Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    а поміняти їх місцями не можна?
     
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    тоді воно якось "кострубато виходить. Розбивається простір біля котла. Я переживаю, щоб не було на вході ефекту тунелю.
    Спочатку думали при вході ставити холодильний, але полюбому виходить "рура" (.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Zaychenya отак ставити газову поверхню майже під лічильником не можна:sad: там має бути, здаєттся 60 см чи щось таке. А з іншого боку, біля котла варилку теж не можна - має бути метр відстані по горизинталі. Правда газовики на то переважно очі закривають, якщо відхилення не дуже великі. В Вас справді якісь криворукі то проектували, бо там ту поверхню і не посунеш так, щоб ті відстані були по ТБ.
    А по суті, то в будинку я собі намалювала майже так, як у Вас кухню щодо розміщення техніки. Тільки мийка і поверхня поміняні місцями. І вхід в нас там само. Я на тій стіні не планую верхніх шафок взагалі, бо поруч ще є кладовка, вистачить. Ще не живемо, то про плюси/мінус не скажу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    вбік, чи взгалі відступ від самого лічильника? Бо там см 80 +- виходить до нього.
    там навіть не втиснеш її. І чула, що потужну витяжку біля котла не можна ставити. А на моїх 15 кв.м- треба щоб була не слабенька.
    Я б теж хотіла біль відкритий простір. Але в нас це буде кухня-їдальня-гостинна... Відповідно треба в неї "впихнути невпихуєме" і щоб ще було де розвернутися. Ну і кладовочка буде в нас "пародія": для закруток, ящик з інструментами і розподільчий вузол (гребінка, інтернет)
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Від лічильника здається радіус рахується і 80 см вписується. Гляньте норми, в неті вони є. Щоб потім не було сюрпризів неприємних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    ти ще в мене ту трубу не бачила)) Мені подобається твоє планування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Люда, дуже прикольно , собі хочу по такому принципу. Скажи, а де сірий колір тумби - там механізм відкривання на доторк- блюмівський?...Й де білі - то просто заглиблинки у фасаді?...Бо хочу без ручок все, а якщо всюди механізми блюм, то страшно уявити ціну.
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1. Це перше, що мені впало в око. Взагалі ідеальне розміщення: Холодильник - мийка - плита. Або занадто часто і довго буде відкритий холодильник, або зайві 2 рази будеш перекладати туда-сюда продукти і дурно витрачати час.
    теж +
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    А тако на вскидку, щось мені той малюнок нагадує:girl_blum:Під варочною панеллю по боках зроби карго на олії-спеції. Під самою плитою глибокі шуфляди на баняки і пательні. Шуфляди на ложки-вилки справа біля карго (між плитою і мийкою). Так щоб ти не бігала по кухні , а на витягнуту праву руку мала доступ до них.
    Біля посудомийної теж постав карго на миючі.
    Не роби відкритих полиць - там тільки зайві порохи збираються.
    Спробуй подумати над тим, щоб біля плити і мийки верхні тумби відкривалися вверх, а не в бік (каламбур, але думаю ти зрозуміла). Так зручніше. Скло роби максимально непрозоре.
    Не забудь про підсвітку під тумбами.
    Розетки хто буде розплановувати?
    Якщо буде фінансова можливість кут зробити так Краще зроби і уникнеш того "бермудського трикутника" глибокого.
    Біля котла, де ти намалювала скошені відкриті полички (абсолютно не функціональні) краще би було зробити так
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Cheburulja, @Haidee оптимальний варіант придумала
    [​IMG]
    але замість того "подовженого" стола можна спробувати висувний. Він буде на 5-7 см нижчим і вужчим від "основного", але зручно всі можуть розміститися. Щось типу такого
    або висувну тумбу поставити під стіл. Буде додаткове місце для зберігання і продовження стола
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    можна якось так Але я би закрила дзеркальними дверима навскіс той кут, по обидвох стінах гачки. Якщо треба взутися сидячи - навпроти є табуретка біля стола .
    Якось затишніше буде виглядати і можна уникнути отого "кухня-передпокій".
    Двері в ванну і в кімнату можна зробити відсувні.
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @flamе, не бачу фото...
    Дякую за ідеї.
     
