Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мені сказали 15 хвилин) може, щоб розтягнути "задоволення"?:))
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я минулого разу обходила до 36 тижнів, офіційно не була працевлаштована
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви маєте право їх не обходити зовсім.

    (Всоте) листок непрацездатності видають за фактом вагітності. Все. Більше нічого не треба.

    Якщо медогляд не тисне - можна обходити, це не зашкодить. (Тільки ЛОРа в мене не було.) але жодного обов'язку нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. horowolf

    horowolf Member

    Ніколи і нізащо більше того аналізу здавати не буду хоч би мене різали! На смак то воно терпиме з половинкою лимона, але випити, як мені написали, 300 мл води залпом на голодний шлунок то нереально. Мені вже та вода ледь через вуха не лилась. Потім цілий день було так погано і бекалось тою глюкозою, не могла нічого з'їсти до самого вечора бо та рідина таке враження, що як встала в шлунку так і не перетравлювалась і нікуди не зникала:girl_sad: Щодо часу, то в Сихівській ЖК нас просто запустили всіх в одну кімнату, сказали випити глюкозу і заходити по одному вже на забір крові, а поки ми в тій же кімнаті чекали 2 години нам проводили лекції, зокрема імунолог про щеплення, потім в тому ж порядку що й першого разу ще раз брали кров.
     
  6. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Мені такого взагалі не робили. Взяли кров натще. Сказали йти гуляти, поїсти щось і прийти за 2 години.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Часом я в шоці від нашої медицини.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Таки деколи є переваги обліку вагітності не у Львові). Нічого не пила, ніякої глюкози, половини аналізів взагалі не вимагали. Загалом робила тільки те, що хотіла. Але я була вагітна з досвідом, молоді б певно кіпішували), бо реально стан мого здоров’я не цікавив нікого. Там важливіше були папірчики з сільради, що я тут проживаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я останній раз здавала, то сказали поїсти 2 банани. Нас тоді було троє на глюкозний аналіз. Я собі вдома накалатала бовтанку з цукром та лимоном, мені норм таке пиється (якщо раз на пару років).
    І аналіз на групу крові, резус у львівській жк сдавала 2-3 рази. А тут - "якщо в паспорті маєте відмітку - копію вклейте в обмінку".
    Ще "щоб виписати декрет" треба було привезти донора і довідку про донора вклеїти в обмінку :). Я взяла чоловіка. Знайома взяла чоловіка, а у чоловіка аналізи було недобрі, то їм сказали не сдавати, а...купити дозу крові за 200 грн і з тим йти "виписувати декрет" :). Це "на випадок КР". :)
     
  10. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    кажуть 24-28 тижнів
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене - допис з розряду "а чим Ви розважаєтесь суботньої ранкової пори?" Особисто в мене - перерахунки терміну всіма можливими способами, "схваткосчиталка" і тест на води
    за найбільшим можливим терміном завтра 36 тижнів. Все одно - ранувато. тест на води негативний, перейми - тренувальні, але дуже жорсткі.
    а ще з інтервалом 5 хв мене то нудить, то страшенно хочеться торта. Тож я купила собі по шматочку різних пляцків, і звісно, всі мені "не такі", але один "трохи більш такий". Тож коли перестає нудити і починає хотітись - я їм пару ложок - і далі передихую і шукаю стерпну позицію. Власне, стерпну, а не "таку, в якій не болить". Ну що ж, однозначний позитив того всього - те, що до пологів я встигну так "натренуватись", що не боятимусь і знатиму, як полегшити свій стан.
    Поки пишу, "щиталка" каже, що мене починає вже відпускати. І доця починає знов звично рухатись, ще трохи - і я, напевно, зможу сісти. Якби не сніданок і пляцок, була би вже як вичавлений лимон, бо це тривало майже 4 години. А так - дуже навіть і нічого...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    а як ви позбавляєтесь від "рослинності" у зоні бікіні під час вагітності, особливо у другій її половині?
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якби не було протипоказів, ходила б на шугаринг до самих пологів.
    В попередні вагітності робила воскову. у вагітність 3 дитиною мала протипокази, то поки була нормальна "оглядовість" - користувалась станком для гоління.
    В цю вагітність фактично мені і гоління не можна, але раз на місяць примудряюсь якось. Добре, що гормональний фон такий, що за місяць "рівень заростання" практично такий, як в невагітному стані - за тиждень. Ноги не голю всю вагітність - відросла десь третя частина волосків, світлі і м'які. До пологів хочу виловити момент ,коли зможу хоч трохи і ноги привести до ладу, і бікіні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тримайся!
     
