобрити лікаря, щоб ряно не звинувачував в «безвідповідальному відношенні до вагітності, аналізам...» :)

    Дівчата, і я не уявляю як в спеку оце ходити на фініші вагітності... Потерпіть ще трішечки, скоро буде легше. :)