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    @flame дякую! Я чекала твого допису!
    Про ідеальне розміщення холодильник-мийка-плита писала @nibysh . Та і я сама читала... але я не бачу де то запхати(( хочу по максимуму "вільного" простору на робочій поверхні.
    Ніц тя не можу сказати :girl_wink:. Бо то мій тато сам "шаманив". І дав мені на затвердження.
    Шафки будуть максимально горизонтальні. Карго буде теж. "за склом" буде лише одна подвійна створка і то за глухим матовим.
    Кутову хочу не шухлядками бо то треба сильно розступатися при відкритті її, а якось так:
    З боковими поличками при вході навіть незнаю... думала там квіти поставити. Щоб не був такий довгий і закритий вхід. Трошки збільшує простір візуально.
    А чим ще б можна їх замінити?
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Як же той лічильник "проситься" в антресоль сховатися. Знаю, що то клопітно, треба викликати Львівгаз, розпломбовувати, переварювати, але в принципі можливо точно. То ж тільки раз робиться. Я б заморочилась.
    Я не знаю, мені не дозволили над плитою, навіть вище, над витяжкою, поставити лічильник, а тут так близько...
    Ми наш лічильник на цій квартирі за шторою сховали (він біля самого вікна).
    А в іншій квартирі мені протягнули працівники львівгазу по верху антресоль (над плитою не дозволили, то з протилежного боку антресоль) поставили поруч них з перспективою доробити колись і на лічильник антресоль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ті штучки на стіні - то прихована газова труба поличками.
    Зараз покажу сам лічильник:
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А-а-а, а я вже думала :)!!!
    Втопіть ту трубу у стіну. Зараз багато так роблять. Нам теж ремонтники порадили, бо так багато кому робили.
    Газова труба обрізається, ставиться гнучкий шланг спеціально для газу, в стіні видовбується місце для ширшої пластмасової труби (в яку потім засовується газовий шланг) і виводиться той шланг знизу до плити. І красота. Тим більше, що у Вас ще то можна зробити на цьому етапі ремонту.
    Ви ж розумієте, що кожна поличка, дверка чи шуфляда (тим більше карго) здорожчує кухню. А чи воно потрібне? Та ладно ще, якщо потрібне, а не щоб замаскувати щось.
    І ніхто з моїх знайомих, хто робив такі маленькі полички на куток при вході ними не задоволений. Не знаю, чи пилюка, чи все падає, ну от фекають, що їх зробили. Я - за мінімалізм, не треба вони там при вході.
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2017 ---
    Братова такий зробила. Планувала для ліпки вареників, а зараз там швидко всі снідають. Дуже зручно.
    І в мене в дитинстві був висувний обідній стіл у чеському гарнітурі на нашій 4-метровій кухні.
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 3
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Zaychenya
    Напиши ще трошки, чого хочеться, чи то буде суто кухня, чи поєднана з вітальнею (бо в плані ж пише ммм :girl_in_love: "кухня-студіо")
    Чи мають бути ще якісь меблі (стіл, стільці?)
    Вхід планується там, де комунікаціі? Де ота ніша?
    ***
    Відкриті полички не дуже практичні, бо то будуть місця скупчення всякої дріботи + постійний пил (або зла Оксана з ганчіркою в руках :girl_crazy:)
    Ну в мене лічно точно був би пил :girl_haha:
    І в куті має бути саме така тумба? Вона не дуже практична, буде важко діставати

    Ні, не блюм, в нас всі відштовхувачі і доводчики польські, здається. За 2,5 роки нічо їм не є, крім тумби, де в нас відра з городиною (вона досить важка, і той відштовхувач часом заїдає).
    Так, це відразу фаска в фасаді. Вони є різних видів - більш квадратні, овальні - до кольОру-до вибОру.
    Теж не хотіла ручок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    маєте на увазі оцю що від лічильника вбік? та, що вже "наша"?
    це логічно. лдне або 2 карго буду робити. Не більше. Антресольки мусять бути... купа всього чекає свого місця.
    думаю що там зробити. бо от той короб він буде (червоне всередині - то бойлер). І цих декілька см треба щось придумати. Бо на всіх проектах кутових кухонь що знайшла в неті (якщо від входу) практично кругом йде скошене або заокруглене. Заокруглене не підійде по стилю кухні. В мене з тим входом журбинка :girl_in_dreams:.

    Ми взагалі будемо старатися по мінімуму щось переносити і переробляти. Бюджет (на жаль) не гумовий. На найдорожче не зазіхаємо, але хочемо в середній ціновій категорії зробити (не найдешевшій).
     
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    бо розділяємо студіо на спальню (відокремлену) і кухню-їдальню.

    Щоб всі могли зорієнтуватися. ПЛАН

    двері кухні підсуваються максимально! до вентиляційної шахти. І збоку йде стінка до спальні, котра буде відділена і з дверима (це покажу в іншій темі.

    я туди планую запакувати якійсь такі подарунково-сувенірні горнятка, які витягуються раз в пятирічку. І вона буде без скла. Суцільні дверцята.

    в другому куті навпроти холодильника буде акваріум (під стінку спальні). Так як вікно починається на рівні коліна - там думаю якусь лавочку-тапчанчик невелику. Стіл і крісла для обіду.
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 2
  20. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Еммм... Ні, не висувний. Знайшла стіл книжку, який в піврозкладеному стані буде 60-50-50. А можна зовсім скласти в тоді буде 50 на 20.