Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Головне мамі таке не казати, а лікар переживе :)
    Я вже так чекаю тих рухів (і навіть часом здається, що чую).. але мало того, що рано ще (лиш 16 тижнів), так я того разу така каракатиця, що малявка до мене ще довго достукатися не зможе, певно :sad:((
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я не розумію тої проблеми з кавою :) я пила і в першу і в другу вагітність і лікар моя мені казала пити, бо в мене мій нормальний тиск впринципі понижений. І після пологів в перший же день пішла знайшла чайник в неонатологів і кави собі зробила
    А що пити? Чай? Так там стільки ж кофеїну, як і в каві
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та проблеми з кавою нема взагалі жодної. Просто в нас ще є пережитки "дієти годуючих", і про каву я обмовилась якраз коло порядних годуючих жінок, які всю вагітність терпіли без кави, і тепер підчас годування також терплять. Не хотіла образити їхні почуття, просто зовсім забула про ті "стандартні" обмеження.

    35 тижнів. Мені в карму багато хто написав про низький живіт, то мушу сказати, що він таки реально низький. А коли лягаю спати, то він за день ще якось опускається, і я не можу ні нахилитись, ні присісти. Рухи лялі можна в прямому сенсі почути між ногами - перед сном вона товклась вниз так, що захотілось її притримати якось, і я, лежачи на боці, поклала руку вниз - а там все аж рухається.
    Коли я сідаю, ляля не поміщається по довжині (і мені дивно, чого це так, при моєму-то зрості), - і виставляє ніжки так, що вони стирчать горбиком з мого правого боку. Це так смішно виглядає :) А відчувається - як удар по синцю, бо від постійного стукання в одне і те ж ребро і в одну і ту ж точку під шкірою мені вже болить. Але я і її розумію і загалом дякую, що впирається у бік, а не в шлунок :) Цікаво, чи вона справді довга, чи то просто положення таке.
    Ми перемогли свої "залізні" таблетки, п'ємо їх майже без дискомфорту. Їсти, правда, доводиться набагато більше, бо якщо шлунок напівпорожній, то починає дуже пекти від таблетки. Але голова крутиться вже менше.
    Справи матеріальні та меркантильні майже всі залагоджені, а ті ,що ще ні, - мають встигнутись до пологів.
    І ще - тиждень тому я хотіла подзвонити до лікаря пологового, щоб домовитись про зустріч і поговорити. Зрештою, давно з ними не спілкувалась, і навіть було цікаво. А зараз не хочу, категорично. З львівською пропискою мене і так приймуть при потребі у будь-якому акушерському стаціонарі міста (яких цілих два відчинені, обирай-не-хочу, ггг). Не кажучи про те, що за останні півтора місяці я ВПЕРШЕ зранку вдома, а то все - обстеження, аналізи, консультації ,документи. І тепер ще одних консультацій не хочу, просто не хочу. Принаймні, наразі.
    А люди такі дивні. Якщо пишеш десь на форумі, що хочеш народити у вільній позиції, нетравматично і максимально комфортно по відчуттях, - починають тобі відповідати, що епізіотомія - це зовсім не страшно, і "головне здорова дитинка, а все решта можна пережити". Та можна, переживали, знаємо. Але чим комфортні пологи не узгоджуються зі здоровою дитинкою і чому бажання уникнути розривів чи надмірного болю - це егоїзм, - гадки не маю.
    Малюся має "стартовий набір", я найближчими днями нароблю собі прокладок шматяних.
    нічнушки, яка б мені подобалась, наразі не знайшла. Щодо темного халата - вже починаю сумніватись, надто вже велика річ, щоб купляти її на одні лише пологи. А нащо халат узагалі - мені невтямки :)
    Обличчя щось знову якесь нерівного кольору, і в оці цяточка жовтенька (не білірубінова). Набряки менше, часом взагалі на ногах майже нема - тільки низ живота і все, що ще нижче.
    Тренувальні - не те щоб задовбали, але часом вони дуже якісь серйозні, і запихають дитинку в таз дуже відчутно, ледь не стукає там головою до кісток. Потім, коли відпускає, все повертається назад. Зате я вже і передихувати натренувалась ,і дієвих позицій для перейм вже маю до вибору.
    Час летить так швидко...
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 1
  5. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    О, мене теж питали як то я каву п'ю при такому особливому стані, а коли годувала грудьми доцю, то всі були в шоці чому це я не на дієті для годуючих мам, бо це ж може зашкодити дитині, алергію ще дістане:girl_crazy:, а особливо питали як це я їм червоне.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    о, ну те, як в червні їдять зелені яблука з супермаркета, але не їдять полуниць з власного города, - це розповсюжено і абсолютно шедеврально
     
    • Смішно Смішно x 5
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а ну-ка, хто там недобрим оком почитав цей допис?
    Жартую, звісно, але фу як же мені зле
     
