Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Животик за останні тижні суттєво підріс і ось останні десь 2 тижні почала помічати потягування отих косих м'язів по низу живота. От можу кудись летіти або й не летіти, а просто йти в садок за малим і чую, що стоп, під животиком тягне оті м'язи, такі больові неприємні відчуття. Стишую хід або сідаю перепочити, а якщо додому дочалапала, то стараюся лягти. І все одразу як рукою знімає. Мені от цікаво, чи це просто так м'язи розтягуються і адаптовуються до більших розмірів животика (хоча вже 2 тижні практично кожного дня час від часу відчуваю оті потягування, але тільки під час ходьби на вулиці), чи це якось пов'язано із низькою плацентацією у мене, чи то організм так сигналізує, що зупинись і перепочинь. Просто завтра піду в ЖК на прийом, думаю, чи в зв'язку із цим на мене бандаж не одягнуть?
     
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Так бандаж на декілька годин в день, 2-4, нє?
    Я на 8 і 9 місяці вдягала щодня, коли займалась кухнею: страви, прибирання... Було легше. А оті всі потягування,
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Власне, з першим малим не знала ніяких отих потягувань і бандажів відповідно. Та й термін ще не такий великий, тільки 22 тижні, а вже ті м'язи так тягнуть, але не вдома, а тільки на вулиці, при ходьбі. Стараюсь вже нікуди не летіти, йти помалу, бо нема на то ради. Як скажуть у ЖК бандаж носити, то певне таки буду.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну от можу ж я - сходити в ЖК і не писати відмов від госпіталізації :) хоча би раз за облік
    Наступного разу призначили мені за тиждень, вже писатимуть скерування. Гемоглобін на таблетках піднявся до 103, я вже не непритомнію.

    Моє солодке зьо робить якийсь такий рух наче зітхає :) Попри те, що живіт у мене величезний, їй наче бракує місця.
    Таз болить, ледь ходжу, ледь повертаюсь з боку на бік у сні.
    Треба серйозніше зайнятись організацією післяпологових днів, бо щось я перестала останнім часом "працювати наперед", лише з поточним справляюсь.
    Ну і планую сьогодні-завтра завершити ще дещо таке глобальне допологове. І можна буде "плисти за течією"
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    усіх з чудовим святом!

    субота - день тренувальних. Цього разу вони якісь слабші - вочевидь, дають мені можливість до церкви сходити і пасочки посвятити.

    Їм майже постійно. Малюся вже має складений "стартовий пакет" - одяг, підгузки, дещо для пологів.
    Я маю документи і маю незавершені справи.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  7. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Христос Воскрес! Всім веселих свят і смачної пасочки-ковбасочки!
    А тепер по темі 34тижня) мало того, що ледь вистояла-висиділа Службу, то ще півночі до того не сплю. Тепер як вижатий лимон. Все думаю, як то настроїтись на фініш, пологи. Бо щось ані- ані. Нити не хочу, бо реально полегшало з виходом в декрет, та все ж поперек про себе нагадує постійно, слабкість неймовірна, тонус як тільки займаю вертикальне положення, з нового "весняного" додався дискомфорт від капрон в області пупка.
    Та все ж хочеться святкувати. Уже традиційно в Шевч.Гай не ризикну вгору дертись, але духу великодньої атмосфери десь шукатиму точно)

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а ви купляєте спеціальні капрони для вагітних? бо в мене теплі колготки були такі "для живота", а вже капронові не знаю що й робити) думала може то панчохи купити:)
    а так то стає важко сидіти, живіт якось тягне вниз. в п'ятницю на роботі ледве відсиділа, і то треба було час від час вставати,щоб походити, або відхилятися на спинку крісла. бо просто сидіти, і згинатися над столом, щоб писати, чи працювати на ноутом важко) і не те, що живіт болить, а просто чую, що він так падає вниз, тому не сильно комфортно. ну і спина про себе нагадує теж (деколи болить). а ще ж тільки 27 тижнів:)
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Панчохи - загалом одна з основних речей в моєму гардеробі :)
    Якщо ті, що з поясом, - то на вагітність пояс треба низький. Якщо з резинками -це простіше. І купити дві пари однакових панчіх - мудра інвестиція: вони ніколи не рвуться дві одразу.
    Колготи ношу звичайні. Зараз сукні тонші, то шов колготний на животі видно стає, і виглядає це негарно.
    Я вже багато накупляти не хочу, бо якщо все добре, то після пологів колготи мені не знадобляться. А якби не проблеми з вікнами, я би вже і зараз якийсь безколготний кежуал навіть на роботу вбирала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я вчора от теж вдягала колготи під сукню, то якщо натягуватм їх аж на живіт, то видно шов, а якщо нижче живота, то крізь сукню видно витягнутий назовні пупок:) ну зробила вибір на користь пупка, хоч теж то так не сильно гарно виглядає) але що з тим пупком зробиш?)) Лікарка з ЖК казала, що одна дівчина заклеювала пупок скотчем, але я так точно робити не хочу)
     
    • Смішно Смішно x 3
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ааа, пупок скотчем!
    у мене навіть крізь два шари флісу видно. Але нема на то ради.
    Як я набрякла :sad: то щось день такий... Тиск в нормі, але на себе в дзеркало дивитися не годна.
     
  12. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Йой, пупок назовні+скотч? Мене це лякає, бо в мене настільки глибокий, що й не випер, просто сильно тягне шкіра, якби от-от трісне.
    Колготи навіть не збиралася якісь спеціальні купувати, маю к-ка пар більших ✓4, дальше якщо, "о, чудо, не порву" віддам мамі). Від синтетики дискомфорт. В мене зараз живіт ну просто величезний, направду, але в капронках нормально, для шву маю свій лайфхак- шов на бік і майже не видно)

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Капронки теж такі є
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вже всі колготи списала. Я можу ходити з голими ногами. Мені хай краще трохи холодніше буде ніж оцевово. Вагітні колготи - це взагалі якийсь окремий вид знущання. Взимку нікуди було дітися, а тепер - свобода.

    Мене пупець не турбує ні в естетичному плані ні в фізичному. Ну видно через одяг. Ну хай дивляться. Ніхто не дивиться, насправді.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Мої капрони для вагітних натягуються аж до грудей
    якщо спустити нижче, то сповзають
    і то взяла капрони свого розміру

    звичайні капрони, на розмір більші ніж зазвичай купую, з широкою гумкою - мені гарно підходять
    але уже 2 дні ходжу з голими ногами
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене нова притичка. Поки мила голову робила 5 перерв. Спина болить так стояти. І почала терпнути права нога (цього разу ще довго протрималась).

    Треба сходити на УЗД подивитися наскільки піднялась плацента, а мені так ліііінь.
     
  17. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Я вже звикла до того, що серед ночі корчі хапають...
    а от сьогодні вночі ноги дуже крутило - пів ночі не спала(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і у мене!
    Може, не зовсім те, що у тебе, але відчуття, що вона "знімається з суглоба" і так затерпає, що треба за щось триматись. А ще - корч хапає сідничний м'яз і я почуваюсь мультяшним злодієм, якого "смертельно поцілили" в дупу :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @lilochok мені моя Г. щось призначала , бо було нестерпно терпіти. Хоч я доволі терпляча...
    Може проконсультуйтесь ?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    прослідкую за динамікою

    я ще списую на те, що вчора майже нікуди не ходила (не було навантаження на ноги) та багато їла
    зазвичай я заставляю себе ходити багато
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @lilochok від корчів помагають банани і родзинки. Реально помагають.

    О так, я ще про сідничний м'язо-нерв забула.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1