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Наощупь :girl_crazy:
    Інколи вставала навпроти дзеркала. А в основному в останній місяць навпомацки, бритвою з подушечками. І через день, бо трохи довше волосся відросте - зуд і чесання.. брр
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Шугаринг.

    І щось мені дуже весело з слова "рослинність".
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дякую. Колобок нажерся, колобок втомився, колобок котиться спати.
    В принципі, ще 2 тижні (бажано 3) - і я вже не переживатиму так підчас таких приколів.
    Але досвід (і не лише мій:) ) показує, що минуть ті 3 тижні, а потім ще навіть не один раз 3 :)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Моя програма в телефоні сказала сьогодні, що лишилося "99 days to go" і я щось почала задумуватися чи не пора би прискорити виконання всіх пунктів "втигнути до" :girl_in_dreams: А то чи то через зиму, чи то чого останні 2 місяці таааака лінива була, що страшне. Єдина надія, що прийде весна, сонечко вигляне і таки почну хоч трохи рухатися.
    І то ж в мене поки всього-навсього одна дитина, яка здебільшого ще й ходить в садок. А хтось вагітний маючи 2-3 і курей, і корову, оооо, чим більше про то думаю, тим більше розумію що я лєнтяяяяй :beach:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Пам’ятається мені як мене ковбасило в 36 тижнів. Думала, що то буде от-от, але все відбулось як і в попередні рази, чітко в ПДП (місяць очікувань). Тому в мене що хлопці, що дівчата дуже пунктуальні, і якщо в них назначено дата побачення, то вони не спізнюються, але й швидше не приходять))). Всі в маму з татом, ми дуже пунктуальні).
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в нас 44 показує :)
    Малюся вже має перші капсули свого "капсульного гардеробу"
    я трохи попустилась. хочу встигнути хіба в соцстрах (останнім часом неправильно визначаю корінь цього слова :girl_crazy:), купити памперси, сходити на пару бачата-вечірок (все вірно, коли мене попускають тренувальні, мені хочеться танців і романтики) і трохи "запасти" зробленої роботи. На тиждень +- хоча б. І все.
    я також почуваюсь лінтюхом все частіше, і спокійно до цього ставлюсь. Лажухом стараюсь не бути, а лінтюхом - не так і страшно.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  21. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я чекаю УЗД після 30 тижня, може, скаже на що сподіватися. Бо одяг Владовий до 1 року майже весь лишився, але то ж інший сезон був - все на довгий рукав. Цього разу треба футболочки-шортики. До кольору я не предвзята, мені і для хлопчика рожеві абсолютно ок, але рюшечки якісь і спіднички то вже троха перебор буде :girl_haha: Тому питання дитячого гардеробу наразі відклала, подумаю про нього десь за місяць, хоч ручки чуууухаються :) І коли замовляю десь на сайті Владу в садок чергову порцію штанів трикотажних в садок заодно хочеться і щось малесеньке хоч одним оком подивитися :girl_smile:
    Я теж спокійно але часом мене це лякає :) Заспокоюю себе лише тим, що це остання нагода на ближчих 2-2,5 роки виспатися і вилежатися досхочу в тиші і самотності поки дитина №1 в садку, тому набираюся "з запасом", певно :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1