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ще чуть чуть :d25:
    У мене вагітність після 30го тижня як вилами по воді: щууух - 31 тиждень, щууух - 33, щууух - 37, щууух - народила. Тільки встигала заходити в календар вагітності та читати що там на цьому тижні воно пише :)
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    до речі, я знайшла причину, чого так було зле післявчора. Напевно, не можна яблуком таблетку заліза заїдати. Бо вчора їла її з гречкою, було все ОК. Сьогодні ризикну на дві таблетки, як призначено.
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Прокинулась від такої перейми, що очі на лоба.
    Потім протягом години була ще одна така. Схоже, "субота - день тренувальних" таки наша тема...
    Піду куплю чорно-білих вафельок і буду передихувати між поїданням їх :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    взагалі, субота - хороший день, щоб народити. Тижні за 4 таких тренувань цілком можна би й народжувати...
    Отак в п'ятницю провести звично день, ввечері подивитись якогось фільмика з якимось бокальчиком малесеньким... виспатись як слід, а вранці собі встати, попити кави, вимитись, освіжити манікюр з педікюром та і народити :) Потім весь залишок дня і всю неділю відпочивати, а з понеділка починати оформлення, документи... Як вам план? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Можна й за два (тижні).

    Еххх це з серії "хто б казав". Мені хоч би за чотири, це вже за щастя.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я сьогодні пригадувала те відео, де акушерка показувала різницю між тренувальними і справжніми переймами.
    То нинішні тренувальні тиснули якраз від дна матки. Їх було менше, ніякої періодичності, але отой сильний тиск саме звідти мене насторожив і змусив перерахувати терміни.
    В принципі, вже за тиждень я би не боялась. Але це з тієї ж серії
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А тебе ж нема в ІГ бо я там писала яка різниця між справжніми і тренувальними )))
    Maria on Instagram: “Підкидає мені Пінтерест статтю "як відрізнити тренувальні перейми від справжніх", я не Пінтерест, але знаю стовідсотковий метод: якщо в…”

    Мене з Ядвігою тиснуло як хочеш, коли хочеш, в будь-яких варіантах і комбінаціях, а також з чарівною періодичністю та інтенсивністю. Ішотоменідало?
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    нема мене, нема :)
    а яка різниця? Хочу знати все :)
    ти казала, що від моменту, коли зрозуміла, що народжуєш - минули лічені години.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вже вище додала.

    я в тому сенсі, що наявність дуже інтенсивних, регулярних і яких хочеш перейм ніяк не прискорила саму дату.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Сьогодні остеопат заявив, що вагітність мені і моїй шиї явно пішла на користь, бо весь той бардак який був там ще влітку зараз виглядає досить навіть пристойно. Дивно трохи звучить, але хай буде. Тепер всім так і казатиму - то я не лінуюся, то я розслабляюся і позбавляюся гіпертонусів і зажимів в спині :girl_crazy:
    Взагалі, незважаючи на початок 3 триместу, вже кілька днів думаю, що якось легше стало. І вхекуюся, наче, менше... Чи то сонечко сприяє? Чи то я нарешті на 7 місяці звиклася трохи з вагітністю? :)
    А ще прогулялася на УЗД, сказали що ота "трохи низька плацентація" яку придумала собі моя лікарка в ЖК вже 77 мм, а значить ні разу не низька. Ну і там знову цього разу хтось досить немаленький сидить (певно, теж зо 4 кг буде), поки що попою вниз (але ще ж ціла купа часу на перевороти :) )
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 4
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    "коротко, про погоду"
    36 тижнів, таз страшенно болить. відчуваю голівку малюсі. Сподіваюсь, їй голівка не болить так, як мені тазова кістка... Бо прямо чую, як стукається там..
    Часом нема сил ні на що, часом трохи на щось є :)
    Багато їм, невеликими порціями, але дуже часто. І вночі встаю трохи поїсточки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Сідала сьогодні в трамваї, і трохи вдарилася в живіт тою ручкою від попереднього сидіння. Точніше так притислася, бо дідок, який сидів ближче до виходу, не сильно відсувався, а я пролізала на місце біля вікна. Ніби нічого не болить. Але трохи переживаю. Якщо ніяких болей і виділень нема, то заспокоїтись? Рухи чую переважно вечорами, то зараз вдень сумніваюся, що дитинка буде рухатися..
    Що може спричинити такий не сильний удар в живіт?
    На УЗД аж 20 квітня.
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Thebestnata , заспокійся. Це абсолютно нормально. Все добре.Єдине, що може в цей момент пошкодити маляті -це твій адреналін,спати не дасть.:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я би заспокоїлась.
    Сьогодні рідкісний день, що вже така година, а я ще ніде не їздила.
    А зазвичай 3-6 "актів пересування в ГТ" щодня. І буває всяке, сиджу далеко не щоразу.