Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana о мені хочеться не знати чого. і мені нагнутись тяжко. чоловік часом мусить помагати взуватись.
     
  3. Zhaana

    Zhaana Member

    А в мене чоловік закордоном на роботі (((((. Перед родами має приїхати. Так морально важко(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дякую. Почалося відшарування плаценти.
    Дякую. Дівчинка в нас.
    Нереально важко самому в пологовому після КР. Але ми вже на щастя вдома. Далі трохи відпочинемо, адаптуємося зі старшою і напишу у відповідних темах, ну як мінімум про сам пологовий.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee рада, що ви вже дома. Хай наважчі часи вже будуть позаду.
    Чекаю розповіді і хай адаптація пройде чим легше)
     
  6. Zhaana

    Zhaana Member

    Що це може бути, права рука набрякає і пальці на руці, а ліва ні?
     
  7. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я знов понити.
    Вчора я трохи не рохрахувала свої сили і забагато ходила..В результаті ввечері тазові кості так шалено боліли, я ледве не плакала..зранку до цього додався тягнучийбіль зліва внизу живота...не внутрішні органи, а м'язи натягуються: ні лягти, ні сісти, ...
    І спека допікає...
     
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Вчора був рівно місяць до дати ПДП. цього тиждня на узд а наступного до лікаря в пологовий.
    З кожним днем стає лінь і тяжко рухатись, спати, нічого не хочеться готувати.
    Мама каже ніби почав трохи живіт опускатись. Побачим як воно буде далі
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zhaana

    Zhaana Member

    Я на УЗД минулого тижня була, чим ближче до родів, тим більша паніка починається, так страшно, та ще й не знаю як що має бути. Вже б скоріше пережити це все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana панікувати точно не треба) що буде в родах то буде.

    зі своїє сторони робим що можемо, вчимо техніку дихання, і розслаблення. Читаємо що чекає нас після родів. Якщо дуже боїтесь болю поговоріть з лікарем щодо епідуральної анестезії.

    якби я собі не уявляла свої перші роди, вони йшли зовсім не так як я очікувала.
    Тому з другими я не будую очікувань, і не нагнітаю собі страхів.

    я от собі для того щоб не концетруватись на пологах думаю, а що ж буде після. Старшу навчила за ці кілька місяців собі робити внятні перекуси. Допомагати з прибиранням.
    Чоловіку показала як включати пралку ( а то бідака за 10 років навіть ні разу не мав такої необхідності ) і щоб продумав що їсти буде готувати.
    попередила що моя робота на перший місяць це відновлення і годування малечі))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zhaana

    Zhaana Member

    Привіт, мені лікар в пологовому сказала, що наступного тижня прийти, вона на кріслі хоче подивитися, що до чого, це ще не рано, буде тоді 37 тижнів?
     
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    На кріслі взагалі нема сенсу дивитися ні в 37 тижнів, ні в 40.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    От маю питання на засипку.
    Чи плануєте ви робити хрестини от зараз після родів під час карантину і отої всої ситуації? Питання навіть не в застіллі, а в поході в церкву, чи в домашніх хрестинах (запрошення священника додому)

    я особисто швидше за все відклала б до стабільніших в плані карантину часів.
     
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Не зовсім відповідь на ваше питання, але відповім - ми свою меншу хрестили минулого року майже в 3 місяці, я не забобонна, а думка інших мене не хвилювала (навіть якщо це дуже близька родина), мені було важливо відійти від пологів, ввійти в нормальний ритм життя (згадую перші свої христини в 3 тижні малої, коли я навіть не дуже розуміла що то відбувається :girl_crazy:, купа гостей до яких мені було все одно, ще й малеча постійно на грудях бо було мало молока і т.д., але ж охрестити чим пошвидше то саме головне було на думку всіх кругом).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Lemeshchuk я старшу теж хрестила в 3 місяці.
    але зараз може бути така ситуація що і в 3 місяці для мене ще зарано з тим карантином буде)
     
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @WinterDog дивіться як зручно саме Вам)
     
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Lemeshchuk та та) Просто цікаво можливо чи хтось під час карантину робив? і як то виглядало.
     
  18. Zhaana

    Zhaana Member

    Скажіть, що робити 36 тижнів, ноги в колінах болять страшно, що аж ходити важко. До того багато ходила, а зараз це проблемно. І постійно хочеться спати
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @WinterDog, я коли ще в необхідності хрестити немовлят не сумнівалась - то першого хрестили «по закону» в 40 днів. І це було просто морока: гості, їжа. Але морока більше для бабусь в моєму випадку :). Другу дитину наважились хрестити в півроку, бо приїхала сестра чоловіка і дуже хотіла стати хрещеною племіннику. Організація пройшла легше, бо в дитини вже був передбачуваний режим. Тоді в нас вже були сумніви щодо необхідності це робити в несвідомому для дитини віці...

    Священник ніяк не коментував «пізнє» хрещення (наша прабабуся його розпитувала про це. Зі слів священника нічого страшного, що імя відрізняється від імені святого, в день якого дитина народилась - бо з цього приводу прабабуся теж переживала).

    «По вірі вашій» - прокоментував слова з Біблії.
    З тої ж Біблії, хрещення - це обіцянка людини служити Йому чистою совістю, не грішити. Договір, іншими словами. Якщо Ваша дитинка не може пообіцяти це хоч в 3 тижні, хоч в 3 місяці - то розслабтесь, і організуйте гарне хрещення тоді, коли карантинні заходи будуть дозволяти, щоб всі учасники події були спокійні хоча б щодо вірусу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @WinterDog ми плануємо хрестити найближчим часом. Але коли хрестили старшу, то одночасно хрестили ще 12 дітей. Такий варіант нам тепер не підходить. Тому будемо шукати так щоб тільки ми були на певну годину в церкві. Мінімальне святкування теж плануємо, вдома (точніше біля дому, в альтанці), своїми силами і лише для найближчих.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Дякую дівчата за відгуки :)


    А я сьогодні була на узд. Маля вже 3 кг. Термін в мене 36 по місячних, а по розмірам ставлять 38 тиждень. І дату пологів з 21 липня, ставлять тепер на 6 липня. Буду йти до лікаря у вівторок на зустріч. Щоб знову не знімати шов з шийки в пологах.