Для майбутніх мам (12)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Radistka, 16 Травень 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Всьо, ось і на мене напало безсоння. 5:37 ранку, якийсь зачаклований час. Як так далі піде, то існує загроза, що мій малюк буде мати 35 пінеток на час народження. Ну прям як принц якийсь. Чи то я за перший триместр все відіспала, чи то легкий шок від того, що я нарешті йду з понеділка в декрет.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Не боїтеся більше застудитися? Мені зараз взагалі їздити страшно)))
     
  3. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    @tsiuma я б дивилася по самопочуттю і можливості полежати з чаями в батьків. Якщо машиною їдете - ну то взагалі ок, тепло, комфортно, за годину будете в селі і тоді яка різниця де лежати?
    Мені моя сьогодні телефонувала, то я не призналася що у Львові, сказала, що що в батьків і вже з наступного понеділка приїду. Ну бо шостого також до батьків їдемо на всі вихідні.) Не хочу зараз пертися в поліклініку по морозу, я й на роботу через раз зараз ходжу, більше з дому працюю.
     
  4. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Дівчата, поділюся з Вами.
    Сьогодні ходила на огляд до лікарки в ПБ, так як раніше домовлялись, що як не народжу до ПДП (2 січня), то буде мені щось "радити". Боялась я того огляду, що ну. Так вже не хотіла тих стимуляцій, і тиску з боку лікарів...
    А тут ще й 29 грудня в ЖК сказали, що голова ще високо, не закріпилась, я взагалі розкисла.
    Так от, заходжу я в ПБ до лікарки, і наша розмова:
    Л.: - ПДП минула?
    я: - Так, тільки не хоче щось родитись малюк, але (і тут у мене в голові 100 аргументів, чому мене не треба мене стимулювати)
    Л.: - Йому краще знати, коли час родитись.
    Мені аж відлягло)
    Каже, що подивитись мене хоче, щоб знати ситуацію. Я вже і тут наїжачилась, бо чула, як лікарі певними маніпуляціями пришвидшують процес. Ну, не встигла я сісти, лікарка тільки почала огляд - і видає:
    "Оооо, та в тебе тут повна бойова готовність! Шийка згладжена, відкриття 3 см. Іди, скоро знов приїдеш)".
    Огляд тривав секуд 5) Моєму щастю не було меж) Сказала, що може ще й сьогодні-завтра приїдемо в ПБ. Наготувати сумки.
    Тепер боюсь навіть щось додатково читати в Інтернеті, щоб було не наткнутись на інформацію, що можна ще з таким відкриттям ходити пару тижнів. Налаштовую себе на Різдвяний подарунок:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    А приблизно за який термін до пологів дитинка опускається? Бо я сьогодні була в ЖК то Г сказала,що голівка низько, але ще не закріплена, от цікаво скільки то ще мені ходити вагітною, чи до ПДП доходжу чи то буде швидше?Але судячи що то перша вагітність то мала б доходити?

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  6. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    В мене доня була дуже низько десь з 32 т. На 34 т. навіть на збереженні у пологовому трохи була. І до кінця вагітності мені було важко ходити, були пекучі і болючі відчуття. Але, народила у 40 т. 5 днів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Ясно))) ну тоді чекатиму ПДП)))
     
  8. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Ех у мене таке з 26 тижня, цікаво доки доношу)

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ми так з 30 ходили, народились на 42)
     
  10. enigma

    enigma Well-Known Member

    Були на узд - наша ляля чемнюся, перевернулася як треба, обвиття нема, майже 2кг нашого золотця. А в мами і тата нема меж радості :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 2
  11. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    При першій вагітності ПДП мені визначили на кінець вересня, але вже на початку серпня лікарка з ЖК казала, що дитинка опустилася і що в мене можуть бути передчасні пологи. А синочок народився в жовтні, на 42-му тижні вагітності :).
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Лікар з ЖК може недобре визначити, їм би отак мацати і говорити всякі страшилки. Мені таке говорили що при першій вагітності що при другій, що голівка низько, народила в термін. Найінформативніше це УЗД, якщо на УЗД все гаразд, шийка не вкорочена то ризику передчасних немає.
    При першій вагітності дитина опустилась в 38.5 тижнів. Родила в 40. А коли синочок опустився навіть не скажу, бо не помітила. З Миколкою в мене все якось відбувалось дуже непомітно і неочікувано.
     
  13. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    В мене вже 37 т.в.,тому я не переживаю, а навпаки в очікуванні))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    В мене на 35 опустився, то і УЗД підтвердило. Теж очікую коли ж) Перший опустився на 39, родився на 40

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    В мене на УЗД в 35 тижнів голівка була високо і шийка довга і закрита, думала що буду ходити довго і нудно. Але в 37тижнів і 5 днів родила.
     
  16. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    І великий був малюк?

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  17. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    А це перша вагітність у вас була?
     
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    друга.
     
  19. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    З другою чула, що дитинка любить швидше народжуватися)
    А в мене перша, тому чекаю з нетерпінням, так цікаво як то))
     
  20. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    дівчатка я сьогодні розплакалась, в мене пішов 15 тиждень а груди збільшились з 1,5 розміру вже десь до 4того, при тому що я не поправилась... руки ноги все як було(я худенька), живіт ще малий. Що буде далі? Мені страшно що воно так і лишиться... як я буду з таким вимям жити (((((
     
  21. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Я вам можу хіба позавидувати
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Статус теми:
Закрита.