Для діток

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Імель, 9 Жовтень 2009.

  1. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Справу смаку і фінансових можливостей. Акрил дешевий як борщ, але це синтетика, яка парить, особисто я в акрилових речах просто "варюсь", відповідно ні дітям, ні чоловікові з акрилу не в"яжу. Імпортний акрил дорожчий, і не настільки явно "скрипить" при дотику, ну але.... це не для мене. Шерсть теж буває різна, є яка колиться, є ніжна, треба пробувати. В"язала дітям шапочки з такої пряжі, дуже м"яка і гарно лягає, абсолютно не колюча.[​IMG]
     
  2. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Я купувала пряжу "пехорская - детский каприз". Вона мякенька на дотик, але дуже тонка і чіпляєтсья за гачок. Звязала майже половину кофтинки, але дуже складна в роботі і дуже довго процес рухається.
    Хочеться, щоб товстіша нитка була. Від Алізе я просто в захваті, але то трохи задорого для мене.
    А який акрил порадите?
     
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    на жаль нічого, бо в магазані то я його розглядала/пробувала, але на виробника увагу не дуже звертала, та й не в"язала з нього нічого по суті останнім часом.
     
  4. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    +1
    Повністю підтримую Ніфертіті, подивіться на бірочки дитячих речей в магазині, майже все йде акрил.

    Хороші відгуки читала про цю пряжу
    http://www.gazzal.net/yarn13colibrien.html
    40% мериносова шерсть, 60% поліакрил, 100гр/380м, дуже м'ягенька.
    і цю http://www.gazzal.net/yarn7babywoolen.html
    40% мериносова шерсть, 40% поліакрил, 20% кашемір, 50гр/200м, 11,5грн за 50гр моток в інтернет магазині.
    Вже років з два не купляю пряжу в місцевих магазинах, в інтернеті і вибір більший і ціни приємніші.
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2010
  5. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Вчора купила все ж таки акрил Ярнарт 100г/230м - 20 грн. Гачкується дуже швидко і рівно, але полотно майже стояче. Може засильно затягую?

    Taramay, як будете щось замовляти, візьмуть мене з собою))))) бо я сама боюся

    Хочу критики, тому виставляю свої початки:

    Це пехорская - детский каприз. Виріб такий мякенький, як кицька...але нитки тонкі і дуже довго вязати...
    [​IMG]

    А це з акрилу кокетка:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2010
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Я практично завжди в"яжу з акрилу,деколи купляю,шоб був там якийсь%шерсті,шерсть не беру ніяку,бо мала не хоче каже шо кусає її,деколи беру дитячий акрил,вчора наприклад на безрукавочку взяла акрилік 100%,мені подобається і малій підходить,завжди беру однієї марки.
     
  7. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Підкажіть, будь ласка, якої, якщо не секрет?
     
  8. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Звичайно не секрет :) YarnArt
    Турецький виробник,якшо захочите можу сфотографувати їх,навіть светрики які малій останні нав"язала з них.
     
  9. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Для діток

    Навіть треба... Може і я сяду за в"язання:d7:
     
  10. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Підтримую!!!!
    Чекаємо на фото!
    а який різновид нитки? просто бейбі? бо я брала ярнарт - комфорт
     
  11. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    сподобалось те помаранчеве, цікаво вже подивитись яке воно буде ціле
    можна мені таку схемку, будь-ласка
     
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Зараз взяла комфорт,іноді беру бебі,як захочеться.Йду фоткати.
    Добре,може точно сядеш в"язати.
     
  13. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Останні роботи,зараз сідаю за іншу.
    [​IMG]
    [​IMG]
    На моделі би краще дивились , але модель в садочку.
     
  14. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Нашла ше один вже на моделі.
    [​IMG]
    Нашла ше спідничку,вверх також сама мудрувала.
    [​IMG]
     
  15. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    Дякую за комплімент, але я нажаль зі схем не вяжу. Все на око і узори вибираю просто з каталогів...
    Як дороблю, то зафоткаю обовязково
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для діток

    мама нині принесла плащик доці, звязала по схемі "плащик gap" (google мав би видати схему), ось що вийшло, тільки наразі без гудзиків:
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Для діток

    На прогулянках зв"язала синочку светрик і шапочку. Треба утепляти дитинку )))). :d7:
    [​IMG]
    Дуже люблю такі скандинавські зірки... мій улюблений узор:
    [​IMG]
    Шапочка:
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2010
  18. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Для діток

    Alexx, а як ви шапочку в*язали? я таку доні хочу) і поділіться, плз, якщо у вас є, схемкою зірки скандинавської (дуууууже подобається)
     
  19. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Для діток

    О! Шапочка ця дуууже проста. Я зв"язала полотно "резинкою" 2 на 2, а потім зігнула його навпіл і по боках зшила )))), трохи спеціально розтягувала бокові шви, щоб в шапочки з"явились такі "рожки". А вже як вділа на головку то загнула манжетик. Хочу трошки її вдосконалити (дов"язала сьогодні "вушка" з зав"язочками, бо коли я його в слінг кладу то шапочка злазить на бік і вушко видно). Завтра вдосконалю і викладу фото. ;)

    Нажаль схемки я не маю.... я все в"яжу на око... а зірочку рахую собі на листочку сама (відповідно до розміру, яку я хочу зв"язати) Узорчик простий, на фото гарно його видно (не полінуйтеся, порахуйте петельки і намалюйте собі на папері в клітинку.) Варіантів тих скандинавських зірочок дуже багато! Може "гугл" щось вам скаже ;)
     
  20. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Для діток

    Шапочку вдосконалила, пришила вушка. Тепер вона супер тепленька, правда, малий вже не такий смішний в ній, як був ))))). Але зараз головне, що йому тепленько.
    [​IMG][​IMG]
    veronka, як зв"яжите доці то покажіть фото! :d7: :girl_claping: