Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ой, аж тепер добре план роздивилась. А у вас вікно у ванну виходить?
     
  2. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    якось так. Там лоджія добудована, в ній душова кабінка в кутку.
    І ота кількість дверей зі всіх боків збиває мене з пантелику, і не вистачає фантазії, щоб вигадати, де, що і як розмістити.
     
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А маєте заміри усіх стін? Двері можна переміщати? В отой кут справа від вхідних дверей проситься "прихожа частина" і може морозилка
     
  4. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ні, замірів не маю. Двері переміщати ми не плануємо.
    Справа отой куточок? Я не певна, що там морозилка влізе, хіба "прихожа", і то треба якусь кутову шукати, щоб вузька і висока.
     
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А треба. Якого розміру куточок між дверима? Має хоч 40х40 см?
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Та й куди там двері перемістиш? В "ванній" там одразу справа умивальник і душова, по-іншому ніяк не може бути, бо там же ж метр на метр.
    --- дописи об"єднано, 26 Листопад 2017 ---
    Треба то треба, як поїду, то заміряю.
    Мені здається, там десь 50 на 60.
     
  7. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    цікавить отой куточок між кімнатою і кладовкою. Може туди який стелаж влізе?
     
  8. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Еммм... Який саме куток? Бо там нема кладовки. Між вхідними дверима і кімнатою?
    Я надіюся там "прихожу" втиснути.
    Мене більше розміщення інших меблів цікавить - кухонна стінка, стіл, та клята морозилка, холодильник.
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Якщо не кантрі, не прованс, а така легка сучасна класика, фасади з простою фільонкою(вибачте, не доберу українського відповідника), то чому Ні? Таких фотографій бачила на форумах, нормально дивиться. Бо якщо патина, позолота і т.п. - то явно не дуже з хромованими сучасними поверхнями, туди підходить техніка в ретро стилі типу "Смег" ммм. гарна але дорогуща, та й по функціоналу не знаю як. А так як техніка вже куплена, то якщо є хотілка класичних фасадів, то такі максимально прості, і буде Вашій свекрусі щастя і гарно:girl_wink:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Прошу допомогу в ідеях. Маю вже розміри кухні (3,95х2,86 м).

    Приблизно вже розкинула де що знаходиться. Можливо, хтось ще щось скаже доброго з практики, досвіду. Це є зовсім чорновий варіант. Тобто антресолі будуть під стелю, колір, ручки, шафки прозорі і непрозорі просто так поставлені). Квадратик під мийкою - ПММ.

    З мої побажань - висота для духовки - так як на проекті і витяжка вбудована. Техніку усю маємо в наявності уже куплену, якщо що....

    Буду вдячна за допомогу та коментарі (приймаються усі! до уваги) :girl_tender:.
    Untitled.jpg.jpg

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    так навскидку завелика відстань від холодильника до мийки. Замахаєтесь бігати. І здається занизько тумбочки над мийкою. Чи зручно вам буде мити посуд?
     
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    пробувала ставити холодильник біля входу (60 см), але тоді виходить "тунель" (1,3х0,85м). Від дверей (зліва) стіна, а з сторони кухні - ще 70 см стіни: (комунікаційний блок, чи як воно правильно називається) :girl_sad:

    Антресольки- не мали б... може просто на проекті так виглядає: вони вужчі. Ну і висота стелі 2,6. Та і митися не так багато буде, бо ж посудомийку я використову-(вала) щодня і по максимуму. Вручну хіба якась добре присохша каша в банячку чи бритванка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Спочатку подумала, що вхід навпроти вікна і прикинула таке:

    posydkitchen1.jpg

    Справа шафка для верхнього одягу, зліва щось для сидіння можна поставати (пуф, лавочку). Шафку бажано відділити невеликим простінком. Холодильник теж, за холодильником морозилка, зверху на ній ще кусок робочої поверхні.

    Але в Вас вхід напевно зліва. Тоді такий варіант

    posydkitchen2.jpg

    "Сніжинка" - холодильник, "М" - морозилка. Морозилку теж під стільницю (якщо звісно вона не висока). Зліва від входу шафа, справа пуф.
    Тут більше питання не розміщення, а всяких візуальних прийомів, щоб "розширити" простір і водночас відділити кухню. Наприклад, а першому варіанті я б холодильник відгородила і на ту стіну вчепила високе дзеркало. В другому зробила самі двері дзеркальні. Зону кухні варто викласти іншою плиткою, ніж уявний "прямокутник" передпокою. Стелі певно високі, тому місце для зберігання треба організувати в висоту.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Haidee, спасибі, цікаво.
    А обідній стіл куди?
    Там шафа, певно, мені зовсім не влізе, лише куток типу вішалка і внизу пуф-тумба взуттєва чи щось таке.
    А от морозилка під стільницю - гарна ідея. Я про то і не думала.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я малювала в масштабі, тому має влізти:) в таких приміщеннях, щоб було красиво і функціонально, стандартні меблі не дуже підходять, варто робити під себе. В другому випадку ширина шафи - 80 см, це не є мало. Ну і багато впирається в те, скільки Ви плануєте вкласти в ремонт коштів. Можна й так, як Ви кажете - вішак і знизу лавочка. Дуже красиво виглядає, якщо то зробити продумано.
    Про стіл Ви знущаєтеся:girl_blush2:На неповних 7 метрах розмістити кухню, передпокій і столову - це буде дуууже тісно і Ви постійно будете об щось зачіпатися. Може якось так - з напівбарною стійкою. На стіл не тягне, але поснідати двом людям досить. Але тут для мене мінус - відчуття, що потрапляєш не в квартиру, а дійсно в кухню з двору. В куточку - вішак і лавочка знизу. Знову ж таки: холодильник якось би відгородити, вчепити туди дзеркало і ту частину стійки використовувати для "поставити сумку, кинути ключі". Під низ можна тумбу для взуття.

    posydkitchen3.jpg
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Zaychenya
    А маєш план приміщення, щоб було видно відстань від дверного та віконного отворів до кутів?
    І комунікаціі - газ, я так зрозуміла, не плануєте сунути. Воду (труби) можете переносити, чи не хотілось би?
    З того, що є: не хоч над холодильником (де би він не був) тумбу забабахати?
    Я собі так зробила, глибина 60 см, багато всього туди помістила, щоправда, тримаю там всякі штуки, які не на щодень.
    IMG_0476.JPG
    Для мене, правда, важливим було це додаткове місце для зберігання, бо я принципово не хотіла кутової кухні, і думала, як все (включно з технікою) вмістити на 3-ьох метрах погонних.
    Плюс в тому, що холодильник гарно вписався, ніби в нішу.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 4
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    і я - "за"..можна би тоді було мийку між холодильником і варочною розмістити....
     
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    DP plan.jpg
    труби будемо трошки переміщати і тягнути.
     
  19. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Haidee, та ні, не знущаюся, нас четверо в перспективі, манюнь ще не снідає за столом, але згодом буде. Так що може бути лиш так. Бо окремо вітальня не получиться, мусить бути спальня і дитяча.
    Тому продумую як би все по можливості там втиснути... І щоб не виглядало тісно.
    І справді не знаю, чи таке можливо...
     
  20. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Дуже дякую! Враховуючи, що меблі будуть до стелі - буде доречно!
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2017 ---
    Можливо, Вам ту морозилку не варто в кухні залишати? А поставити її десь в спальні як додатковий столик? Вона Вам місце займає сильно ((( Та і нею не так часто користується. (один раз в день).
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2017 ---
    Злив води в кутику. Полюбому буде тягнутися труба. Та і мийку з посудомийкою варто ставити близько. Ір, а де тоді "пристроїти" духовку і МХПшку (якщо, наприклад, перенести мийку туди)?