Для діток

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Імель, 9 Жовтень 2009.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Надумала і я собі пов"язати. Гачком. Правда востаннє це робила.... 17 років тому. Але вязати я вміла добре -- вчителька праці постійно змушувала вязати серветки для інших вчителів на подарунок. Їй просто дуже подобалась реакція тих інших вчительок. Типу Кандя, та Кандя, яка сигарету з рук не випускає і курить з хлопями біля школи -- вяже? Ну то таке.

    Отже, що я хочу звязати: два однакові плаття (швидше сарафани, щоб роботи менше було) для двох доць. Старшій влітку буде 6,5, меншій -- 2. Може хто тицьне мене у якусь схемку (але таку попростіше, таку просту до примітивності), ну і які то каще нитки для літнього сарафанчика брати, і де їх краще купувати. Ой, і ще одне питання. От я як зараз пишу про вязання, про нитки, в мене така іскома, аж мурашки бігають, таке, як би мені ті нитки хто по зубам тянув. То мине? Чи навіть не починати?
     
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я от що собі подумала. А може то не тільки двом доцям однакові сарафани звязати, але й собі. А чьо? То ж круто буде. Та й на мій сарафан, либонь, найменше ниточок піде:haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Доброго дня! Шукаємо талановитих і просто небайдужих майстринь для в'язання дитячих речей і іграшок (чудо-восьминіжки) передчасно народженним діткам у м. Львові. Деталі і більше інформації у темі

    Чудо-восьминіжки. Допомога передчасно народженим діткам

    Будемо раді будь-якій допомозі. Дякую!
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Може хтось зустрічав шапочку осінню, щось середнє між беретом і "ковпаком кухара" і при цьому на зав'язках? Ну хоч приблизно - питаю мене подруга а я щось розгубилась... Щось мені туди зав'язки не вписуються ніяк